Szlak

Południowo-wschodnia część wyspy Ryu nazwana została Doliną Mgieł, a to ze względu na fakt iż można się tam zetknąć z wręcz niespotykanymi ilościami tego gęstego opadu. Znacznie ogranicza on widoczność wszystkim podróżującym przez te tereny, ninja. Nawet najmocniej oświetlone części traktu nie gwarantują nikomu bezpieczeństwa. Na błądzących wędrowców czyha tutaj wiele zdradliwych bagien. Jednak nawet pomimo tego, dolina należy do jednego z najprzyjaźniejszych miejsc na całej wyspie, a to z uwagi na dużo cieplejszy klimat, pozwalający rozwinąć się bujnej roślinności.

Re: Szlak

Postprzez Poke » 9 lip 2014, 15:32 post_id: #4342

Niech to szlag! - mówi szlak. Poke obmyślał takie suchary na Lodowych Pustyniach, gdzie nic się nie zazębiało ani nie zlepiało ze sobą. Wszędzie tylko śnieg, tylko tutaj przynajmniej od czasu do czasu pojawiały się choinki. Czy jaśnie zwane drzewa iglaste o mocy pospolitych typowych drzew. Raczej nic się nie działo, tylko ze akurat tutaj nic prawie widać nie było, tylko śnieg i choinki dookoła, a dalej była sama mgła. Mgła ta była tak gęsta, że pewnie dało się ją kroić nożem, ale chłopak na to nie zważał. Szedł dalej. Jak to mawiają, ku zapomnieniu. W sumie w końcu trzeba do jakiegoś konkretnego celu dojść, prawda? A nie wszystko wskazywało na to, że każdy przypadek w życiu ma kończącą się drogę.

NMM
Poke

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 3/3
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu: 9/102,5
  • Gakujutsu Tensuu: 5
  • Shinju: 100
  • Yeny: 3100
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 15
  • Udźwig: 84/187,5
  • Szybkość: 15
  • Zręczność: 35
  • Wytrzymałość: 15
  • Percepcja: 15
  • Siła woli: 15
  • Charakter: 15
  • Kontrola czakry: 50
  • Punkty czakry: 1030
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Data urodzin: 9 lat przed końcem 3 ery
  • Ranga: genin D
  • Atut: kujon
  • Wioska: Pustelnicy
  • Klan: -
  • Wzrost i waga: 175 cm 55 kg
  • Specjalizacje: Hirujutsu Soshijutsu Jikukan
  • Ekwipunek: Paczka kunai [7szt.]; Paczka shuriken [5szt.]; Torba Medyczna + Kabura Wachlarz.
  • Wygląd i ubiór: Wielkolud; nieogarnięte niebieskie włosy; wygląd twarzy = lat 20
  • Lokacja opaski: nadgarstek
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kuromaru » 23 wrz 2014, 22:46 post_id: #10528

Patrząc na Takahariego nie mogłem zauważyć najmniejszej nawet skruchy, niemiłosiernie mnie to denerewowało.
-Okazję się zrewanżować powiadasz...
W tym momencie znowu obudziła się we mnie żądza zemsty, skoro ja dostałem to on też dostanie.
Zacisnąłem pięść, otoczyłem ją powłoką z kryształu i wykonałem szybkiego podbródkowego z zaskoczenia. Gdy już delikwent dostał krzyknąłem:
-NOOO I TERAZ JESTEŚMY KWITA!
Chyba po prostu potrzebowałem się lekko wyżyć bo po tym ciosie poczułem się o wiele bardziej odprężony. Nie powinien on zrobić większej krzywdy Takahariemu, w końcu jest to wielka kupa mięcha a i ja nie włożyłem w niego całej swej siły.
-I NASTĘPNYM RAZEM MASZ MI TAK NIE ROBIĆ
Potem stanąłem z założonymi rękami, zdezintegrowałem kryształową rączkę i czekałem na reakcję Takahariego licząc na to, że wywiąże się z tego soczysta i ciekawa kłótnia.

