Leśna Polana

Na północnej części wyspy Shi znajduje się ogromny obszar praktycznie w całości pokryty różnego rodzaju drzewami liściastymi. Został on nazywany przez osadników, Cienistą Knieją, a to ze względu na fakt że im alej zapuszczamy się w głąb nieprzeniknionej gęstwiny tym trudniej o choćby najniklejszy promień światła słonecznego. W okolicy tej panuje dość ciepły klimat a opady deszczu są dość częstym zjawiskiem. Pozwala to tutejszym drzewom na ciągły wzrost.

Re: Leśna Polana

Postprzez Manabu » 8 sty 2015, 23:12 post_id: #18933

To co się stało zaparło mi dech w piersiach i mimo tego, że to zobaczyłem nadal nie mogłem w to uwierzyć.W dodatku przez to, że przestałem cokolwiek robić w treningu złapał mnie za nogę i rzucił mną jak ja tym kunaiem..Przeleciałem kilka metrów po czym ostro zahamowałem nogami i jakimś cudem dalej stałem na ziemi..Co to ma kurwa być?!Pomyślałem zbity z tropu to czym on był albo jakie umiejętności posiadał, bynajmniej póki co reprezentował zdecydowanie wyższy poziom niż ja.Odetchnąłem kilka razy wypuszczając i wdychając powietrze po czym znowu na niego ruszyłem mając zamiar zacząć drugą rundę może w tej uda mi się cokolwiek ugrać.Miałem zamiar tym razem go uderzyć w brzuch i przy każdym ruchu jednocześnie staram się uważać czy przypadkiem on nie próbuje zrobić tego samego, wtedy staram się jak najszybciej potrafię wykonać defensywę tak by nie oberwać.

8/12
Manabu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 3/3
  • Tytuł: -
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu: 5/18,5
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Shinju: 100
  • Yeny: 905
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 20
  • Udźwig: 75/250
  • Szybkość: 20
  • Zręczność: 35
  • Wytrzymałość: 20
  • Percepcja: 20
  • Siła woli: 20
  • Charakter: 20
  • Kontrola czakry: 50
  • Punkty czakry: 1100
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin (D; 384)
  • Atut: Urodzony Hi-User
  • Wioska:
  • Klan: Senju
  • Przydomek: -
  • Wzrost i waga: 72kg,173cm
  • Specjalizacje: SoshiJutsu,HiruJutsu,Jikukan,HiJutsu
  • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt.]; Paczka shuriken [15szt.];Torba Medyczna + Kabura;
  • Lokacja opaski: Czoło
  • Dodatkowe statystyki: DNA Hashiramy - +12%KC - +12%W Atut:(Urodzony Hi-User) - Nie musimy się od nikogo uczyć technik z zakresu Hi Jutsu - Techniki żywiołu łączonego są o 25% tańsze - Techniki żywiołu łączonego dostają + 18% do przelicznika siły, szybkości, celności - Techniki z tego żywiołu trwają o jeden post dłużej ( w przypadku sekund to 5)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Re: Leśna Polana

Postprzez Shinjo » 13 lip 2015, 17:45 post_id: #29041

Leżałem na ziemi, nieprzytomny. Jedyne co widziałem to ciemność, jedyne co czułem to chłód, jedyne co chciałem to odrobinę światła i ciepła. Zmagałem się ze sobą, nie wiedziałem co zrobić. Chciałem się wybudzić, ale wiedziałem, że to nie będzie łatwe, musiałem walczyć, robiłem wszystko żeby pobudzić mózg. Wiedziałem, że tylko jedna rzecz może mi pomóc, znienawidzona matematyka. Zacząłem układać skomplikowane działania i od razu je obliczać, było to cięższe niż zwykle, nie miałem palców do pomocy. Sporo czasu zeszło, ale w końcu się udało, otworzyłem oczy. Teraz to już z górki. Powiedziałem do siebie cicho i powoli zacząłem ruszać moimi kończynami. Po jakimś czasie usiadłem i wiedziałem, że muszę zorganizować sobie jakieś ognisko, musiałem się ogrzać.
W bardzo "szybkim" tempie zebrałem trochę suchych patyków, trawy, liści, a następnie przy drobnej pomocy mojej natury chakry udało mi się rozpalić ognisko. Siedziałem skierowany w stronę ognia, spoglądałem na niego i zastanawiałem się jakim cudem znalazłem się w takim miejscu i w takim stanie.
-Albo gruby melanż, albo coś tu jest nie tak.
-Hmmm. Chyba melanż.

Lubiłem rozmawiać, a że obok nie było nikogo, to musiałem rozmawiać ze sobą w myślach. Kiedy już byłem odpowiednio ogrzany i mogłem się poruszać, udałem się w kierunku wioski.
NMMT
Shinjo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu: 0/23
  • Gakujutsu Tensuu: 1
  • Shinju: 100
  • Yeny: 25
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 20
  • Udźwig: 173.2
  • Szybkość: 20
  • Zręczność: 35
  • Wytrzymałość: 25
  • Percepcja: 25
  • Siła woli: 20
  • Charakter: 20
  • Kontrola czakry: 49
  • Punkty czakry: 1100
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin(D:288)
  • Atut: Kujon
  • Wioska: Wyznawcy Shinju
  • Klan: Brak
  • Wzrost i waga: 170cm|62kg
  • Specjalizacje: Ninjutsu, Soshijutsu, Jikukan
  • Ekwipunek: 1 paczkę Hirashin kunai(jest ich 10) Radio 1 paczka makibishi 8 notki wybuchowe Kabura Plecak Torba biodrowa Kamizelka(na torsie)
  • Wygląd i ubiór: Kamizelka na torsie, pod nią ciemna koszulka. Czarne spodnie. Maska z materiału na twarzy
  • Dodatkowe statystyki: +30 wytrzymałości-tors(kamizelka) Ranga: Genin D(331)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP
  • Pakiety: Miał dodane KT ze zmiany wprowadzonej na początku stycznia

• Zwiń

Poprzednia strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Cienista Knieja