Wiszące Skały

Południowo-wschodnia część wyspy Ryu nazwana została Doliną Mgieł, a to ze względu na fakt iż można się tam zetknąć z wręcz niespotykanymi ilościami tego gęstego opadu. Znacznie ogranicza on widoczność wszystkim podróżującym przez te tereny, ninja. Nawet najmocniej oświetlone części traktu nie gwarantują nikomu bezpieczeństwa. Na błądzących wędrowców czyha tutaj wiele zdradliwych bagien. Jednak nawet pomimo tego, dolina należy do jednego z najprzyjaźniejszych miejsc na całej wyspie, a to z uwagi na dużo cieplejszy klimat, pozwalający rozwinąć się bujnej roślinności.

Wiszące Skały

Postprzez ShinjuRegashi » 6 lut 2014, 04:07 post_id: #135

Spoiler:
Wiszące skały to naprawdę unikalna lokacja, leżąca w wielkiej kotlinie bezpośrednio po wschodniej stronie podnóża Gór Szarych Wiatrów. Naprawdę ciężko wytłumaczyć jest w jaki sposób powstały tak unikalne formy terenu. Prawdopodobnie są one owocem procesów geologicznych zachodzących w tej krainie na przestrzeni wielu tysięcy lat. Osoba, odwiedzająca to miejsce po raz pierwszy na pewno pomyliłaby je z nieco okazalszymi drzewami o wyjątkowym kształcie. W rzeczywistości jednak ich podpory to nic innego jak najzwyklejsze w świecie skały. Nie oznacza to jednak że można spodziewać się po nich stabilności. Podłoże, na którym się znajdują składa się w dużej mierze z mieszaniny różnego rodzaju pyłów, które w połączeniu z zalegającą w całej kotlinie wodą tworzą bardzo gęsty i lepki muł, nieustannie wymywający z nich wszystkie minerały, czyniąc je tym samym bardzo kruchymi. Wilgotny klimat panujący w tym miejscu sprzyja rozwojowi mchów i paproci a nawet specjalnej odmiany trującego bluszczu, którego największe skupiska można zaobserwować na szczytach samych skał. Wspinaczka na nie może okazać się bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem aczkolwiek zdecydowanie wartym ryzyka, ponieważ kiedy już znajdziemy się na górze będziemy mogli podziwiać bezkresny ocean, graniczący z tym miejscem od jego wschodniej strony.

Dane:
Wytrzymałość skał -
Wysokość skał -
Wytrzymałość podłoża -
Głębokość kotliny -
Głębokość wody -
Temperatura wody -

Można Przejść Do:

ShinjuRegashi

Administrator
Administrator

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Shinju: 100
  • Yeny: 0
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 100
  • Szybkość: 100
  • Zręczność: 100
  • Wytrzymałość: 100
  • Percepcja: 100
  • Siła woli: 100
  • Charakter: 100
  • Kontrola czakry: 100
  • Punkty czakry: 5000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Konto Fabularne
  • Wioska:
  • Klan:
  • Ekwipunek: -
  • Wygląd i ubiór: -
  • Lokacja opaski: -
  • Dodatkowe statystyki: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Re: Wiszące Skały

Postprzez RaRock » 5 wrz 2014, 00:23 post_id: #9215

Wiszące skały... prawda jest taka że nie wiszą, tylko jest tu dość głęboko. Ni mniej jednak za pomocą chakry w stopach można się przemieszczać po ów dziwnym zjawisku. Tak też po rozpędzie skoczyłem lądując na najbliższej skale. Potem z jej szczytu skoczyłem na następną, lądując niżej niż szczyty ów wzniesień wspinałem się do góry i znowu ze szczytu skakałem do kolejnych. W ten sposób szukałem jakiś jaskiń w obrzeżach ścian tej przepaści... według obrazka takie powinny być. Tak też w jednej z nich się chowam i za pomocą technik Dotonu zamykam wejście robiąc tak wielki kominek z kominem na zewnątrz. Za pomocą kolejnej techniki Dotonu wyszedłem na zewnątrz (zostawiając w jaskini ekwipunek) i pozbierałem drewna - tak kilka razy się cofając by mieć na opał. Następnie zaś poszedłem spać.
Kasai, Yakumo Akimichi, Jinza & Kazum, Hideo,
RaRock

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 18/18
  • Tytuł: Nostradamus
  • Keihatsu Tensuu: 0/212
  • Gakujutsu Tensuu: 2
  • Yeny: 360
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 30
  • Udźwig: 205,2/412,5
  • Szybkość: 30
  • Zręczność: 64
  • Wytrzymałość: 30
  • Percepcja: 30
  • Siła woli: 30
  • Charakter: 30
  • Kontrola czakry: 83
  • Punkty czakry: 1305
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Chuunin 652.1(C+)
  • Atut: Sousakuryoku o Issai
  • Wioska: Pustelnicy
  • Klan: Sarutobi
  • Żywioł czakry: Doton, Raiton, Suiton
  • Wzrost i waga: 165/50
  • Specjalizacje: SoshiJutsu, HiruJutsu, Jikukan, GenJutsu
  • Ekwipunek: Zbroja: - Na prawej ręce: rozwijana tarcza [+60Wt] - Na twarzy: maska [+5Wt] - Na twarzy: Maska z materiału [+10Wt] - Na głowie: Zbroja samurajska (hełm) [+90Wt] - Ręce: pokryte bandażem [+5Wt] - Ręce: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Na dłoniach: ochraniacz na dłonie [+40Wt] - Na dłoniach: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Korpus: Kamizelka [+30Wt] - Korpus: pokryte bandażem [+5Wt] - Korpus: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - biodra/brzuch (część korpusu): pas [+15Wt] - Nogi: Pokryte bandażem [+5Wt] - Nogi: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Oczy: Okulary przeciwsłoneczne [+40Wt] Całe ciało: - pokryte płaszczem takie jak OSZSS ukrywając ubranie [+10Wt] - Zbroja samurajska (materiał) [+5Wt] Oporządzenie (plecak, torby, pas itd.): KP
  • Wygląd i ubiór: KP
  • Lokacja opaski: brak
  • Dodatkowe statystyki: +10% do wszystkich statystyk(niewliczone) +15% Pch +1 stopień do pieczęci (Sousakuryoku o Issai) +1 stopień do pieczęci (HiruJutsu na 2miejscu) +1KT za każdą misję + drużyna dwuosobowa z Emiya
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Rok TMG » 20 wrz 2014, 18:51 post_id: #10296

Po około ośmiu godzinach snu w swojej nowej kryjówce, ulokowanej w całkiem niezłym miejscu ze względu na stosunkowo trudny dostęp do niej, tym bardziej że nikt by się nie spodziewał bu ktokolwiek wpadł na tak szalony pomysł by ulokować się w tak dziwnym jak i tajemniczym miejscu gdyż w końcu nawet najstarsi mieszkańcy tej wyspy nie mieli pojęcia jak te skały powstawały, a trzeba było przyznać że ich ułożenie oraz rozmieszczenie było na prawde nie typowe i spotykane hymm... właściwie tylko tu. W końcu wstałeś gdyż obudziły Cie piski, wrzaski ptaków, kiedy otworzyłeś ponownie przejście do swojej nory ujrzałeś ogromnego ptaka. Tak był na prawde duży, wystarczająco by połknąć Cie w całości, i NIE NIE JEST ON DO ZJEDZENIA, GDYŻ PO ZJEDZENIU JEGO MIEJSCA OTRZYMUJESZ MINUST DO STAT WARTOŚCI 95%. To ta na wszelki wypadek, żeby nie przyszło Ci do głowy by go zabić, tak jak zrobiłeś to ostatnio. Ptak jednak nie był sam bowiem, obok niego zauważyłeś zakapturzoną postać, która po chwili przywitała Cie, a raczej powitała i zdjęła kaptur. Był to mężczyzna z wyglądu stosunkowo młodym, jednak nic więcej na jego temat nie byłeś w stanie powiedzieć, nie wliczając koloru włosów oczu i wyglądu ogólnego, który tym razem nie był jakimś monarchicznym szaleństwem gdyż miał on tylko skórzane spodnie, jakąś koszule i płaszcz z kapturem koloru brązowego, nic dziwnego w tych rejonach w sumie, prócz tego wyglądał tak jak by to natura go wychowała żywiła itd, czyli coś podobnego do Ciebie, tyle tylko że Ty byłeś niestety o wiele bardziej szurnięty, co można było dostrzec wielokrotnie po mimo Twojego młodego wieku. Ciekawe, po co tu jest i czego chce...

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Yeny: 500
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez RaRock » 20 wrz 2014, 19:21 post_id: #10299

Poszedłem sobie spać, w wygrzanej, zbadanej jaskini. Tak by nie było żadnych problemów. Miałem tylko 7 lat... jak na wielkość byłem dość dziwaczny, ni mniej jednak postanowiłem pozostać samotny po ostatniej nieudanej próbie nawiązania kontaktu z jednym z mistrzów okolicznych drużyn. Ni mniej jednak porzucony nieco zdziczałem dlatego właśnie śniłem o tym że jestem wilkiem, który goni i zagryza ludzi. Dziwne sny, nie powiem, jak na siedmiolatka jestem naprawdę dziwny. Ni mniej jednak coś postanowiło zakłócić mój sen. Był to niewiarygodny jazgot. Zupełnie jakby jakieś wielkie ptaszysko doznające aktów rozkoszy oddając się konsumpcji świeżo upolowanej zdobyczy. Ni mniej jednak byłem bardziej odseparowany od świata niż by to jakieś ptaszysko chciało. Tak czy inaczej wziąłem w dłoń gałąź z żarem, dokładnie jedną z tych co była jeszcze w mtlącym się palenisku na niegdysiejszym wejściu. Było to bowiem coś w stylu broni bliskiego kontaktu, zwłaszcza że zwierzęta boją się czegoś z tego typu i starają się nie atakować w tym przypadku.
Postanowiłem aktywować technikę Domu, dzięki której nałożyłem na siebie dość silną zbroję z ziemi, o przezroczystej barwie, dzięki czemu pozostawała w pełni nie zauważalna. Następnie zacząłem za pomocą kontroli Dotonu, czyli ziemi rozsuwać wcześniej stworzone pale, tak aby wpierw stworzyć małe okienka, a potem coraz większe aż w końcu zobaczę co się dzieje na zewnątrz. Moim oczom pokazał się wielki ptak, taki który mógłby mnie połknąć (ale już nie strawić dzięki skałom). Ni mniej jednak chyba należał on do tych co mięso było toksyczne, sprawiające osłabienia - chwilka namyślenia jednak sprawiła iż nie muszę go jeść, wszak mam jeszcze tamtego kurczaka co leciał z paczką. Ale za to można by go udziabać na truciznę dla frajerów w przyszłości, albo można by go oswoić i wytresować... tak czy inaczej zapragnąłem by pozyskać ów ptaka.
Niestety krótko po myśleniu na co można by wykorzystać takiego ptaka, ujawnił się jakiś pedzio, zdjął kaptur i nagle okazało się że jest jakimś okropnym staruchem... Z pewnością jakiś pedofil, uciąć jaja i po sprawie... by się chciało rzec, lecz niestety nie było ku temu szans, a przynajmniej na razie. Jednakże stojąc za częściową osłoną z kamiennej barykady wpatrywałem się na przybysza, zastanawiałem się jak to jest że wbił do mojej jaskini, kiedy z zewnątrz wyglądała jak ściana skały... ale może też zna się na Dotonie i nieco przepchnął mój tunel. Tak też stałem i wgapiałem się w niego, mrugając co jakiś czas... niczym prawdziwy dzikus...

post 1
RaRock

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: Zbroja: - Na prawej ręce: rozwijana tarcza [+60Wt] - Na twarzy: maska [+5Wt] - Na twarzy: Maska z materiału [+10Wt] - Na głowie: Zbroja samurajska (hełm) [+90Wt] - Ręce: pokryte bandażem [+5Wt] - Ręce: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Na dłoniach: ochraniacz na dłonie [+40Wt] - Na dłoniach: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Korpus: Kamizelka [+30Wt] - Korpus: pokryte bandażem [+5Wt] - Korpus: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - biodra/brzuch (część korpusu): pas [+15Wt] - Nogi: Pokryte bandażem [+5Wt] - Nogi: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Oczy: Okulary przeciwsłoneczne [+40Wt] Całe ciało: - pokryte płaszczem takie jak OSZSS ukrywając ubranie [+10Wt] - Zbroja samurajska (materiał) [+5Wt] Oporządzenie (plecak, torby, pas itd.): KP
  • Dodatkowe statystyki: +10% do wszystkich statystyk(niewliczone) +15% Pch +1 stopień do pieczęci (Sousakuryoku o Issai) +1 stopień do pieczęci (HiruJutsu na 2miejscu) +1KT za każdą misję + drużyna dwuosobowa z Emiya
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Rok TMG » 20 wrz 2014, 19:42 post_id: #10300

Cóż od razu można było wyczuć Twoje myśli, dla osoby, która poniekąd była podobna jak nie prawie identyczna jak Ty, szaleńcy w końcu tak mają no cóż... Jednak po mimo Twojego wewnętrznego obrzydzenia oraz wkurwienia że żaden z Twoich planów oswojenia czy posiekania ptaka na kawałki i stworzenie z jego mięsa trucizny, tak więc przybysz czym prędzej nie tracąc czasu na dalsze domysły czy też zbędną gadaninę przeszedł do konkretów
- Witaj młodziaku, jestem łowcą oraz zielarzem, w tych rejonach jest pewne ziele, które mnie interesuje, zaciekawiła mnie ta lokacja kiedy leciałem na tym bydlęciu - wskazał palcem swoje ogromne ptaszysko - Ziele nazywa się jaskółczym, ma zielono brązową barwę i rośnie na zboczach tych gór, jeśli nazbierasz mi tego ziela całą torbę wynagrodzę Ci Twoje trudy, więc jak, piszesz się poradzisz sobie? - rzucił Ci torbę i wskoczył na ptaka, a przed odlotem dodał - Za godzinę w tym właśnie miejscu, jeśli się spiszesz nagroda będzie sowita, pamiętaj by się nie spóźnić - Chwile później odleciał, widać było na jego ramieniu jeszcze trzy podobne torby tak więc sam również nie miał w planach się obijać ale miał zamiar skorzystać z Twojej pomocy, a Ty może zarobisz na prawdziwy posiłek, w karczmie czy jakimś barze...
Rok TMG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez RaRock » 20 wrz 2014, 19:54 post_id: #10301

Kiedy tak się w niego wpatrywałem, ten stary jegomość postanowił się odezwać. Czuć było że zajadał się czosnkiem i cebulą, bo nieziemsko zaleciało smrodem z jego ust. Ten ni mniej jednak postanowił koniecznie podzielić się ze mną swoją historią dlaczego tu przybył. Nie mówił długo, ale jakoś nie słuchałem nazbyt uważnie, chyba jest jednym z tych dilerów co zbiera rzadkie zioła, a potem sprzedaje bosom by się ujarali ich magią. No dobra, tak to wygląda. Tak też czekając aż skończy wypowiedź wprowadzającą mrugałem sobie trzy razy dalej wpatrując się w niego jak na starego oblecha. Nie wiedziałem po co on mi to mówi, ale skoro lubi i mnie nie dotyka, to może sobie się produkować.
Nagle wskazał na swoje ptaszysko, nie ukrywam że lekko pociekła mi ślinka po kąciku ust zaraz gdy tylko ujrzałem udziec bestii. O tak, coś wspaniałego, gdybym miał taki udziec, a potem mógł sobie go upiec na ognisku i zjeść, to by była królewska uczta, ale nie... niestety cwel musiał dalej coś mówić...
Produkując się dalej, całkowicie nie zwracał uwagi na brak mojej wiary w jego słowa. Zwłaszcza gdy zaczął gadać o jakimś chwaście z wiedźmina. Co on uważa? Że nie czytałem tego syfu... dobra, nie czytałem bo było nudne, ale nieco tak słyszałem o tym... a umiem czytać, wiem że to dziwne, ale umiem... ni mniej z mową już nieco trochę gorzej wypadam.
Cwaniak zapytał mnie czy dam radę, potem wsiadł na ptaka, coś jeszcze poględził że za godzinę mam być znowu tutaj, a potem odleciał - ja zaś cały czas patrzyłem tępym spojrzeniem mrugając raz po raz i śliniąc się na widok ptasiego udka... dużego ptasiego udka...hm... hajs by się przydał... nie wiem po co, ale lubię jak brzęczą mi sakiewki z monetami. Tak też postanowiłem iść... ale jeszcze nie teraz... tak też stoję jak stałem - jeszcze...
RaRock

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Rok TMG » 20 wrz 2014, 22:47 post_id: #10304

A więc w skrócie wyglądało to tak że niby patrzyłeś się na niego, ale tak na prawde Twój wzrok, szare spojrzenie utknęło w ptaku a konkretnie w jego udzie, nie myślałeś o zarobku, czy też nawet wysłuchaniu dokładnie wskazówek bowiem w Twojej głowie była tylko jedna myśl, głodny tępy, chce zabić tego ptaka i go zjeść. Dość podstawowa żądza i nawet gdyby na to spojrzeć głębiej to bez trudu można by wywnioskować że zachowanie było bardzo prymitywne, Rozmówca mógł mieć wrażenie że nie wysłuchałeś nawet jednego jego słowa ze względu na te tępe spojrzenie. Jednak tak na prawde po prostu chyba to olał, w końcu nie było sensu powtarzać tego po raz kolejny skoro nawet i z Twojego zachowania wynikało że ziele nie bardzo Cie interesuje, to i on sam postanowił nie powtarzać a odlecieć w inną część tak by i on mógł coś nazbierać.

W końcu i tak musiał ich nazbierać z Twoją pomocą czy bez niej,bo w końcu i tak nie pojawił się w tym miejscu dla zabawy, czy też dla jaj by odnaleźć dziecko podobne do niego samego, za młodu. Tak więc pozostawił Ci torbę, otworzyłeś ją i znalazłeś w niej kartkę z wyglądem tego ziela, tak jak wspomniał było zielonkawo brązowo. Widać nie był pierwszym lepszym zielarzem, skoro nawet pozostawił Ci w torbie wskazówki wiedząc że poniekąd w pewnym momencie i tak go olejesz. Powoli wyszedłeś ze swojej kryjówki na nowo ją zamykając i ruszyłeś w dół, w stronę zbocza, przez pierwsze piętnaście minut nie mogłeś nic znaleźć, jednak już po upłynięciu tego czasu znalazłeś pierwsze ziele, uważaj jak je zbierasz gdyż toksyny z tej rośliny są halucynogenne, wystarczy jedno ukłucie, na mega odlot, i przypuszczam że nie chcesz też tego próbować. Nie minęła chwila, a Ty zaczynałeś je powoli i ostrożnie zbierać. Miejmy nadzieje że zdążysz przygotować paczkę...
Rok TMG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń