Jezioro Gwiazdy Zarannej

Na północnej części wyspy Shi znajduje się ogromny obszar praktycznie w całości pokryty różnego rodzaju drzewami liściastymi. Został on nazywany przez osadników, Cienistą Knieją, a to ze względu na fakt że im alej zapuszczamy się w głąb nieprzeniknionej gęstwiny tym trudniej o choćby najniklejszy promień światła słonecznego. W okolicy tej panuje dość ciepły klimat a opady deszczu są dość częstym zjawiskiem. Pozwala to tutejszym drzewom na ciągły wzrost.

Jezioro Gwiazdy Zarannej

Postprzez ShinjuRegashi » 6 lut 2014, 07:35 post_id: #149

Spoiler:
Niedaleko na wschód od podnóża wielkiego łańcucha górskiego wyznaczającego jedną z granic Cienistej Kniei, leży największy naturalny zbiornik wodny jaki możemy ujrzeć na całym archipelagu wysp Shinju. Jezioro Gwiazdy Zarannej, bo tak właśnie nazwano to miejsce, ze względu na swoje umiejscowienie skrywa swe piękno pośród gór, a także gęsto porastających je lasów. Ze wszystkich stron otoczone jest bardzo stromymi szczytami, które skutecznie izolują je od wszelkiej maści zanieczyszczeń. Istnieje tylko kilka wąskich ścieżek prowadzących nad jego brzegi i naprawdę niełatwo je odnaleźć. Ten, któremu się to uda może nazywać siebie prawdziwym ulubieńcem losu, bo miejsce to jest naprawdę wyjątkowe. Okoliczny klimat sprzyja rozwojowi różnego rodzaju nadwodnych roślin, przyciąga także wiele zwierząt. Nigdzie indziej nie uraczymy się tak czystym powietrzem, które po zaledwie jednym wdechu wypełnia nasze płuca świeżością i usuwa z nich wszystkie nagromadzone toksyny. Tafla wody zaś jest tak przejrzysta że można korzystać z niej niczym z lustra. Jej prawdziwy urok ujrzymy jednak dopiero w nocy kiedy to całe rozgwieżdżone sklepienie odbija się w jeziorze łącząc tym samym niebo z ziemią i stapiając je w nierozerwalną całość. Wszystko to przyćmiewa jednak jedna wyjątkowa gwiazda, którą można zobaczyć tylko w tym miejscu. Swoim rozmiarem zdecydowanie przerasta wszystkie siostry a jej światło jest tak mocne że świeci aż do momentu wschodu słońca. Nikt z żyjących nie jest w stanie wyjaśnić tego fenomenu ale podobno z miejscem tym wiąże się pewna stara legenda, która mogłaby rzucić nieco światła na to tajemnicze zjawisko.

Dane:
Wielkość jeziora -
Głębokość jeziora -
Wytrzymałość okolicznego podłoża -
Wytrzymałość roślinności -
Temperatura wody -
Wysokość szczytów -
Wytrzymałość skał -
Wysokość drzewek -

ShinjuRegashi

Administrator
Administrator

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Shinju: 100
  • Yeny: 0
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 100
  • Szybkość: 100
  • Zręczność: 100
  • Wytrzymałość: 100
  • Percepcja: 100
  • Siła woli: 100
  • Charakter: 100
  • Kontrola czakry: 100
  • Punkty czakry: 5000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Konto Fabularne
  • Wioska:
  • Klan:
  • Ekwipunek: -
  • Wygląd i ubiór: -
  • Lokacja opaski: -
  • Dodatkowe statystyki: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Re: Jezioro Gwiazdy Zarannej

Postprzez Inari » 9 cze 2014, 17:59 post_id: #712

Przyszedłem nad jezioro gwiazdy Zarannej. Było to wspaniałe jezioro, nad którym uwielbiałem spędzać wolny czas. Dziś było dosyć parno, dlatego też postanowiłem schłodzić się w nim. Zdjąłem wszystkie swoje ciuchy, które następnie ładnie ułożyłem w kostkę, tak jak przystało na prawilnego obywatela, a następnie tak jak matka natura mnie stworzyło wbiegłem do wody. Zanurzyłem głowę. Wspaniała fala zimna przeszła po całym moim ciele. To było właśnie to czego potrzebowałem. Spokoju i samotności, które to wyjątkowe miejsce mogło mi dać bez problemu.
Wspomagając się odrobiną chakry, aby nie zanurzyć się pod wodę za bardzo, leżałem na plecach obserwując chmury sunące po niebie.
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu: 26/26
  • Gakujutsu Tensuu: 5
  • Yeny: 5423
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 30
  • Udźwig: 185,8/375
  • Szybkość: 20
  • Zręczność: 80
  • Wytrzymałość: 20
  • Percepcja: 30
  • Siła woli: 15
  • Charakter: 15
  • Kontrola czakry: 80
  • Punkty czakry: 1490
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Chuunin -C
  • Atut: Snajpier
  • Wioska:
  • Klan: Douhito
  • Wzrost i waga: 140 cm, 35 kg
  • Specjalizacje: Shoshijutsu, Taijutsu, Ninjutsu, Kyujutsu
  • Ekwipunek: Kunai x9, Shuriken x8, Plecak x1, Kołczan x1, Łuk refleksyjny x1, Strzały aluminiowo-karbonowe x30, Eksplodująca notka x4, pojemnik na glinę klanu Douhito x2, glina klanu Douhito x2
  • Lokacja opaski: lewe ramię
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 9 cze 2014, 18:21 post_id: #729

Początek misji rangi C
Pływając tak sobie w wodzie słyszałeś raczej szum wody, poprzez zanurzone w niej uszy, zaś twój wzrok wlepiony był w niebo. To, że akurat ktoś zbliżał się do twojej pozycji mogłeś zawdzięczać jedynie fartowi, szóstemu zmysłowi czy tez może chwilowemu wynurzeniu ponad połowy głowy z wody, przez co do uszu twoich dotarł dźwięk kroków zbliżających się osób. Pytanie teraz, co zamierzasz zrobić. Dalej sobie pływać i wystawić się na widok osób, które postanowiły sobie akurat tutaj urządzić spacerek, czy też szybko się zanurzyć, dotrzeć do swoich ciuchów i się przykryć? Nie wiedziałeś, czy to idzie ktoś przyjazny, wrogi, starszy, w twoim wieku, kobieta czy mężczyzna, gdyż była to dwie osoby o wzroście około 170 centymetrów, z założonymi płaszczami i nakrytymi głowy kapturami.

/Licz posty
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Tytuł: Plebs
  • Keihatsu Tensuu:
  • Yeny: 999
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 99
  • Punkty czakry: 4999
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Mod
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 9 cze 2014, 18:37 post_id: #740

Ludzie którzy ukrywają swoją twarz zazwyczaj byli nieprzyjaźnie nastawieni. Nie lubiłem takich ludzi i takich sytuacji. Byłem w końcu tylko małym dzieckiem, więc byłem narażony na atak pedofili. Jednak oni nie byli mi straszni. Raz w dupe to nie pedał, a przy trzech razach resetuje się. Większym problemem było to, że mogą oni ukraść mój drogocenny łuk, zbroje oraz inne, mnie wartościowe przedmioty. W końcu dobytek, który miałem przy sobie mógł wystarczyć do końca ich dni. Podniosłem się szybko wspomagając swoje ruchy chakrą. Następnie zacząłem biec najpierw po wodzie, a potem po lądzie do swojego prawie całego dobytku.
Moim celem była kabura ze wszystkimi strzałami oraz łuk. Glina była niestety bezużyteczna, nie przelałem do niej jeszcze swojej chakry, a więc większość technik, które posiadałem były w tym momencie bezużyteczne. Nie zważając na wynik mojej operacji odskakuje szybko do tyłu starając się zachować dystans.
- Czego chcecie!? - krzyknąłem nie wstydząc się swojej nagości. Ba, nawet nie myśląc o niej, ponieważ uważałem to za coś naturalnego. W tym samym czasie wyjąłem strzałę z kołczanu, będąc gotowym do natychmiastowej reakcji i zaatakowaniu swoich potencjalnych wrogów.

/1
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Ekwipunek: Kunai x9, Shuriken x8, Plecak x1, Kołczan x1, Łuk refleksyjny x1, Strzały aluminiowo-karbonowe x30, Eksplodująca notka x4, pojemnik na glinę klanu Douhito x2, glina klanu Douhito x2
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 9 cze 2014, 18:54 post_id: #752

Widząc twój nagły bieg te dwie nieznajome Ci osoby nagle zorientowały się o twojej obecności tutaj. Był tak zdziwione, że jedna aż zdjęła kaptur żeby sprawdzić czy dobrze widzieć. Długie czerwone, spięte w kitki włosy wydostały się na zewnątrz, ukazując przy okazji drobne rysy kobiety, która jeszcze chwile temu była skryta pod kapturem. Teraz nie mogła uwierzyć w to co widzi i była tym niesamowicie zdziwiona. Właśnie jakiś dzieciak przebiegł kawałek jeziora aby dostać się do swojego łuku i zaczął w niech mierzyć. Ba! On był nago! Otwarte usta nie potrafiły wypowiedzieć żadnego słowa.
-Spokojnie, młody, tylko czegoś szukaliśmy. Ubierz się chociaż- Powiedział jakiś chłopięcy głos, nieco momentami się załamując wyraźnie wskazując na przechodzoną mutację, jednak spod kaptura nie było widać jego twarzy. Jednak odwrócił swoją głowę nieco w bok, jakby nie chciał patrzeć na tego dzieciaka. Przecież nie był żadnym pedofilem.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 9 cze 2014, 21:01 post_id: #854

Nadzieja na przelotny seks w anusa odleciała w jednej chwili, lecz nie oznaczało to, że mogłem pozwolić sobie na chwilę dekoncentracji.
- Ujawnij się! - powiedziałem zdecydowanym głosem. Celując łukiem w zamaskowanego chłopaka. - Nie rozmawiam z ludźmi, którzy ukrywają swoją twarz. Tacy ludzie są słabi, boją się przyszłości.
Nie zamierzałem ruszyć się nawet na chwilę. Znałem tutaj wiele osób, o wielu słyszałem, lecz nie o tej dziewczynie. Zresztą była ruda, więc musiała być fałszywa, to po co tutaj wchodzić w szczegóły? Nie zdziwiłbym się jakby ten chłopiec też był rudy.
Mimo oczekiwania na reakcję dwójki nieznajomych zacząłem powoli podchodzić do swoich rzeczy licząc na to, że odsuną się dalej, abym mógł w spokoju ubrać swoje rzeczy.
Dopiero co opuściłem swój dom, a już zacząłem brać udział w takich dziwnych sytuacjach... Shuzo na pewno nie byłby z tego zadowolony.

