Kontakt

Pomoc - skontaktuj się z nami{ CANT_TICKET }

Aby uzyskać pomoc od naszego teamu, opisz dokładnie na czym polega problem.
1. Wybierz dział, któremu chcesz zadać pytanie. Pamiętaj że odpowiedni jego wybór przyspieszy rozpatrzenie twojego problemu i udzielenie odpowiedzi.
2. Opisz dokładnie problem. Jeśli jest to problem powiązany z mechaniką gry, wyszczególnij konkretne przypadki w których się on pojawia. Nie musisz podawać swojego loginu ani identyfikatora. Zostanie on dołączony do Twojej wiadomości automatycznie. Jeśli chcesz odnieść się do decyzji moderatora - podaj datę i godzinę zaistnienia sytuacji, oraz miejsce (np Czat, 21 sierpnia 2015 o godz. 18:24).

Nasi administratorzy dokładają starań, aby na SR każdy poczuł się jak w domu. Dlatego chętnie odpowiadają na pytania graczy również poprzez prywatne komunikatory.
Pamiętaj, że rozmowa przez prywatny komunikator pozostaje rozmową prywatną, i nie podlega regulaminowi Shinjuregashi.
SR_Team nie ponosi odpowiedzialności za prywatne opinie użytkowników i moderatorów.

Jeżeli chcesz zgłosić naruszenie (treść postu lub profilu) - wybierz "Zgłoszenie użytkownika lub postu".
Jeżeli zgłaszasz problem z wyświetleniem strony - wybierz "Błąd na stronie".
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją moderatora lub administratora, wybierz "Chcę złożyć skargę".*SR Team nie odpowiada na pytania dotyczące poruszania się po stronie oraz korzystania z poprawnie działających funkcji. W celu uzyskania pomocy dotyczącej obsługi strony oraz gry - zapoznaj się z tematami pomocy.


ssrpg.pl