Wiszące Skały

Południowo-wschodnia część wyspy Ryu nazwana została Doliną Mgieł, a to ze względu na fakt iż można się tam zetknąć z wręcz niespotykanymi ilościami tego gęstego opadu. Znacznie ogranicza on widoczność wszystkim podróżującym przez te tereny, ninja. Nawet najmocniej oświetlone części traktu nie gwarantują nikomu bezpieczeństwa. Na błądzących wędrowców czyha tutaj wiele zdradliwych bagien. Jednak nawet pomimo tego, dolina należy do jednego z najprzyjaźniejszych miejsc na całej wyspie, a to z uwagi na dużo cieplejszy klimat, pozwalający rozwinąć się bujnej roślinności.

Re: Wiszące Skały

Postprzez Kasai » 2 lis 2014, 09:40 post_id: #13266

Rzuciłem kunai'ami w przeciwnika ale nic to nie dało. Trudno się mówi, ale przynajmniej jego też mi nic nie zrobiły. Jak tylko ruszyłem grubcio urósł i zaczął się toczyć w moją stronę, i to bardzo szybko toczyć. Zdziwiło mnie to trochę ale to pewnie nie najdziwniejsza rzecz jaką ujrzę w życiu. Nie chcąc być zmiażdżonym przez tą dużą i szybką masę postanowiłem najzwyczajniej w świecie uniknąć jego ataku. Szybki zwrot w lewo ku ognisku. Staram się złożyć pieczęć tak by nie wywrócić się i ruszam ku celowi. Za ogniskiem staję w pozycji obronnej o ile tam w ogóle dotrę. To błoto przeszkadza... Jak tylko Gruby się dotoczy do mnie wzmacniam siłę chakrą i staram się wykorzystać jego pęd by zadać mu większe obrażenia.

Spoiler:
Kasai

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 3/3
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu: 12/35
  • Gakujutsu Tensuu: 1
  • Shinju: 100
  • Yeny: 146
  • Liczba śmierci: 2
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 15
  • Udźwig: 81,5/187,5
  • Szybkość: 15
  • Zręczność: 15
  • Wytrzymałość: 15
  • Percepcja: 15
  • Siła woli: 15
  • Charakter: 15
  • Kontrola czakry: 55
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin(228 -D)
  • Atut: Nekromanta
  • Wioska: Pustelnicy
  • Klan: Brak
  • Wzrost i waga: 150/45
  • Specjalizacje: 1. Jikukan 2. Kenjutsu 3. Senjutsu
  • Ekwipunek: Kunai x3(15), Shuriken x15(37,5), Plecak(5), Tanto(20), Rękawiczki(1), Pas(3), Fiolka x3, 2 bandaże(owinięte wokół rąk)
  • Lokacja opaski: Brak - Skradziona
  • Dodatkowe statystyki: SenJutsu +20%chakry(200) techniki E/D mają szybkość mnożoną razy 4
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Ryuu Hyuuga » 2 lis 2014, 14:09 post_id: #13290

Niestety kula nie zdała się na zbyt wiele, bo zamiast poruszać się do przodu to głównie Akimichi drążył w błocie i robił wielką fontannę. Tak, więc Yakumo zatrzymał się, wrócił do swojej poprzedniej postaci i był zwrócony do miejsca, gdzie wcześniej znajdował się Kasai, ale nie mógł jego znaleźć na pierwszy rzut oka, więc zaczął rozglądać się - raczej nie zeszło mu długo tym bardziej, że przeciwnik nie mógł się przemieścić aż na tak dużą odległość.
Kiedy tylko znalazł jego stanął w pozycji do ataku i biegł na niego. Nie mogę sobie pozwolić na zbyt długą walkę... Dwa, trzy ciosy i przeciwnik musi być pokonany, bo mogę niezbyt dobrze skończyć, przy dłuższym pojedynku...
Nie myśl sobie dzieciaku, że nie słyszałem jak mówiłeś na mój temat!! Że co!?? Jestem niby gruby?!! Zaraz zobaczysz jak Cie zgniotę...-krzyknął, po czym kiedy znalazł się na odległości plus minus 4-5m i wyskoczył w stronę Kasai'ego, a następnie złożył jedną pieczęć tym samym ponownie zamieniając się w kulę od razu wpadającą w rotację, która powinna przygnieść oponenta i sprawić, że padłby niezdolny do walki.

Chakra: 856 - 550 = 306
Kalorie: bez zmian

Techniki:
Spoiler:
Ryuu Hyuuga

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 4/4
  • Keihatsu Tensuu: 5/78
  • Gakujutsu Tensuu: 6
  • Yeny: 975
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 20
  • Udźwig: 250-118,5=131,5
  • Szybkość: 30
  • Zręczność: 50
  • Wytrzymałość: 20
  • Percepcja: 30
  • Siła woli: 30
  • Charakter: 20
  • Kontrola czakry: 30
  • Punkty czakry: 1180
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin | D(375)
  • Atut: IKC
  • Klan: Hyuuga
  • Wzrost i waga: 175cm i 65kg
  • Specjalizacje: Ninjutsu/Taijutsu/Hirujutsu/Doujutsu
  • Ekwipunek: kamizelka ochronna, bandaże, rękawiczki, ochraniacze dłoni, plecak, paczka kunai, paczka shuriken
  • Wygląd i ubiór: KP
  • Dodatkowe statystyki: Juken - Poziom 2: +5 wytrzymałości dłoni +10 siły i szybkości przy ciosach wykonywanych dłonią +15 zręczności przy atakach wykonywanych dłońmi Juzuken: -szybkość poruszania się wzrasta o 55% -siła każdego ciosu rośnie o 10% -zręczność w przypadku poruszania się i zadawania ciosów jest większa o 35% -Wysokość i odległość skoku rośnie do poziomu posiadania Ju jako jedynej specki +Kamizelka ochronna +30W[tors] +bandaże +5W[ręce] +rękawiczki+ochraniacze dłoni +50W[dłonie]
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Mystes MOD » 2 lis 2014, 14:51 post_id: #13298

Kasai stoi za ogniskiem, a Yakumo pięć metrów przed nim. Ognisko wcześniej zgasło od fontanny błota. Akimichi używa więc swojego bycia czołgiem i szarżuje na stojącego przed nim przeciwnikiem. Kasai próbuje tego uniknąć, ale mu się nie udaje i zostaje potrącony przez Yakumo. Na szczęście dla niego zdecydował się poruszyć w ostatniej chwili i nie było to zderzenie czołowe, które najpewniej by go wgniotło w ziemię. Kasai odleciał kawałek i ogólnie leży dość mocno poobijany.

Yakumo Akimichi wygrana - 4,5 KT
Kasai przegrana - 2 KT poza tym - 20% do stat fizycznych ma okres tygodnia. Do wyleczenia w szpitalu.
W razie błędów przy dodawaniu KT itp. proszę na PW pisać.
Mystes MOD

Moderator Globalny
Moderator Globalny

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Yeny: 500
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG/MOD
  • Atut: Tentacles
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Druga postać: Ellej
  • Zwiń

Postprzez Kasai » 2 lis 2014, 18:50 post_id: #13329

Podziwiając umiejętności Ra dowiedziałem się o co mu chodziło. Muszę przyznać pomysł niczego sobie ale ryba....mówi się trudno w końcu i tak chyba bym jej nie zjadł, pies miał ją w paszczy a cholera wie jakie choroby to miało. Idąc za przykładem Ra sięgnąłem do plecaka i wygrzebałem z niego kurczące się zapasy żelastwa w postaci ostatniego Kunai'a. Nie udaje mi się trafiać do celu, może tu chodzi o oddychanie tak jak to robił malec? Tak więc zamknąłem oczy i skupiłem się na oddychaniu. Wdech i wydech. I raz i dwa. Następnie otworzyłem oczy i rzuciłem w rybę, jakiekolwiek dodatki sobie odpuściłem. Moim celem jest trafić w rybę, nie potrzebuję do tego żadnego podkręcania.

4/8
Kasai

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: Kunai x3(15), Shuriken x15(37,5), Plecak(5), Tanto(20), Rękawiczki(1), Pas(3), Fiolka x3, 2 bandaże(owinięte wokół rąk)
  • Dodatkowe statystyki: SenJutsu +20%chakry(200) techniki E/D mają szybkość mnożoną razy 4
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez RaRock » 2 lis 2014, 19:40 post_id: #13333

Obserwowałem dokładnie niezgrabne ruchy mojego towarzysza... westchnąłem głęboko i pokręciłem głową z niezadowolenia. Ruchami przypominał mi goluma, połamana szkarada z kawałka drewna o niezbyt używanych stawach ruchowych. Nic dziwnego że ma problemy w walce, za mało w nim finezji i gracji. Kiedy rzucał obserwowałem pracę jego mięśni. Aż głupio mi przyznać, ale nawet ja przy nim jestem pakerem. Co by oznaczało że jest z góry skazany na porażkę w walce z tą grubą pyzą. Dlaczego więc walczył? Może walczył właśnie po to by mimo upadków coraz bardziej wzlatywać i nabierać doświadczenia? Hm... właśnie dlatego powinienem więcej rozmawiać z ludźmi. By nauczyć się lepszej dykcji, to pewnie dlatego on mimo wszystko walczy.
Tak czy inaczej nie szło mu za dobrze - spojrzałem na nawet nie draśniętą przez niego rybę. Wziąłem kolejne dwa senbony, po jednym na rękę i cisnąłem nimi przeszywając rybę pod dwoma kontami, z lewej i prawej od poprzedniej szpilki. Wtedy też dałem staruszkowi (podałem) jedną szpilkę i powiedziałem:
J-je-e-sz-sz-szcz-cze-e r-r-ra-az...
Senbony były nieco lżejsze, ale też mniej wyważone - była to dobra broń dla słabych ludzi, ale nie koniecznie dawało to jakiś większych korzyści, bo będąc ignorantem finezyjnym, nigdy nie dojdziemy do wymarzonego poziomu.

5/8
Kasai, Yakumo Akimichi, Jinza & Kazum, Hideo,
RaRock

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 18/18
  • Tytuł: Nostradamus
  • Keihatsu Tensuu: 0/212
  • Gakujutsu Tensuu: 2
  • Yeny: 360
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 30
  • Udźwig: 205,2/412,5
  • Zręczność: 64
  • Wytrzymałość: 30
  • Percepcja: 30
  • Charakter: 30
  • Kontrola czakry: 83
  • Punkty czakry: 1305
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Chuunin 652.1(C+)
  • Atut: Sousakuryoku o Issai
  • Klan: Sarutobi
  • Żywioł czakry: Doton, Raiton, Suiton
  • Wzrost i waga: 165/50
  • Specjalizacje: SoshiJutsu, HiruJutsu, Jikukan, GenJutsu
  • Ekwipunek: Zbroja: - Na prawej ręce: rozwijana tarcza [+60Wt] - Na twarzy: maska [+5Wt] - Na twarzy: Maska z materiału [+10Wt] - Na głowie: Zbroja samurajska (hełm) [+90Wt] - Ręce: pokryte bandażem [+5Wt] - Ręce: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Na dłoniach: ochraniacz na dłonie [+40Wt] - Na dłoniach: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Korpus: Kamizelka [+30Wt] - Korpus: pokryte bandażem [+5Wt] - Korpus: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - biodra/brzuch (część korpusu): pas [+15Wt] - Nogi: Pokryte bandażem [+5Wt] - Nogi: Zbroja samurajska [+90wt/+5Wt] - Oczy: Okulary przeciwsłoneczne [+40Wt] Całe ciało: - pokryte płaszczem takie jak OSZSS ukrywając ubranie [+10Wt] - Zbroja samurajska (materiał) [+5Wt] Oporządzenie (plecak, torby, pas itd.): KP
  • Wygląd i ubiór: KP
  • Lokacja opaski: brak
  • Dodatkowe statystyki: +10% do wszystkich statystyk(niewliczone) +15% Pch +1 stopień do pieczęci (Sousakuryoku o Issai) +1 stopień do pieczęci (HiruJutsu na 2miejscu) +1KT za każdą misję + drużyna dwuosobowa z Emiya
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kasai » 7 lis 2014, 12:33 post_id: #13746

Fajna mapka

Skoro pan kreff wszedł w rage mode i zaczął karczować sobie drogę do obozu przez zielsko, cóż to jego sprawa- nie mam zamiaru go zatrzymywać. Przyda się do odciągnięcia uwagi od kłusowników. Czy sobie sam poradzi- dowiemy się. Oby równie dobrze bił się jak niszczył florę. Jeśli nie to bedzie mniej osób do podziału kasy. Same z niego profity. Nie za bardzo wiedząc co ze msobą zrobić zacząłem iść za człowiekiem który wymyślił coś na kształt planu, a raczej taktyki. W końcu to rozsadniejsze niż iść korytarzem zrobionym przez farmera. Jak mają kusze to by mnie zwyczajnie wystrzelali. Staram się nie potknąć i nie wbić tanta w mądrzejszego z naszej dwójki. W miarę jak zbliżamy się do obozu zaczynam szukać jakiegoś wyższego drzewa z mktórego mozna by ogladnąć co się dzieje w obozie.
Kasai

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Tokatsu » 7 lis 2014, 13:43 post_id: #13751

Zignorowany przez dzieciaka i szaleńca. - W sumie mogłem się po nich tego spodziewać - pomyślałem dogłębnie poirytowany. Chociaż jeden raczył mnie wysłuchać. No dobrze, skoro tamci postanowili zaszarżować, my w tym czasie postanowiliśmy obejść obóz z lewej strony. Najprawdopodobniej dotrzemy tam najpóźniej ze wszystkich, więc trzeba przyśpieszyć kroku, jednocześnie uważać, by nie zostać wykrytym. Po drodze przygotowuje wszystkie shurikeny jak i kunaie do ewentualnego rzutu. Teraz kierujemy się bardziej w stronę obozu, tak by skryć się za jednym z namiotów. Gdy dotrzemy na miejsce, działamy jak najciszej. Wykorzystując zamieszanie, które narobił ten świr, wchodzimy od tylnej strony obozu, sprawdzając czy aby w namiotach nie spoczywali jeszcze jacyś ludzie. W razie naszego wykrycia staram się blokować i kontrować wszystkie ataki za pomocą siepacza. Jeżeli wszyscy kłusownicy są zajęci walką po cichu zachodzimy ich od tyłu, by ich obezwładnić lub jeżeli zostaniemy wykryci zaatakować. Streściłem mój plan chudzielcowi. - Chyba, że masz inny pomysł? - na koniec cicho dodałem.

Ze względu na moją wrodzoną podejrzliwość cały czas bacznie się przyglądam mojemu towarzyszowi i staram się go trzymać przed sobą. Jeżeli natomiast chciałby mnie on w jakiś sposób zaatakować, blokuje jego atak a następnie ustawiam się w takiej pozycji, bym nacierając na niego mógł wepchnąć go w tłum walczących.
W razie gdyby któryś z walczących użył jakiejś silniejszej techniki trzymam się od niej z daleka, robię unik bądź zasłaniam się kłusownikiem lub przykucam i zasłaniam się dość szeroką bronią, jaką jest mój siepacz.
Przy przechodzeniu naprzeciwko szczeliny pomiędzy namiotami trzymamy się jak najniżej podłoża, by nie zostać zauważonym, uważając tym samym na odgłosy wydawane przez otoczenie, po którym stąpamy + bacznie się przyglądam sytuacji panującej wewnątrz obozu.

/ Mapa przedstawia naszą trasę
Spoiler:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"
Tokatsu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 23/23
  • Keihatsu Tensuu: 9/266,5
  • Gakujutsu Tensuu: 9
  • Yeny: 1532
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: 93/250
  • Szybkość: 20
  • Zręczność: 70
  • Wytrzymałość: 25
  • Percepcja: 35
  • Kontrola czakry: 80
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Chuunin (C-)
  • Atut: Bezogoniasty Demon
  • Klan: Arashi
  • Wzrost i waga: 180cm / 75 kg
  • Specjalizacje: Soshijutsu Hirujutsu Jikkukan Hijutsu
  • Ekwipunek: ? Kunai [2szt.]; ? Torba Medyczna + Kabura; ? Pas[40W]; ? Siepacz(Ribenji) na plecach[300W]; ? Ochraniacz na szyi [90W]; ? Paczka papierosów ? Podstawowy ubiór[Ubranie 5W, Buty 15W]; ? Pełny kostium [15W]; ? Bandaż na rękach, nogach, tułowiu(5m) [5W]; ? 2x Pigułki żołnierzy; ? 1x Pigułki ze skrzepniętą krwią; ? 3x Granat świetlny; ? 3x Granat dymny; ? 2x Bomby lodowe; ? Okulary przeciwsłoneczne(założone na głowę, nie na oczy) [40W]; ? 2x Ochraniacze na dłonie i rękawiczki na rękach [10W + 40W = 50W]; ? Ukryte ostrze [Prawe przedramię, 185W ostrze, mechanizm 75W]; ? Urządzenie namiarowe [Prawe oko, 85W]; ? Radio ? Gumiaki [Nogi, 30W, nie przewodzą prądu]
  • Wygląd i ubiór: Patrz w kp.
  • Lokacja opaski: Szyja
  • Dodatkowe statystyki: ? +50% czakry z atutu (niewliczone) ? Raitony 20% tańsze ? Efekt porażeń maleje o 40% ? Brak minusów podczas używania siepacza ? Szybkość jutsu podwyższona o 2 progi ? Zmęczenie wynikające z używania chakry pojawia się o 10% ( przelicznika) wolniej ? Przyśpieszone składanie pieczęci o 1 poziom ? 250 kondycji
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP
  • Pakiety: - Pakiet Startowy - 30.01.2015 o godzinie 14:28 - Wykorzystany - Częściowa Zmiana Postaci - 30.01.2015 o godzinie 14:28 - Wykorzystana

• Zwiń

Postprzez Kuromaru » 18 lis 2014, 17:31 post_id: #15032

Już na pierwszy rzut oka było widać, że pan zesłał na mnie dar szczęścia, kiedy tylko potrzebowaliśmy ostatniego osobnika do naszej drużyny ten magicznie się zjawił. Uma widocznie zrozumiał przesłanie jakim było zesłanie przez najwyższego tego osobnika pod nasze nosy i skorzystał z okazji. Postanowiłem wykorzystać swój niesamowity wręcz urok osobisty i wcale nie przerażający uśmiech by kilkoma słowami zwerbować nowego koleżkę.
- Idziemy tam - powiedziałem wcale nie starając się pokazać gabarytów mojej kosy czy coś....
- Jestem Kuromaru, od teraz należysz do drużyny Umy - mówiłem maniakalnie,,uśmiechnięty" do nowego wskazując na Umę.
Koleżka na całe szczęście nie miał nic przeciwko, wydawał się jakiś taki zmieszany i odrobinkę spanikowany... no ale nie ma się co dziwić, nie codziennie ma się okazję spotkać kogoś o urodzie tak wspaniałej jak moja!(Ach ta ironia)
W każdym razie przewędrowaliśmy sobie przez jakieś szlaki i inne pierdoły i po pewnym czasie pełną zgrają znaleźliśmy się w Wiszących Skałach, miejscu gdzie nie tak dawno miałem okazję złożyć w ofierze jakieś kłusownicze ścierwa
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 15/15
  • Keihatsu Tensuu: 10,5/292
  • Gakujutsu Tensuu: 6
  • Yeny: 280
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 50
  • Udźwig: 294,5/625
  • Zręczność: 30
  • Wytrzymałość: 80
  • Percepcja: 20
  • Siła woli: 20
  • Kontrola czakry: 45
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin C-(489)
  • Atut: Człowiek ze Stali
  • Klan: Chishio
  • Przydomek: Ten typo z kosą
  • Wzrost i waga: 178, 65
  • Specjalizacje: Bukijutsu,Ninjutsu,Jikukan
  • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt]; Paczka shuriken [15szt]; Torba Medyczna + Kabura Trójzębna kosa Zakonu Jashina Zbroja samurajska
  • Wygląd i ubiór: Jak w KP + w zbroi samurajskiej
  • Lokacja opaski: Na szyji
  • Dodatkowe statystyki: Bonus - Shinjinbukaiy (klanowy)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Uma » 18 lis 2014, 17:38 post_id: #15033

Uma idąc dość długą drogę stwierdził że powoli się męczy tak więc nie było nad czym się zastanawiać należało chwilę odpocząć dlatego spokojnie wypowiedział słowa.
-No nic tutaj zrobimy sobie mały odpoczynek okolica po prostu wygląda obiecująco.
I spokojnie usiadł sobie na jakiejś skałce ale tak aby było mu dość wygodnie. Jak wiadomo grube ubrania pustelników ułatwiały to. Liczył na to że reszta też trochę wypocznie ale jak nie chcę no to trudno. Nie będzie ich przecież zmuszał. W sumie po chwili spokoju powiedział spokojnie.
-A zapomniałem się przedstawić jestem Uma i jestem najmłodszym chuninem w frakcji. I jakby to powiedzieć wykorzystaliśmy cię aby zdobyć przepustkę z powodu ostatniej potyczki z Wyznawcami doszło do zaostrzenia reguł bezpieczeństwa i musieliśmy wyruszyć w pełnym składzie. Tak więc pozwoliłem sobie ciebie zwerbować masz coś przeciwko ?
Zdarza się że porusza się wraz z dziewczyną w wieku 16 lat. (podobno ładną) O rudych włosach jej imię to Erza. Nie posiada żadnych specjalnych zdolności, jest zwykłym człowiekiem.
Uma

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 25/25
  • Tytuł: Sensei
  • Keihatsu Tensuu: 17,5/274,5
  • Gakujutsu Tensuu: 2
  • Yeny: 3956
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: 29/125
  • Wytrzymałość: 30
  • Percepcja: 40
  • Siła woli: 20
  • Punkty czakry: 1300
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Data urodzin: 1 p.n.e.
  • Ranga: Chunin (C+)
  • Atut: I. K. C.
  • Klan: Kanji
  • Przydomek: Mistrz Sześciu Polnych Ścieżek
  • Wzrost i waga: 163/59
  • Specjalizacje: Soshijutsu/Jikukan/Fuinjutsu|Kenjutsu/Hijutsu
  • Ekwipunek: -Podstawowy ubiór 5W (założony na bandaże) -Medyczna Torba 25 W -Kabura lewa noga (Z kunaiem [1] ) 25 W -2 kawałki bandaża po 5 metrów (Obwiązane wokół nóg i rąk. Z podziałem na strony.) 5 W -Bandaż o długości 26 metrów (Zawiązany na torsie) 5 W -Absurdalnie wielki zwój -Radio -Urządzenie namiarowe -3 granaty dymne (w pasie) -Pas
  • Wygląd i ubiór: Czarno włosy dzieciak, o nienaturalnych oczach jedno jest czerwone a drugie czarne. Ma zazwyczaj ponury wyraz twarzy. Ubiera się w dość ciepłe ubrania. Nosi trapery, kurtkę szalik i czapkę. Pod spodem pokryty sporą ilością bandaży. Do tego posiada torbę medyczną przypiętą do tyłu pasa. Posiada ogromną bliznę na klatce piersiowej.
  • Lokacja opaski: W pasie.
  • Dodatkowe statystyki: -150 pch
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Tokatsu » 18 lis 2014, 17:52 post_id: #15036

Uma, niby mały chłopiec, a już chuunin posiadający swoją własną drużynę. No cóż, dziwne rzeczy się zdarzają na tym świecie. W momencie kiedy składał papiery dotyczące naszej drużyny, okazało się, że bez jeszcze jednego członka nie zdołały utworzyć kompletnej drużyny. Akurat nadarzyła się okazja, przez okolicę maszerował jakiś chłopak, który ni ni stąd ni zowąd chciał do nas dołączyć, tak więc Uma tylko wykrzyczał coś, co świadczyło o jego werbunku i ponownie wręczył papiery zbaraniałemu strażnikowi. My natomiast wyruszyliśmy w podróż.
Gdy przedzieraliśmy się przez początkowo mroźne czeluście naszej krainy, a następnie zarośnięte różnego rodzaju krzaczorami skalne przepaście, dotarliśmy w znane mi już miejsce. Było to to samo miejsce, w którym razem z Kuromaru i dwoma innymi ludźmi wykonywaliśmy zlecenie dowódcy tego sektora. W pewnym momencie zatrzymaliśmy się, a Uma wypowiedział zlepek zdań do nowo poznanego chłopaka, niejakiego Ignisa, tym samym organizując postój. - Ignis, co? - pomyślałem drapiąc się po brodzie. - Ja natomiast jestem Tokatsu, miło Cię poznać. Nie licząc Kuromaru jesteśmy całkiem, no może prawie całkiem normalni, także powinno Ci się dobrze z nami współpracować - uśmiechnąłem się i miło powiedziałem nowemu.
W tym samym czasie usiadłem na skale pod jednym z drzew opierając się na nim i przeciągnąłem się.
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz"
Tokatsu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: ? Kunai [2szt.]; ? Torba Medyczna + Kabura; ? Pas[40W]; ? Siepacz(Ribenji) na plecach[300W]; ? Ochraniacz na szyi [90W]; ? Paczka papierosów ? Podstawowy ubiór[Ubranie 5W, Buty 15W]; ? Pełny kostium [15W]; ? Bandaż na rękach, nogach, tułowiu(5m) [5W]; ? 2x Pigułki żołnierzy; ? 1x Pigułki ze skrzepniętą krwią; ? 3x Granat świetlny; ? 3x Granat dymny; ? 2x Bomby lodowe; ? Okulary przeciwsłoneczne(założone na głowę, nie na oczy) [40W]; ? 2x Ochraniacze na dłonie i rękawiczki na rękach [10W + 40W = 50W]; ? Ukryte ostrze [Prawe przedramię, 185W ostrze, mechanizm 75W]; ? Urządzenie namiarowe [Prawe oko, 85W]; ? Radio ? Gumiaki [Nogi, 30W, nie przewodzą prądu]
  • Dodatkowe statystyki: ? +50% czakry z atutu (niewliczone) ? Raitony 20% tańsze ? Efekt porażeń maleje o 40% ? Brak minusów podczas używania siepacza ? Szybkość jutsu podwyższona o 2 progi ? Zmęczenie wynikające z używania chakry pojawia się o 10% ( przelicznika) wolniej ? Przyśpieszone składanie pieczęci o 1 poziom ? 250 kondycji
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP
  • Pakiety: - Pakiet Startowy - 30.01.2015 o godzinie 14:28 - Wykorzystany - Częściowa Zmiana Postaci - 30.01.2015 o godzinie 14:28 - Wykorzystana

• Zwiń

Postprzez Oguj TMG » 22 lut 2015, 20:49 post_id: #21324

Wszyscy aż poderwali się na równe nogi kiedy małe stworzonko czmychnęło z waszą kasą. Pierwszy i chyba najbardziej zdenerwowany był najmłodszy z drużyny czyli Uma. Ten wiedząc od razu, że ze swoim ślimaczym tempem za daleko nie zajedzie użył posiadanej przez siebie czakry i w przeciągu paru sekund śmigał już z prędkością godną Taiuserów. Za nim ruszyła reszta osobników, a Taisuke po przebudzeniu i względnym zapoznaniu z sytuacją próbował przyskrzynić stworzonko nieistniejącą klatką. Gdyby jednak ten skupił się bardziej na tym co stało się przed chwilą (ergo w poprzednim poście) wiedziałby, że zwierzak zniknął wam z pola widzenia za skałą. Tak więc trzech z was pognało za stworkiem. Pierwszy w pobliżu skały znalazł się Uma, aczkolwiek jego reakcja była trochę opóźniona lecz to co zobaczył było dość ciekawe. To co buchnęło wam kasę należało do czegoś w guście myszowatych, aczkolwiek posiadało bardzo długi ogon(mniej więcej dwa razy taki jak całe zwierzę, które miało jakieś 10 cm długości) i w gruncie rzeczy przypominało wiewiórkę. Co sprawiło, że młody sensei miał okazję przyjrzeć się stworzeniu ? To, że obecnie wskakiwało po wielkiej skale na sam jej szczyt i przez to trochę zwolniło wciąż jednak mając w pysku waszą własność. W przeciągu tej krótkiej chwili kiedy dobiegaliście do skały on znalazł się już na 10 m wysokości. Chwilę za Umą dotarł Tokatsu ślizgiem klatą po piachu, ponieważ jego percepcja oraz zręczność nie wytrzymały nadmiernej prędkości i chłopak potknął się o własne nogi, a za nim jednak przy pomocy swoich kończyn dolnych, a nie klatki piersiowej przybył Kuromaru ujrzawszy to co ich sensei na początku. Taisuke stał klepiąc pieczęci do powietrza, od tak dla zabawy..

PS: Tokatsu i Uma, płacicie za Sunshina 165 pch (jest o 10 % droższy bo nie macie Ninjutsu w speckach, a za to macie Soshi na pierwszym miejscu więc jest TYLKO o 10 % droższy)
Oguj TMG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Yeny: 500
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Tokatsu » 9 mar 2015, 16:15 post_id: #22336

Widać wiszące skały znów nas przywołały, by sprawić nam kolejne kłopoty. Tym razem do karczmy wpadli rybacy, których już kiedyś uratowaliśmy. Wywrzeszczeli znów coś o żaboludach, więc wypadało by im pomóc. Razem z chłopakami z drużyny dobiegłem w okolice miejsca naszego przeznaczenia. Była to dość męcząca i długa droga, więc gdy wreszcie się zatrzymaliśmy musiałem się pochylić, by trochę odsapnąć. Zaraz po tym korzystając z osłaniających tutaj nas krzaków starałem się wypatrzyć zagrożenie, jednocześnie skupiając się już nad raigeki no yoroi. Gdy ta będzie już gotowa, a w moim polu widzenia nie pojawi się nic więcej niż te same żaboludy co ostatnio, bez jakiś specjalnych bossów, po prostu dobywam siepacza i lecę je wyrąbać, starając się przedostać do wieśniaków.

Spoiler:
Tokatsu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP

• Zwiń

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Dolina Mgieł