/2
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 9 cze 2014, 21:29 post_id: #880

-Ubierz się najpierw- Polecił ponownie chłopak. Na początku jakoś nie miał zamiaru się usłuchać co do polecenia małego chłopaka, jednak, żeby wreszcie nie musieć patrzeć na to małe latające coś pomiędzy nogami dzieciaka postanowił wreszcie zdjąć ten kaptur. W ten sposób jednej usłuchał drugiego i odwrotnie. Jeśli Inari teraz popatrzyłby na towarzysza rudej dziewczyny to zobaczyłby chłopaka w średniej długości czarnych włosach, którego grzywka zasłaniała połowę twarzy.
-Spokojnie, mały nie martw się. Po prostu potrzebowaliśmy pomocy. Pomożesz nam?- Zapytała wreszcie, jakoś ogarniając swoje niemałe zdziwienie tym, co właśnie przed chwilą tutaj zaszło. Owszem wiedziała, że dzieci często wariują, ale żeby latać na golasa przed nieznanymi mu ludźmi. No bez jaj.
-Gdzieś w tej okolicy, Deva zgubiła pierścionek. Dasz radę go znaleźć?- Tym razem pytanie padło z ust chłopaka, a wypowiedziane imię bardzo wymownie musiało odnosić się do dziewczyny o rudych włosach.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 9 cze 2014, 21:59 post_id: #899

Odpuściłem im... W końcu jeden z nich nie był rudy. Jednak podczas ubierania się obserwowałem ich uważnie, aby czasem któreś z nich nie zmieniło zdania co do swoich zamiarów.
- Może. - Odpowiedziałem krótko na pierwsze pytanie po czym dodałem tylko. - Dajcie mi kilka sekund.
Usiadłem na pięknej, zielonej trawie. Medytacja była wspaniałą rzeczą. Pozwalała się człowiekowi całkowicie się odprężyć, zapomnieć o otaczającym świecie, który jak zawsze przysparzał wiele problemów. Kątem oka widziałem dwójkę nieznajomych.
Po zakończonym procesie medytacji podnoszę się z ziemi. Wycieram swój mały brudny tyłeczek rękoma i spoglądam na dwójkę człowieczków.
- Czy ja wyglądam na kogoś ze specjalnymi oczami, żeby szukać jakiegoś pierścionka? - powiedziałem poirytowany tym, że podchodzą do nieznajomego i proszą go o pomoc i nawet nic nie proponują w zamian. - Ale gdy go znajdziecie mogę go wysadzić, jeśli najpierw przejdę się do sklepu po odpowiedni ekwipunek, który i tak muszę niedługo nabyć - dodałem z uśmiechem na twarzy, zastanawiając się miedzy ograbieniem ich z wszystkiego, pomocy znalezienia pierścionka, czy pomocy znalezienia pierścionka i dopiero wtedy ograbienia ich.

/3
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 10 cze 2014, 10:54 post_id: #982

Gdy ty sobie usiadłeś na ziemi chłopak tylko na Ciebie spojrzał, po czym wzruszył ramionami. Skoro nie wiedział co chcesz zrobić, to dał Ci chwilę czasu. Dziewczyna także usiadła sobie na ziemi i zaczęła patyczkiem rysować coś po ziemi. Chyba nie mieli wyjścia, jak jedynie poczekać na to co zrobisz później. Więc chłopak uporczywie Ci się przyglądał, chyba spieszyło mu się z odnalezieniem tego elementu biżuterii.
-Słuchaj, młody, ten pierścionek jest dla nas ważny, więc jeśli pomożesz nam go znaleźć to zapłacimy Ci za utracony czas- Odezwał się chłopak, sięgając do swojego plecaka po woreczek z pieniędzmi, co wyraźnie było słychać, gdy tylko podrzucił ową sakiewkę.
-To jak? Dogadamy się?- Zapytał z uśmieszkiem na twarzy. Nagroda zwykle pomagała w osiągnięciu swojego celu, nic więc dziwnego, że wyciągnął taki argument.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 10 cze 2014, 12:08 post_id: #997

W końcu wyciągnęli jakiś sensowny argument. Choć woreczek z pieniędzmi nie był obfity. Sam miałem około dziesięciokrotnie większy. Mimo to musiałem kupić parę rzeczy, więc przyda się jakieś dodatkowe kieszonkowe.
- Mogę pomóc, ale nic nie obiecuje. Pierścionek jest mały, a ja nie należę do osób potrafiących ot tak znaleźć coś zaginionego. - Zasugerowałem delikatnie, że proszenie mnie o pomoc nie jest najlepszym wyjściem z sytuacji. - No ale to wasza sprawa. Jak mi coś powiecie o pierścionku oraz o tym gdzie go zgubiliście to rozejrzę się.
Jakoś nie miałem za bardzo ochoty szukać tego pierścionka, ale w zasadzie i tak nie miałem nic lepszego do roboty. Wyrwali mnie oni z mojego beztroskiego spokoju, do którego nie będzie już tak łatwo wrócić
- A jak nie znajdę to też zapłacicie? - Zapytałem się tak na wszelki wypadek. W końcu nie miałem 100% pewności, że w ogóle odnajdę ten zagubiony pierścionek, który tak naprawdę może być wszędzie

/4
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 10 cze 2014, 12:36 post_id: #1001