1/8
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 15/15
  • Keihatsu Tensuu: 10,5/292
  • Gakujutsu Tensuu: 6
  • Yeny: 280
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 50
  • Udźwig: 294,5/625
  • Szybkość: 30
  • Zręczność: 30
  • Wytrzymałość: 80
  • Percepcja: 20
  • Siła woli: 20
  • Charakter: 20
  • Kontrola czakry: 45
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin C-(489)
  • Atut: Człowiek ze Stali
  • Klan: Chishio
  • Przydomek: Ten typo z kosą
  • Wzrost i waga: 178, 65
  • Specjalizacje: Bukijutsu,Ninjutsu,Jikukan
  • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt]; Paczka shuriken [15szt]; Torba Medyczna + Kabura Trójzębna kosa Zakonu Jashina Zbroja samurajska
  • Wygląd i ubiór: Jak w KP + w zbroi samurajskiej
  • Lokacja opaski: Na szyji
  • Dodatkowe statystyki: Bonus - Shinjinbukaiy (klanowy)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kholgar » 23 wrz 2014, 22:47 post_id: #10529

Nie musiałem czekać długo, aby Kuromaru podjął jakieś działanie. Skrystalizował swoją dłoń, po czym uderzył mnie w podbródek. Widać było, że cios był czysto amatorski. Gdyby zaatakował mocniej, raczej uszkodziłby swoją dłoń. Wiedziałem jednak, że nie o obrażenia tu chodzi, a o sam fakt uderzenia. Swoją drogą, uderzając przez kryształ musiał czuć spory ból…
- Skoro już się uspokoiłeś, musimy trochę potrenować. Przede wszystkim musisz myśleć o konsekwencjach swoich działań. Nie tylko podczas walki, ale i ogólnie. - powiedziałem, po czym wyjąłem powoli miecz. Na jego twarzy zagościł pewien niepokój. W końcu zaraz po uderzeniu takiego dzika, wyciąga on miecz mówiąc o konsekwencjach. Nie miałem zamiar go jednak karcić ani nic z tych rzeczy. Musieliśmy popracować nad zgraniem.
- Gdybyś rozwiązał Saburo, mógłbyś wywołać pewien konflikt między Pustelnikami, a frakcją niezależną. Musisz działać trochę spokojniej. Dlatego skup się i zaatakuj mnie swoimi kryształami.
Chciałem przetestować nową technikę, będącą drugim krokiem jakże niszczycielskiego Iaido. Technika ta pozwala mi na zablokowanie ciosów nie ważne, z której strony nadchodzą. Odbijanie zaplanowanych shurikenów z kryształu będzie świetnym przykładem, abym zaprzyjaźnił się z nią. Odsunąłem się na kilka metrów, schodząc ze szlaku, i dałem znak, aby zaczął działać. Taka forma treningu z pewnością pomoże nam zrozumieć nasze wzajemne techniki działania.

[2/8]
Kholgar

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 5/5
  • Keihatsu Tensuu: 4/211
  • Gakujutsu Tensuu: 4
  • Yeny: 8133
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 20
  • Udźwig: 126/312,5
  • Szybkość: 20
  • Zręczność: 60
  • Wytrzymałość: 20
  • Siła woli: 42
  • Kontrola czakry: 80
  • Punkty czakry: 1540
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin 434 D+
  • Atut: Duplikator
  • Wioska: Wyznawcy Shinju
  • Klan: Kanji
  • Żywioł czakry: Meiton
  • Wzrost i waga: 80kg; 185cm
  • Specjalizacje: Ninjutsu, Soshijutsu, Fuuinjutsu, HiJutsu
  • Ekwipunek: Kałamarz, pędzel, notes Gashi; Torba Medyczna + Kabura; Pas; Radio; Zwój zawierający pakt z pandami; 2 bandaże; Urządzenie namiarowe; Zwój Gashi; Rękawiczki;
  • Wygląd i ubiór: Zgodne z awatarem.
  • Lokacja opaski: Głowa
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kuromaru » 23 wrz 2014, 22:48 post_id: #10530

Niestety żadna ciekawa sprzeczka słowna nie wywiązała się z tego wydarzenia, o dziwo w jakiś sposób cała ta sytuacja zachęciła Takahariego do treningu. Nie będę narzekał, w sumie to już od dosyć dawna nie miałem okazji użyć mojego kryształu w formie ofensywy.
-A jeśli chodzi o sytuacje z Saburo to przecież wiem… ale jakoś mnie napadło
-A z resztą nie jesteś moją matką, nie muszę ci się tłumaczyć
Po wykonaniu kiwnąłem głową w stronę Takahariego by zasygnalizować mu, że zamierzam wykona atak i wykonałem serię 5 pieczęci dla techniki Shōton: Rikka-Hakuhen Shuriken. Wtedy też znikąd pojawiły się 4 shurikeny i pomknęły w stronę wielkoluda. Pamiętam, że doświadczeni ludzie z mojego klanu potrafili dobrze je kontrolować więc spróbuję pójść w ich ślady, może czegoś się przy tym nauczę. Przesyłając im chakrę spowodowałem, że dwa poleciały od każdego jego boku, jeden od frontu i jeden od góry. Taka operacja da Takahariemu pole do popisu, oczywiście w każdym momencie byłem gotów zdezintegrować shurikeny co by nie zrobić towarzyszowi większej krzywdy.
Jeśli bez problemu poradzi sobie z tą techniką spróbuję przejść o krok dalej.

[3/8]
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt]; Paczka shuriken [15szt]; Torba Medyczna + Kabura Trójzębna kosa Zakonu Jashina Zbroja samurajska
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kholgar » 23 wrz 2014, 22:48 post_id: #10531

Kuromaru zgodnie z oczekiwaniami dalej zachowywał się jak dojrzewający nastolatek. Dziwne, że pomimo tak wielu różnic między nami, oboje jesteśmy geninami. Postanowiłem zignorować te dziwne odzywki. Zawsze tak robiłem. Bardziej skupiłem się na obserwowaniu otoczenia. Zupełnie zignorowałem węch oraz słuch, aby zobaczyć, skąd nadlecą shurikeny.
Zanim to się jednak stało, Kuromaru złożył 5 pieczęci. Trwało to wystarczająco długo, aby przepołowić go w pasie w międzyczasie. Ta technika będzie zdecydowanie niepraktyczna w walce jeden na jednego. Gdy to już się stało, cztery shurikeny pomknęły w moją stronę. Pojawiły się w jednym miejscu. Każdy z nich poleciał w innym kierunku. Spowodowało to pewną różnicę w czasie ich dotarcia do mnie. I dobrze. Wąskim mieczem cieżko by mi było zablokować cztery shurikeny na raz. Zważając jednak na to, że każdy dotrze do mnie w innym czasie, powinienem bezproblemowo zablokować technikę Krokiem Drugim Iaido.
Wykonałem niesamowicie szybkie cięcia, które niczym zsynchronizowane z kryształami, trafiały idealnie w swoje cele. Dopiero ostatnie dwa sprawiły mały problem, gdyż były od siebie najbardziej oddalone. Jednakże udało się. Schowałem natychmiastowo miecz, zupełnie, jakbym wykonywał sekwencję opisywaną w bushido. Myślałem, że wyzbyłem się tych durnych zasad, ale widocznie walka kataną tak na mnie działała.
- Dobra, tyle starczy. Chciałem tylko zaprzyjaźnić się z nową techniką. - powiedziałem, po czym zacząłem się skupiać, trzymając dłoń na rękojeści. Chciałem wykonać technikę, dzięki której być może Ryuuji by dalej żył. Po kilku sekundach Kolec Skorpiona był już gotowy. Ostrze świeciło się delikatnie jasnym, zielonym kolorem. Byłem nawet w stanie kontrolować jego kształt.
- Teraz przejdźmy do walki wręcz. Jesteś w stanie stworzyć ostrze z kryształu?

[4/8]
Kholgar

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: Kałamarz, pędzel, notes Gashi; Torba Medyczna + Kabura; Pas; Radio; Zwój zawierający pakt z pandami; 2 bandaże; Urządzenie namiarowe; Zwój Gashi; Rękawiczki;
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kuromaru » 23 wrz 2014, 22:48 post_id: #10532

Tak jak się spodziewałem, technika nie była wystarczająca by przebić ochronę Takahariego, w sumie to taka nawet być nie miała. Takahari kilkoma szybkimi ruchami wytrącił shurikeny tak by nie zdołały go uderzyć, bądź też zostały zniszczone. Nie widziałem jeszcze tej techniki w jego wykonaniu więc pewno wpadł na jej pomysł podczas swojego Iaido którego to tak często używa. Pozostałości kryształów zdezintegrowałem, w końcu nie należy zaśmiecać okolicy, a i pewnie znaleźliby się ludzie którzy znajdując takie coś omylnie pomyśleli by iż jest to wartościowe.
Po co robić komuś fałszywe nadzieje. Następną rzeczą o jaką mnie spytał było czy jestem w stanie stworzyć ostrze z kryształu, umieć może i umiem ale gorzej zapewne z jego obsługą.
-No owszem, umiem zrobić coś takiego ale utrzymać to mogę przez jakieś 10 sekund
-Inną sprawą z kolei jest, że nie specjalnie umiem się takim ostrzem posługiwać, ale w sumie od tego właśnie jest trening
Skupiłem się więc i po raz kolejny wykonałem serię tym razem 4 pieczęci po czym na mojej ręce zaczęło się tworzyć niebieskie ostrze.
-No to lecę!
Bez zbędnych ceregieli przystąpiłem do ataku, w końcu muszę jak najwięcej się nauczyć w trakcie tych marnych 10 sekund trwania techniki. Zacząłem dosyć chaotycznie wyprowadzać ciosy ostrzem próbując przebić się przez obronę Takahariego, nie byłem w tym specjalistą ale spróbować warto

[5/8]
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kholgar » 23 wrz 2014, 22:49 post_id: #10533

Tym, czego chciałem nauczyć Kuromaru podczas tego typu treningów, nie była bezpośrednio walka wręcz. Chodziło tutaj o odnalezienie się w sytuacji. Świecący miecz na pewno zauważył, ale prawdziwych właściwości techniki nie miał szans znać. W prawdzie wzajemna nauka jest najlepszą, ale niestety Kuromaru raczej nie ma czego mnie uczyć. Zwyczajnie nie podołałbym temu.
Gdy tylko wyprowadził pierwszy cios ostrzem umieszczonym wzdłuż przedramienia, musiałem natychmiastowo zareagować. Pierwsze kilka ataków miałem zamiar skontrować, skupiając się na mieczu. Zmieniać tor uderzenia, uskakiwać i tak dalej. Technika trwała tylko 10 sekund, dlatego też cios wyprowadzony mniej więcej w 5 sekundzie postanowiłem sparować za pomocą mojej niespodzianki. Ostrze katany wygięło się przy kontakcie z kryształem tak, że Kuromaru musiał poczuć sie, jakby uderzał w powietrze. Wtedy też moja noga znalazła się w okolicach jego kostki, aby wytrącić go ostatecznie z równowagi. Ciekawi mnie, jak na to zareaguje. Muszę jednak przyznać, że w walce grupowej poradzilibyśmy sobie całkiem nieźle. Musiał się on jednak nauczyć walczyć w pojedynkę. I to zdecydowanie…
- Dobra reakcja! - krzyknąłem lekko ironicznie, choć prawdziwie.
- Mam już pewien plan na potencjalne walki w grupie!
Kolec Skorpiona przestał działać z chwilą, kiedy schowałem miecz do pasa. Trening krótki, choć treściwy. Będę musiał objaśnić mu, na czym będzie polegała jego rola w pojedynkach, które niedługo mogą mieć miejsce.

[6/8]
Kholgar

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kuromaru » 23 wrz 2014, 22:49 post_id: #10534

Machałem tak dosyć bezwładnie niebieskim ostrzem starając się chociaż w małym stopniu ugodzić nim Takahariego ale jak można było się spodziewać po specjaliście od walki w zwarciu. Swoją drogą jego miecz od jakiegoś czasu świecił jakimś dziwnym, zielonym światłem. Postanowiłem się nie pytać co to ponieważ gdyby był on moim przeciwnikiem zdecydowanie by mi tego nie zdradził.
Wyprowadzałem cios po ciosie tak szybko jak umiałem ale od każdego Takahari się odsuwał bądź blokował. Po około połowie czasu trwania mojej technik, podczas wyprowadzania kolejnego z serii ciosów Takahari zaczął blokować moje uderzenie. Jednak jakimś sposobem nie poczułem żadnego uderzenia w ostrze przez co zachwiała się moja równowaga, a na domiar złego sam Takahari w straceniu jej mi lekko dopomógł. W tym momencie szybciutko zdezintegrowałem ostrze wspominając słowa mamusi ,, nie biegaj z nożyczkami bo zrobisz sobie ziazi”. Zrobiłem to w ramach bezpieczeństwa bym się na w jakiś sposób nie nadział. Potem tą ręką na której jak dotąd miałem ostrze podparłem się o ziemię co by nie upaść i wstałem otrzepując się z kurzu.
-W sumie nie poszło tak źle jak myślałem, nigdzie się nie pociąłem [b] - odpowiedziałem na zawołanie Takahariego. Tym razem chciał on przetestować nasze zdolności walki we dwóch oraz dopracować nasze zgranie. Moim zdaniem nasze umiejętności powinny się całkiem nieźle uzupełniać więc uznałem to za jakże dobry pomysł.
[b] -W takim razie dawaj ten plan, byle w miare treściwie i zrozumiale

Mogło to zabrzmieć dosyć agresywnie ale po prostu nie miałem siły na głębsze zastanawianie się nad jakimiś jakże zaawansowanymi taktykami, z resztą Takahari i tak zapewne zdaje sobie z tego sprawę.

[7/8]
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kholgar » 23 wrz 2014, 22:49 post_id: #10535

Trening już kończymy, także pora przejść do wniosków. Ilość pieczęci wymaganych do technik jego klanu jest duża. Nie zawsze będzie miał czas na ich wykonanie. W walce grupowej to co innego. Jego unieruchamianie może się szczególnie przydać.
- Obmyśliłem pewną taktykę. Skoro potrafię już chronić się w ruchu przed nadlatującymi obiektami, będę mógł kupić Ci wystarczająco dużo czasu, abyś unieruchomił przeciwnika. - zacząłem tłumaczyć. Taktyka bardzo prosta, jednakże wymagała niesamowitego zgrania. Oczywiście powiedziałem również o dalszej jej części. Tym, co mnie jednak martwiło, była nasza podatność na iluzje. Nie mamy absolutnie żadnej szansy na to, aby wygrać przykładowo z członkiem klanu Uchiha. Na razie jednak nie mieliśmy jak się przed tego typu rzeczami zabezpieczyć. Myślę, że Kuromaru zna jakąś sztuczkę, aby uwolnić się spod wpływu genjutsu…
- Pozostaje tylko pewien problem. Zanim zaczniemy działać w ten sposób, musimy poznać zdolności wroga. Jeżeli opanował on genjutsu, raczej nie mamy z nim szans. Co innego, gdy nie może nas złapać w iluzję. Wtedy jakoś sobie poradzimy.
Było już na prawdę ciemno i zimno. Nie było sensu stać tutaj ani chwili dłużej. Musieliśmy udać się do fortecy, aby zobaczyć, co nas ominęło i zarejestrować wykonane misje. Warto by również wspomnieć, gdzie znajduje się Saburo. Ruszyliśmy więc wsześniej obranym przez nas szlakiem kierując się w stronę potężnych bram fortecy.

[8/8]
Kholgar

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kuromaru » 23 wrz 2014, 23:11 post_id: #10539

DODATKOWY TRENING RANGI D RAZ NA 3 TRENINGI

Poomawialiśmy jeszcze z Takaharim jakieś podstawowe elementy naszych przyszłych taktyk podczas walk drużynowych i jako, że zaczęło się ściemniać postanowiliśmy udać się dalej w drogę. Trzeba przyznać, że chłód wyspy Pustelników nie był zbyt przyjemny i dosyć szybko zabrał nam wszelkie chęci do dalszej drogi. Postanowiliśmy się więc rozbić w pewnym w miarę ogrodzonym od śniegu miejscu i spędzić tam noc. Na całe szczęście znajdowało się tam trochę suchych gałęzi więc bez większego problemu zebraliśmy je i wspólnymi siłami roznieciliśmy ogień. Teraz pozostawała kwestia schronienia, po ostatniej przygodzie ze śnieżynką uznałem, że przydała by mi się technika tworząca coś na styl tamtego kryształowego iglo lecz wymaganiem było by twór ten powstawał szybko, bez żadnych materiałów oraz był wytrzymały. Nie pozostało mi więc nic innego jak takie coś stworzyć! Zacząłem więc próbować tworzyć osłony z kryształów lecz gdy tylko wznosiły się na kilkadziesiąt centymetrów od ziemi nie byłem w stanie ich już więcej podwyższać. Postanowiłem więc wspomóc się pieczęciami, próbowałem wielu: zając, kot, ptak, tygrys z każda rezultat był taki sam jakby jej nie było, kilkadziesiąt centymetrów i stop. Dopiero po wielu pieczęciach i metodzie prób i błędów nagle w mgnieniu oka przede mną pojawił się kryształowy owoc o wysokości 2,5 metra i szerokości 4m. Byłem zaskoczony zwłaszcza tym jak szybko ten twór się pojawił, ale w sumie właśnie coś tego pokroju starałem się wykonać. Poprosiłem więc o pomoc Takahariego w przetestowaniu wytrzymałości tego tworu, pierwszy cios ześliznął się z powierzchni kryształu lecz kolejny dokładniej wymierzony naruszył jego strukturę... muszę to zapamiętać... - pomyślałem.
A gdyby tak... w tym momencie zacząłem przesyłać chakrę do nowo powstałego tworu, tutaj pojawiło się kolejne pozytywne zaskoczenie. Twór zaczął sam się naprawiać za pomocą mojej chakry i szybko naprawił to co zostało naruszone.
-Nooo! I to ma się rozumieć! Taka technika zdecydowanie będzie mi dobrze służyć
-Tak w sumie to wykorzystać ją możemy nawet teraz!
Po wypowiedzeniu tego zdezintegrowałem poprzedni twór i wytworzyłem drugi taki sam lecz zamykający Mnie, Takahariego i ognisko, takie schronienie pozwoli nam spokojnie przespać noc. Tak jak myślałem, twór dobrze odgrodził nas od niedogodnych warunków zewnętrznych i utrzymywał ciepło ogniska więc noc była w miarę komfortowa. Budząc się rano ogarnąłem również, że jeśli nie będę przesyłał chakry do tworu to nie zostanie on zniszczony lecz prawdopodobnie jego struktura jest słabsza oraz oczywiście nie regeneruje on już otrzymanych obrażeń. Dumny ze swojej nowej techniki wyruszyłem w dalszą drogę z Takaharim w stronę Śnieżnej Fortecy.

/NMM + Takahari
Ostatnio edytowano 24 wrz 2014, 15:04 przez Kuromaru, łącznie edytowano 1 raz
Kuromaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Teruyo MG » 24 wrz 2014, 10:13 post_id: #10554

Akcept:
Takahari+5KT
Kuromaru+10KT
Teruyo MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Tytuł: Moderator Globalny
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Yeny: 500
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: -
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Moderator
  • Atut: -
  • Wioska:
  • Klan: -
  • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Saburo » 25 wrz 2014, 17:22 post_id: #10645

Saburo najwidoczniej natrafił na jeden z tych traktów, które oplatały wszystkie wyspy. Było to coś właściwie ciekawego i dziwnego, gdyż taka istna sieć była raczej mało spotykana w starym świecie. Mimo tego, że przy trakcie ciągle można byłoby coś ujrzeć, to raczej jakieś wyraźniejsze oględziny były wykluczone. Mgła była wszędzie i oplatała wszystko swym nieuchwytnych urokiem i zasłonom. Owa zasłona była nieprzenikniona dla jego wzroku i tworzyła zbitą, lekko pofalowaną, masę. Saburo stąpał swoim miarowym, wolnym i oszczędnym krokiem. Nie widział sensu w tym by się śpieszyć. Na całym ubraniu zaczęły pojawiać się krople wody. Były one na butach, na skórze, a o włosach już nie wspominając. Ogólnie można było powiedzieć, że był przemoknięty, choć właściwie to trochę zbyt mocne stwierdzenie. Najlepiej było by powiedzieć, że jest zroszony. Martwiło go trochę to, że nie ma przy sobie już praktycznie atramentu, lecz cóż mógł na to poradzić? Nic i tyle. Może to jest właśnie oznaka tego, że niedługo nastąpi jego kres? Było to możliwe, jak w każdej chwili jego jestestwa, które to nie było warte złamanego grosza. Jego egzystencja nic nie znaczy i nie ma wpływu na to co jest nieuniknione. Takie, zwyczajowe dla nie myśli krążyły mu w umyśle. Krążyły, pałętały się, czasem chowały, a czasem zajmowały sporo czasu. Dzięki temu nie zauważał przemijania czasu, a zatem podróż nie była taka uciążliwa nawet mimo tego, że właściwie ciągle dało się wyczuć tą aurę niepokoju, którą to rozsiewała ta cała mgła.

Z Wilczego grodu, a zmierza(powoli) na Szlak przez lodowe pustkowia.
Saburo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu: 1/14
  • Gakujutsu Tensuu: 2
  • Yeny: 298
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 10
  • Udźwig: 29/125
  • Wytrzymałość: 10
  • Kontrola czakry: 30
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin [D-] (235)
  • Atut: Biznesmen
  • Klan: Gashi
  • Wzrost i waga: 144cm 39kg
  • Specjalizacje: NinJutsu, FuuinJutsu, TaiJutsu
  • Ekwipunek: 1 kunai; kabura; pędzel; kałamarz[4/100]; opaska; podstawowy ubiór, mundur[płaszcz], mały podstawowy zwój, torba biodrowa, pas Saburo, notatnik
  • Wygląd i ubiór: Patrzeć w KP, gdyż tutaj się nie mieści.
  • Lokacja opaski: lewe ramię
  • Dodatkowe statystyki: +10%zręczności +5%szybkości
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Sae Bot MG » 25 wrz 2014, 20:48 post_id: #10674

MISJA RANGI D - Saburo
~ ♣ Smutek seniora ♣ ~

Mgła, poza osadzaniem się na ubraniu, skórze i własach, przede wszystkim utrudniała widoczność. To zresztą było głównym powodem, dla którego Wilczy Gród mógł zachować swoje istnienie we względnej tajemnicy. Wszystko dookoła było białe, poczynając od śniegu pod nogami, przez ścianę mgły wokół, aż po jasne niebo zakryte chmurami. Ponieważ niedawno przetoczyła się tędy śnieżyca, można by mieć nawet wątpliwości czy faktycznie podążasz po trakcie, gdyby nie specjalne słupki wyznaczające jego trasę, porozstawiane w odpowiedniej odległości dla orientacji.

Tak zmierzając wzdłóż nich w tej gęstej mgle zdołałeś w pewnym momencie dostrzec sylwetkę. Ktoś stał na drodze, niewysoki i jakoś jakby przygięty. Chciał atakować? A może coś go bolało? Zbliżyłeś się, i zobaczyłeś staruszka, w grubym korzuchu, z futrzaną czapą na rzadkich, srebrnych włosach. Pomimo mrozu obdarzył Cię poczciwym uśmiechem.

- Jak to dobrze spotkać kogoś młodego na szlaku – odezwał się zaraz, wyciągając do Ciebie rękę – Pomógłbyś mi, synu, bo gdzieś mi tu w śniegu, rozumisz, laseczka moja wypadła, i dalej iść nie ma jak. A toć tu nie zostanę, bo to i lat dużo na karku i niby nie żal umierać, ale jednak nie ma się co z tym całym umieraniem spieszyć.

Głos miał pogodny i dobroduszny, zupełnie jakby mówił o czymś miłym. Śnieg dookoła niego był zdeptany, a laska leżała w nim rzeczywiście, częściowo przysypana. Prawdopodobnie nie mógł się po nią schylić – czy to przez gruby ubiór usztywniający mu sylwetkę, czy też zwyczajnie bał się, że po przewróceniu nie zdoła już wstać.

~ ♣ ~
Pytania, wątpliwości, prośby o misje - wszystko należy kierować na moje konto fabularne <Ita>

Dziękuję Wszystkim za docenienie mnie w plebiscycie na MG
Sae Bot MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zręczność: 20
  • Siła woli: 30
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Saburo » 26 wrz 2014, 16:11 post_id: #10749

Podczas swojej wędrówki Saburo natknął się na jakiegoś starszego mężczyznę. Staruszek był przygarbiony, a na głowie pozostało mu już tylko trochę siwych włosów. Ubrany był ciepło i odpowiednio do pogody. Z tego zdążył dostrzec po kilku zdaniach jakie wypowiedział był on osobą pogodną i szczęśliwą. Dodatkowo nie przejmował się wcale śmiercią oraz tym, że ta jest już bardzo blisko niego. To było coś dziwnego dla Saburo. Widząc laskę, która leżała w śniegu obok podszedł do niej, podniósł ją, oczyścił ze śniegu, a następnie oddał mężczyźnie.
-Co was tak raduje? Przecież śmierć już niedługo przyjdzie, życie się skończy i nastąpi wasz kres. Właściwie to może i lepiej skoro ten marny świat i tak niedługo zostanie tylko wspomnieniem. Tylko czekać jakiejś wojny, lub katastrofy, która położy kres naszej żałosnej i nic nie wartej egzystencji.- westchnął, po czym ciągnął dalej- Nie wierzę, że nie widzicie tego zła, które toczy ten świat. Nie wierzę, że dostrzegacie tego wszechogarniającego znoju naszej pustej egzystencji. Co do śmierci to tylko czekam, aż mnie dopadnie. Aż położy kres temu wszystkiemu.- rozgadał się trochę z tym swoim pesymizmem, a mówił jak zawsze spokojnie, jednostajnie i z wyraźną akceptacją w głosie. Ten staruszek najpewniej go teraz złaja za dziwne poglądy, że ma cieszyć się życiem, lub coś podobnego, lecz to nic nie da. Nic nie zmieni prawdy o tym świecie. Nic nie zmieni tego świata pełnego niesprawiedliwości, zła i cierpienia.
Saburo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: 1 kunai; kabura; pędzel; kałamarz[4/100]; opaska; podstawowy ubiór, mundur[płaszcz], mały podstawowy zwój, torba biodrowa, pas Saburo, notatnik
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Sae Bot MG » 26 wrz 2014, 17:22 post_id: #10755

~♣~

Dziadek zamyślił się wyraźnie.
- A to mi się towarzysz podróży trafił... – mruknął, nie kryjąc zaskoczenia.
Nie wydawał się niezadowolony ani w najmniejszym stopniu oburzony. Podziękował za laskę i ruszył w drogę, starając się dotrzymać Ci tempa. Z jego słów wyraźnie wynikało, że nie zamierza się w tym momencie rozstać.

- Tutaj leży problem – powiedział, wskazując na Twoje serce – Nie potrafisz żyć. Jego ciężar Cię przytłoczył i nawet nie próbujesz. Zło jest, oczywiście. Śmierć przyjdzie, a jakże. Poddałeś się? Twoja rzecz, co mnie staremu prowadzić innych przez życie, gdy sam ledwie lezę...

Wbrew tym słowom, kroki stawiał całkiem mocne i energiczne. Był człowiekiem przyzwyczajonym do życia pośród śniegów, być może żył w podobnych warunkach także przed apokalipsą Starego Świata. Szedł więc, chyba dla formalności podpierając się laseczką. Zmarszczone czoło wisiało nad spokojnymi, poczciwymi oczami.

- Przeżyłem siedemdziesiąt lat. Różnie było i wiele razy myślałem sobie, że to już wreszcie mój koniec. Nawet teraz przeszło mi to przez głowę. Ale czemu uważasz, że nie mogę się radować? Faktycznie, zapewne niedługo zasnę i już się nie obudzę. Tym bardziej uważam, że lepiej wykorzystać ostatnie chwile na to, co sprawia mi przyjemność.

Wyciągnął z kieszeni zwinięty papier, który wcisnął Ci w dłonie. Był to list, pospiesznie skreślony i bardzo krótki. Właściwie notatka. Aira, jego wnuczka z sąsiedniej wioski, rozchorowała się poważnie i może nie dożyć kolejnego tygodnia. Poważna informacja, bez dołączonego zaproszenia. Starzec zapewne postanowił o swojej podróży z własnej inicjatywy.

- A co, jeśli śmierć sobie z Ciebie zadrwi i będziesz żył tak długo jak ja? Pomyśl o tym wszystkich zmarnowanych okazjach, o latach, które przepadły w oczekiwaniu na coś, na co wcale nie trzeba czekać, bo przyjdzie nieproszone w najmniej spodziewanym momencie – kontynuował, wsuwając znów dłonie w ciepłe, przepastne kieszenie – Podoba Ci sie Twoje życie, synu?

~ ♣ ~
Pytania, wątpliwości, prośby o misje - wszystko należy kierować na moje konto fabularne <Ita>

Dziękuję Wszystkim za docenienie mnie w plebiscycie na MG
Sae Bot MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zręczność: 20
  • Siła woli: 30
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Saburo » 27 wrz 2014, 08:38 post_id: #10795

Saburo oddał mężczyźnie laskę, a następnie swoim ślamazarnym krokiem ruszył naprzód. Staruszek ruszył w tym samym kierunku i dotrzymywał mu tępa. Chłopakowi nie umknęło zdziwienie na tamtego twarzy. No cóż Saburo był dość niespotykany i inny niż większość ludzi, a przynajmniej biorąc pod uwagę jego przekonania. Staruszek zaczął mówić i tak jak się Saburo spodziewał zaczął mu prawić kazania. Zaczął od tego, że nie umie on żyć.
-Nie przeczę, moje życie skończyło się już dawno. Może ty widzisz jakieś dobre strony w tym wszystkim, lecz ja ich nie dostrzegam. Ja dostrzegam tylko złe i gorsze możliwości.- powiedział po czym westchnął i słuchał tego, co staruszek mówił dalej. -Skoro tak uważasz...- skwitował słowa staruszka o radowaniu się ostatnimi chwilami, a skwitował z zauważalnym brakiem entuzjazmu. Co było niespodziewane dał mu do rąk jakiś kawałek papieru. Saburo uznając, że to i tak nie ważne otworzył go. Był to bowiem list, a skierowany najpewniej do Staruszka. Głosił, że jego wnuczka z innej wioski jest ciężko chora i, że może umrzeć przed upływem tygodnia.
-Kolejny dowód na zło tego świata...- mruknął do siebie, po czym oddał temu list.
-Zawsze można to przyśpieszyć, choć nie wiem, czy jestem na tyle zdesperowany, lub na tyle odważny. Najpewniej nie mam ani jednego, ani drugiego. Już kilka, lub kilkanaście razy otarłem się o śmierć i każdy ten incydent utwierdzał mnie w tym co mówię.- powiedział, gdy usłyszał słowa jakoby życia miało z niego zadrwić. Mimo to pytanie staruszka zbiło go z tropu. Kompletnie się go nie spodziewał. -Czy podoba mi się moje życie?- powtórzył zaskoczony- Ja... Ja... Nie wiem... Chyba nie... Nie...- odpowiedział bardzo niepewnie. Nigdy się nad tym nie zastanawiał. Zawsze tylko akceptował to co było i nic z tym nie robił...
Saburo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Dolina Mgieł