-Złoty pierścionek z fioletowym kryształem, bardzo charakterystyczny, niestety jak to bywa z pierścionkami, są bardzo ciężkie do znalezienia w krzakach i wysokiej trawie- Rzucił chłopak, nieco zły na siebie, że nie może go samotnie znaleźć, tylko musi prosić o pomoc jakiegoś dzieciaka, którego energia pewnie aż rozpiera, żeby cokolwiek mógł zrobić.
-To chodźcie, pójdziemy go szukać- Zarządziła dziewczyna, która chyba była osobą, której ten pierścionek nagle zniknął z palca.
-Gdzieś w tej okolicy biegałam, kiedy go zgubiłam- Dodała po chwili zbliżając się w kierunku kilkunastu drzew, z których kilka z nich otoczone były krzakami, zaś cała okolica porośnięta była trawą sięgającą za kostkę normalnej osobie, a tobie prawie do połowy wysokości kości piszczelowej. Powodzenia!
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 10 cze 2014, 12:52 post_id: #1004

Nie otrzymałem odpowiedzi na jedno z moich pytań. No ale cóż ich sprawa dwa razy pytać się nie będę, najwyżej sam sobie zabiorę tą sakiewkę i przy okazji coś jeszcze jeśli będą mieli przy sobie.
Tyle miejsc do szukania... No ale cóż skoro płacą to trzeba się zabrać za robotę. Padłem na kolana, bo w końcu jak to stwierdził sam narrator normalną osobą nie byłem i rozpocząłem się szukanie w trawie i krzakach pierścionka. Liczyłem na to, że słońce (które jeszcze przez jakiś czas będzie na 100% świecić, bo później schowa się za górami) spowoduje, że pierścionek będzie łatwiejszy do odnalezienia. W końcu złota obrączka powinna odbijać światło czyniąc ów pierścionek widoczniejszym.
- Skoro tutaj go zgubiłaś, to ja nie wiem co ty robiłaś w tamtych okolicach, niedaleko miejsca gdzie kąpałem się - powiedziałem zdziwiony nie przestając szukać nawet na chwilę. W końcu nie płacili mi od godziny, a za wykonanie zadania.

/5
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 10 cze 2014, 13:38 post_id: #1009

Zabrałeś się za poszukiwanie zgubionej rzeczy. Tamta dwójka również się rozdzieliła, żeby przeczesać jeszcze większy obszar terenu niż zrobiliby to szukając tuż obok siebie. Oczywiście nie mogło być tak pięknie i pod pierwszą lepszą kępką trawy nie mogli natrafić na poszukiwaną zgubę. Dla poprawienia nieco atmosfery oraz żeby nie zanudzić się na śmierć, postanowił młody Douhito porozmawiać z rudą dziewczyną.
-Jak każdego dnia, tak i dzisiaj biegałam tutaj rano. Niestety jak wróciłam do Sanktuarium to zorientowałam się, że zgubiłam mój skarb- Przyznała się, oczywiście musiała mówić nieco podniesionym głosem, gdyż nie widziała się z Inarim, a wszystko to z winy drzewa, które akurat było pomiędzy nimi. Ale wracając do samej misji. Szukałeś i szukałeś tego elementu biżuterii pośród wysokiej trawy a jakoś nic póki co nie było widać. Chyba musisz podwoić swoje starania albo nagroda przejdzie Ci koło nosa.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 10 cze 2014, 14:12 post_id: #1014

A co jeśli pierścień ten ukradły liliputy, albo jakieś inne magiczne stworzenia? Wtedy cały ten czas poszedłby na marne. Jednak teraz musiałem skupić się na wykonywaniu z jednej strony nudnej, lecz z drugiej wymagającej dużej koncentracji pracy.
- Ciekawe ile ten skarb jest warty... - powiedziałem pod nosem. Nie interesowało mnie to czy ktoś z tej dwójki usłyszał moje słowa, które mogły zabrzmieć dosyć dwuznacznie.
Oprócz przeczesywania krzaków i traw szukałem również ewentualnych ukrytych mechanizmów i innych podobnych rzeczy, które zwykły przechodzeń nie zauważyłby, a nie powinno się tutaj znajdować. W końcu jeśli z takim klejnocikiem biegało się codziennie w tym samym miejscu, to ktoś mógł opracować plan dzięki któremu uda się przechwycić pierścionek w niezauważalny sposób, tak, że okradziona osoba pomyśli, że go zgubiła. No ale najpierw trzeba znaleźć jakieś dowody na tego typu działania. Niestety nie miałem żadnej techniki, która mogłaby mnie wspomóc w moich obecnych działaniach więc pozostało pracować tak jak pracowałem od początku. Ewentualnie mógłbym wejść pod ziemię, ale tą opcję wykorzystam, gdy tradycyjne poszukiwanie zawiedzie.
- Dużo osób wiedziało o twoich codziennych wypadach? - zapytałem głośno, aby mogła mnie usłyszeć. W końcu nie wiedziałem gdzie konkretnie się znajduje, a szukanie jej wzrokiem było zupełnie niepotrzebne.

/6
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 10 cze 2014, 14:49 post_id: #1022

-Tylko ja i mój chłopak- Powiedziała i szukając w krzakach pod drzewem pierścionka była odwrócona akurat do Ciebie plecami. Niestety pokazało to, że raczej nie miała ona pojęcia o tym, kto mógłby ewentualnie ją śledzić. Najwyraźniej nie mógł to być nikt jej znajomy, a jedynie jakiś podglądacz, który w pewnym momencie postanowił sobie przywłaszczyć czyjąś biżuterię.
-No i nikogo dzisiaj tutaj nie widziałam- Dodała po chwili wyprostowując się i przecierając czoło od potu, który musiał się tam pojawić za sprawą zmęczenia.
NAGLE! Jest, znalazłeś. Błysk odbitego światła nakierował Cię na odpowiednie miejsce, szybki doskok tam i oto trzymałeś w ręce pierścionek. Teraz mogłeś go albo podcyganić i uciec albo oddać prawowitej właścicielce.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 10 cze 2014, 15:00 post_id: #1023

Jednak po prostu zgubiła pierścionek. Ech nie było żadnej sensacji. Niestety. Nie miałem pewności ile ten pierścionek kosztuje, nie miałem nawet pewności, czy samo posiadanie tego pierścionka przez taką osobę jak ja mogłoby tworzyć pewne podejrzenia co do wiarygotności mojej historyjki o tym, że znalazłem przypadkowo ów pierścionek. Dodatkowo musiałbym uciszyć na zawsze tą dwójkę, a obiecałem sobie przed Shinju, że zawsze będę miał czyste sumienie. To nie wchodziło w grę. Oni nie byli wrogo nastawieni, więc i ja nie mogłem.
- Tutaj jest! - krzyknąłem z lekkim opóźnieniem z powodu, że zastanawiałem się na początku co z nim zrobić, lecz sądzę, że nikt tego opóźnienia nawet nie zauważył.
Wstałem na równe nogi. Kolana zapewne były czerwone, zdecydowanie za dużo klęczenia... Odszukałem szybko dziewczynę i z uśmieszkiem na twarzy powiedziałem
- Teraz zapłata. - Wyciągnąłem dłoń, aby otrzymać mieszek z pieniędzmi. Były to szybko i dosyć łatwo zarobione pieniądze i liczyłem na to, że tak pozostanie aż do otrzymania zapłaty, liczyłem na to, że nie będą chcieli zrobić mnie w konia.

/7
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 10 cze 2014, 15:41 post_id: #1033

Odnalezienie pierścionka zmusiło Cię do chwilowej refleksji na temat własnego sumienia i jak na praworządnego Wyznawcę przystało obietnice złożone przed Shinju muszą zostać dochowane. Tak też było i tym razem, więc podniosłeś zgubę i okrzykiem oznajmiłeś zakończenie zleconego Ci zadania. Doskonale! Już po kilku sekundach dziewczyna była przy Tobie i chwyciła pierścionek. To brawie jak zabraniu dziecku cukierka, tylko ,że zamiast cukierka była błyskotka a zamiast dzieciaka dzieciak... Wróć, akurat to się zgadzało. No nic, chwilkę jeszcze tylko musiałeś poczekać aż pojawi się również i chłopak, któremu najwyraźniej nie spieszyło się tak bardzo jak jego partnerce.
-Dziękuję ci za pomoc- Powiedziała i dała chłopcu słodkiego całusa w policzek. Chyba lubiła dzieci w takim wieku.
-Trzymaj, młody- Rzekł po chwili chłopak, który rzucił Ci pieniądze za wykonane zadanie.
-Do zobaczenia- Rzuciła jeszcze na koniec, gdy powoli zaczynali iść w swoją stronę.

Nagroda:
5KT 225Y
EDIT by Kay: Niestety misja zbyt krótka (nawet ósmy post jest już po wynagrodzeniu), a posty spełniające minimum (słowa). Zostawiam jednak 1KT dodatkowe i 50Y za jakość postów.
Zamiast 5KT 225Y będzie 4KT i 175Y.
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Inari » 10 cze 2014, 16:04 post_id: #1043

- Wielkie dzięki za trochę kasy - powiedziałem dwójce tajemniczych osób, które się nawet nie przedstawiły i wyglądało na to, że tak pozostanie do końca.
No i wszystko się skończyło. Dostałem trochę siana. Nawet nie pokryje za to kosztów... Ale co zrobić. Jakbym ukradł pierścionek to złamałbym zasadę, której jeszcze nigdy w życiu nie złamałem. Teraz było trzeba iść do faktorii handlowej uzbroić się w trochę gliny. I tak jak pomyślałem tak też zrobiłem.
Dawno już nie byłem w sklepie. Wszystko co mi było potrzebne miałem przy sobie, a jak naprawdę czegoś potrzebowałem, to wtedy zazwyczaj zostawiałem mojemu tacie kartkę i trochę kasy, żeby kupił za mnie.

<NMM>
Inari

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kazemaru » 14 cze 2014, 20:37 post_id: #1771

Zbliżał się już wieczór, gwiazdy coraz gęściej pokrywały granatowe niebo, by przy akompaniamencie księżyca cieszyć ludzkie oko. W miejscu do którego się udał, piękno takiego wieczoru było dosłownie dwukrotnie większe, spotęgowane przez nieruchomą taflę wody jeziora. Białych punktów było tyle, że szybko uznał, że nie ma możliwości, aby ktokolwiek kiedyś je policzył. Więc czym są gwiazdy? Tak właściwie co je zmusza do ciągłego pojawiania się na nieboskłonie? Są czymś tajemniczym, niezwykłym, czymś, czego ludzkość nie potrafi obecnie ogarnąć. Są znakiem, zapowiedzią tego, że jest coś więcej, coś obecnie nienamacalnego, po co kiedyś ktoś może spróbować wyciągnąć rękę. Tego typu przemyślenia pozwalały mu odnaleźć motywację do dalszego działania. Siedząc w ciszy na kamieniu osadzonym w wodzie, mógł pierwszy raz od dawna oddać się przemyśleniom i odpoczynkowi. Mało kiedy ma tą przyjemność. Teraz siedział tu sam, zmęczony treningiem, pośród natury, z którą stanowił jedność. Miał szczerą nadzieję, że nikt nie zmąci tych chwil, jednak wiedział, że jest to miejsce mimo wszystko całkiem ochoczo odwiedzane przez mieszkańców. Jego szansą było to, że ludzie przychodzili tu znacznie wcześniej, o tej godzinie było tu raczej niezwykle cicho.
Krótki zgrzyt i westchnienie były świadectwem niepowodzenia. Prawą ręką odgarnął nieco grzywkę, aby się nie przypalić, po czym spróbował ponownie. Zgrzyt. Tym razem sukces, wesoły płomień zatańczył przez chwilę u szczytu zapalniczki, pozwalając mu odpalić papierosa. Szybkim ruchem schował swoje źródło ognia, następnie się zaciągnął. Tytoniowa chmura zatoczyła kilka kółek po jego płucach, następnie je opuszczając. Nie przepadał za paleniem tytoniu, jednak ostatnimi czasy była to jedyna przyjemność na którą mógł sobie pozwolić. Nie miał czasu na praktycznie żadne rozrywki, to też pięć minut, które dawało mu palenie papierosa było dla niego czymś zbawiennym, świętym, czego zdecydowanie trzeba przestrzegać. Gdyby znalazł inny przedmiot, inny nawyk, który pozwoliłby mu osiągnąć ten stan krótkotrwałego, niewymagającego szczęścia, zapewne zaraz by się przerzucił. Niestety obecnie nie natrafił na coś takiego, więc był skazany na ten śmierdzący nawyk.
-Cholera, będę musiał poszukać tych gówniarzy w najbliższym czasie...-mruknął sam do siebie. Siedział po turecku, na samym środku skały, wzrok wlepiając w środek jeziora, gdzie odbywał się niezwykle przejmujący taniec ryb z gwiazdami. O ile obie strony brały w nim udział raczej pasywny, o tyle dla obserwatora był to naprawdę hipnotyzujący widok. Z jaką to prostotą można stworzyć coś pięknego, zapamiętywanego i nietuzinkowego. Mashi na pewien sposób również miał szansę zostać artystą. Potrafił stawiać piękne domy, figury i tym podobne rzeczy, jednak jakoś nigdy nie czuł do tego smykałki. Tak naprawdę swoje miejsce musiał porzucić podczas apokalipsy, zaraz po tym, gdy je odnalazł...
Kazemaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 16/16
  • Tytuł: Kansen Shourisha
  • Keihatsu Tensuu: 0/77
  • Yeny: 1345
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 51
  • Udźwig: 162/625
  • Szybkość: 60
  • Zręczność: 50
  • Wytrzymałość: 65
  • Percepcja: 40
  • Siła woli: 40
  • Charakter: 40
  • Kontrola czakry: 5
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Chunin (550;C)
  • Atut: Bestia Młodości
  • Wioska: SZSS
  • Klan: -
  • Przydomek: Kokuf?
  • Wzrost i waga: 80kg/180cm
  • Specjalizacje: Jujutsu,Genjutsu
  • Ekwipunek: Ładnie rozpisany w KP
  • Lokacja opaski: Prawy naramiennik
  • Dodatkowe statystyki: Mnustfo.
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Netero » 14 cze 2014, 20:56 post_id: #1774

- Pamiętaj wnusiu, jednym z najpiękniejszych miejsc na całej wyspie, a nawet najpiękniejszym, jest Jezioro Gwiazdy Zarannej. Wybierz się tam kiedyś - poradził czarnowłosemu Hajito, wpatrując się w okno z rozmarzoną miną. Netero niewiele rozumiał... Czy naprawdę natura mogła tworzyć takie piękne rzeczy ? Raczej nie, choć w przypadku ingerencji Pani Shinju w dzieło tworzenia, szansa na piękno pojawiała się.

- Co mi chodzi po głowie? - zastanawiał się mierzący niecały metr dwadzieścia szarooki chłopiec. Z jakiegoś powodu, zaczęły go nawiedzać wspomnienia z czasów, kiedy to jeszcze mieszkał z dziadkiem. Tylko czemu?
Czyżby tęsknota? Netero nie był pewien. Powoli kroczył tajemniczą ścieżką ciekaw, do czego doprowadzi. Choć w sumie, to już wiedział, pozostało mu jedynie zweryfikować widoki. Raz... Dwa...Trzy. I DOSZEDŁ!
O tak! Mały w końcu dotarł do pierwszego konkretnego miejsca leżącego poza osadą. Spojrzał w niebo - plotki były prawdziwe. Nawiasem mówiąc, przypomniało mu się jeszcze coś - jego dziadek kiedyś stwierdził, że wielka gwiazda oświetlająca jezioro to w istocie patrząca na wszystkich Pani Shinju. A jezioro pełni dla niej funkcję lusterka - gdy chce odwrócić wzrok od świata, na którym jest tyle zła, to spogląda na tafle, aby uspokoić się patrząc na swe nieskażone lico.
Mały na chwilę zatracił się w rozmyśleniach, co opóźniło dostrzeżenie jednej, dodatkowej postaci - siedzącej na skale. Chwilowo przestraszony, spróbował się ogarnąć - 'To ziemie wyznawców. I są tu tylko wyznawcy'. Przyniosło to skutek, sześciolatek zebrał się na odwagę i podszedł do nieznajomego zataczając lekkie koło - nie chciał zajść go bezpośrednio od tyłu. Nawilżył usta śliną, po czym zapytał:
- Kim Pan jest?
Netero

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Tytuł: Hitobito sugi Toki
  • Keihatsu Tensuu: 1/42
  • Yeny: 725
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 15
  • Udźwig: 125,5/187,5
  • Szybkość: 15
  • Zręczność: 15
  • Wytrzymałość: 24
  • Percepcja: 15
  • Kontrola czakry: 60
  • Punkty czakry: 1030
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin (270 D-)
  • Atut: Wiele Żywiołów
  • Wioska: Wyznawcy Shinju
  • Klan: Hokori
  • Wzrost i waga: 33 kg 124 cm
  • Specjalizacje: Soshijutsu Taijutsu Ninjutsu Hijutsu
  • Ekwipunek: kunai [10szt.]; shuriken [15szt.]; Plecak (9 noży kunai i 5 shurikenów) , Kabura (10 shurikenów), Dwa ukryte ostrza na każdej z rąk. 1 kunai zawieszony na opasce u talii. Parasol w ręce.
  • Wygląd i ubiór: Czarne włosy i szare oczy. Długa, granatowa bluzka i czarne spodnie spodnie. Opaska jest zawieszona niczym pas wokół talii chłopca, zawieszonych jest na niej 1 nóż Kunai. Na plecach znajduje się plecak, w którym mały trzyma inne narzędzia ninja. Kabura u uda, dziwne mechanizmy na nadgarstkach.
  • Lokacja opaski: Talia
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kazemaru » 14 cze 2014, 21:09 post_id: #1781

Chwile samotności skończyły się, tak jak i czas na przemyślenia. Cisza została zakłócona przez czyjeś kroki za jego plecami. Zanim uznał, że chce się obrócić, osobnik był już przed nim. Zielonowłosy przyjrzał mu się ostrym spojrzeniem, po czym bez słowa kontynuował "konsumowanie" papierosa. Dopiero gdy pozostał z niego mały niedopałek, wyrzucił go i przeszedł do problemu, którym był maluch. Pominąwszy już fakt, że o tej godzinie dzieci powinny siedzieć w domach, słuchając propagandowej bajki o Shinju, lub księżniczce Kaguyi, to dziwiło go, że taki szkrab nie boi się zapuszczać samotnie tak daleko poza wioskę, dodatkowo o tak późnej porze.
-Jestem Mashi. A Ty maluchu? Zgubiłeś się?-zapytał całkiem przejmującym, przyjaznym tonem. Nie chciał pod żadnym pozorem drażnić dziecka, był szczerze zmartwiony tym, że taka postać stała właśnie przed nim. Może przed chwilą napadnięto na jego rodzinę, a on szuka pomocy? Wiele rzeczy mogło mu się przydarzyć, niestety na naszej wyspie nie wszyscy są prawomyślni. Nie każdego udało się resocjalizować, zawsze zostawały jednostki, które nie rozumiały, albo nie chciały rozumieć. Do zmiany wyspy w utopię potrzebne było jeszcze wiele lat starań. Jednakże perspektywa rządzenia frakcją, która jest jedną świadomością, była dla Mashi'ego całkiem przyjemną wizją. Ludzka świadomość jako jedna, w którą dowolnie mogą ingerować jako osoby, które ją kształtują. Wszelkie skojarzenia z twórczością Orwella jak najbardziej wskazane.
Kazemaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Netero » 14 cze 2014, 21:25 post_id: #1792

- Nie - odpowiedział Netero. Był skupiony. Co prawda nie analizą Mashiego pod katem 'jak zajebać łapserdaka', ale coś w stylu 'tego pana nie znam i mu się przyjrzę' z pewnością trapiło małego. Wstrzymał się z odpowiedzią na pierwsze pytanie, bowiem rozpoczął analizę w praktyce.
Przy świetle, choć pięknym, ustępującym temu od Słońca, Mashi wydawał się Netero niemal dwumetrowym osobnikiem z kupą włosów w nieładzie. Miał przy sobie łuk i chyba parasolkę albo parasolkopodobne zawiniątko. Jego mowa ciała mówiła 'nie chcę Cię zabić'.
- Moja analiza wykazała, że jest pan w porządku. Mam na imię Netero i mam sześć lat. Jestem shinobi wyszkolonym przez mojego dziadka i zostałem przez niego odesłany, aby odbyć nauki u jednego z wojowników w służbie czynnej Pani Shinju. Dziadek powiedział, że jeszcze daleka droga przede mną - powiedział jednym tchem czarnowłosy, przeczesując włosy, niczym kobieta strojąca się przed randką z zamiarem poprawy wrażenia. Obecnie było to trudne do dostrzeżenia, ale chłopiec miał kilka kłębek siwizny pośród czerni - No i przyszedłem tutaj tak sobie. Nie mogę znaleźć nauczyciela, a z tego co słyszałem, ma on jakieś dziwne włosy. Zielone chyba. Jak pan myśli, to naturalne czy sobie pokolorował mchem?
Netero

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: kunai [10szt.]; shuriken [15szt.]; Plecak (9 noży kunai i 5 shurikenów) , Kabura (10 shurikenów), Dwa ukryte ostrza na każdej z rąk. 1 kunai zawieszony na opasce u talii. Parasol w ręce.
  • Wygląd i ubiór: Czarne włosy i szare oczy. Długa, granatowa bluzka i czarne spodnie spodnie. Opaska jest zawieszona niczym pas wokół talii chłopca, zawieszonych jest na niej 1 nóż Kunai. Na plecach znajduje się plecak, w którym mały trzyma inne narzędzia ninja. Kabura u uda, dziwne mechanizmy na nadgarstkach.
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kazemaru » 14 cze 2014, 21:45 post_id: #1799

Spokojna twarz miała nie okazywać irytacji, która powoli pojawiała się wewnątrz mężczyzny. No cóż, za dziećmi przepadał tak samo jak za ogniem, czyli wcale. Gdy usłyszał jednak, jak nazywa się ów jegomość, jego trwoga sięgnęła szczytu. No, teraz musi szukać jednego mniej, okazuje się, że ten szczyl to członek jego nowiuteńkiej drużyny. Teraz tylko w jaki sposób podporządkować sobie takie dziecko? Najlepszym wyjściem jest chyba uczynienie siebie jego autorytetem. Osiągając taki rodzaj kontaktu, Mashi mógł być spokojny o lojalność i kilka innych rzeczy, które u dzieci są uwarunkowane właśnie na podstawie autorytetu i zaufania.
-Mówisz, że nazywasz się Netero? No proszę, dziwny przypadek... Tak się składa, że nie używam mchu do kolorowania włosów.-powiedział zeskakując z kamienia. Wylądował zaraz przy chłopcu, kładąc mu lewą rękę na prawe ramię. Zachowując wciąż pogodną twarz, zastanawiał się w jaki sposób może okiełznać tego chłopca. Ponoć z tymi najmłodszymi jest najprościej. Poklepał dzieciaka po ramieniu i uśmiechnął się.
-Tak się składa, że właśnie odnalazłeś swojego sensei. Gratuluję.-odpowiedział już nieco chłodniej, po czym ruszył wzdłuż brzegu jeziora, przyglądając się obrazowi tafli. To jest naprawdę magiczne miejsce, Mashi chyba powinien przychodzić tu częściej, gdyż to właśnie tutaj jest w stanie się odprężyć i zapomnieć o wielu troskach bycia zastępcą lidera.
Kazemaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Netero » 15 cze 2014, 08:23 post_id: #1835

- Dziękuję - odpowiedział po chwili Netero. Niezrażony tonem, którego swoją drogą totalnie nie wyczuł, począł podróż za swoim, jak się okazało, mentorem. Nowym. Jednakże, jedna rzecz ciągle nie została wyjaśniona...
- No więc, jak Pan koloruje włosy? Bo ja powiem szczerze, że w życiu takiego koloru nie widziałem, oczywiście mówię tu o ludzkich włosach, bo widziałem trochę roślin i ubrań fa... fababa... faryjnie pokolorowanych - pochwalił się, napotykając trudności z wyrazem oznaczającym wymyślność barw - A w ogóle, to skad Pan pochodzi? Bo dziadek mi mówił, że kiedyś na świecie były wioski ninja i akurat nasza linia krwi wywodziła się z Piasku. Jestem żywo zainteresowany pańską krwią.
Powiedziawszy to, szarooki w końcu przestał wpatrywać się w Mashiego niczym w najnowszą zabawkę. Odwrócił wzrok i zaczął spoglądać na wszystko z podniesionym czołem. Ach... Miał przy sobie mistrza więc nikt mu nie fiknie. Podświadomie, ręce sześciolatka zaczęły nieco kołysać się na boki, nogi były jakby 'wyrzucane' w górę z każdym krokiem. Netero... woził się. Swoista aura jego kozaczenia mogła udzielić się nawet zielonowłosemu.
Netero

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kazemaru » 15 cze 2014, 09:07 post_id: #1840

Zdecydowanie, po powrocie do wioski trzeba znaleźć jakiś poradnik postępowania z małymi dziećmi, z którego Mashi będzie mógł dowiedzieć się nieco na temat uspokajania takich dzieci i wyciszania ich. Obecnie nie bardzo miał pojęcie jak sprawić, aby małemu zamknęła się jadaczka. Czy sześciolatki nie usypiają automatycznie po 19:30? Powinny mieć gdzieś na karku przycisk "wyłącz".
-Nie farbuję ich. Kiedyś brałem udział w eksperymencie, po którym moje włosy przybrały ten kolor. Teraz mogę powiedzieć, że jest on na pewien sposób naturalny, gdyż dobrze opisuje moją osobowość.-odpowiedział młodemu, mając nadzieję, że nie użył zbyt wielu niezrozumiałych dla niego słów. Gdy padło pytanie o wioski, zagryzł nieco jedną z warg, oczywiście nie pokazując tego młodemu. Jego zdaniem historię powinno się porzucić, całe skupienie powinno teraz krążyć wokół budowania nowej rzeczywistości i przyszłości. Jednakże jak to mówili w książkach "Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.". Idąc tym tropem, mężczyzna uznał za słuszne, aby nieco zmienić podejście chłopaka, historią jego i Toshikatsu.
-Widzisz... zdradziłem swoją wioskę, tak samo jak Wielki Guru. Należeliśmy do organizacji, która jako jedyna dostrzegała prawdę, jednak mimo iż wielokrotnie to udowadnialiśmy, ludzie wciąż byli ślepo zapatrzeni w system wioskowy. Gdyby ludzie zrozumieli nas zawczasu, nigdy nie byłoby nas tutaj, tak blisko drzewa. Nasz stary kontynent, starzy znajomi... wszystko wciąż by istniało. Dzieło zniszczenia to zawsze dzieło tych, którzy są przeciwko nam, dzieło tych, którzy nie dostrzegają, że poświęcenie jest czasem konieczne, dla dobra ogółu...-opowiedział chłopcu, zwalniając nieco kroku, aby szkrab mógł iść w miarę blisko niego. Zrodziła się w jego głowie mała nadzieja na to, że młody zrozumie, otworzy szerzej oczy i dostrzeże w nim swój autorytet, tak, jak wszyscy dostrzegają go w Toshikatsu. Nie, to nigdy nie jest takie proste...
Kazemaru

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń