Mroczny Gaj

Na północnej części wyspy Shi znajduje się ogromny obszar praktycznie w całości pokryty różnego rodzaju drzewami liściastymi. Został on nazywany przez osadników, Cienistą Knieją, a to ze względu na fakt że im alej zapuszczamy się w głąb nieprzeniknionej gęstwiny tym trudniej o choćby najniklejszy promień światła słonecznego. W okolicy tej panuje dość ciepły klimat a opady deszczu są dość częstym zjawiskiem. Pozwala to tutejszym drzewom na ciągły wzrost.

Re: Mroczny Gaj

Postprzez Hitoshi Uchiha » 17 paź 2014, 20:55 post_id: #12051

Sabaku nie liczył nawet na zadanie ciosu przeciwnikowi, był zbyt wymęczony odkąd poprawił swoją obronę. Dlatego jedyne na co stawiał to obrona przed każdy ciosem jaki w niego zostanie wymierzony. Warunki nie były sprzyjające ani dla Renji'ego ani dla jego rywala. Tak przynajmniej chłopak obstawiał. Dziwił go co prawda fakt że ten zrzucił znowu kaptur na głowę ale kto wie może przez to czuje się pewniejszy. W każdym bądź razie. Sabaku stoi i wykonuje jedną pieczęć, a piasek który do tej pory był w gurdzie zaczął działać. Oczywiście nie mówię o piaskowej tarczy bo ta od dawna leżała na ziemi gotowa bronić swojego posiadacza. Cała sytuacja mogła dziwić Shinji'ego. Ponieważ Sabaku zamiast składać masę pieczęci czy chociaż wyciągnąć kunai'a do obrony to tylko stał z niewzruszenie i czekał na dalszy rozwój wydarzeń. Ciekawe czy to zadziała to była jedyna jego myśl w tym momencie.

Spoiler:

// technikę wysłałem na gg
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 19/19
  • Reputacja Paragona: 0
  • Reputacja Renegata: ...
  • Keihatsu Tensuu: 1/314
  • Gakujutsu Tensuu: 1
  • Shinju: 100
  • Yeny: 1446
  • Liczba śmierci: 1
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 30
  • Udźwig: 0/250
  • Szybkość: 40
  • Zręczność: 50
  • Wytrzymałość: 50
  • Percepcja: 30
  • Siła woli: 40
  • Charakter: 30
  • Kontrola czakry: 80
  • Punkty czakry: 1600
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Data urodzin: 9r p.n.e
  • Ranga: Genin C [550]
  • Atut: Bezogoniasta Bestia
  • Wioska: Wyznawcy
  • Klan: Uchiha
  • Żywioł czakry: Katon
  • Wzrost i waga: 183/72
  • Specjalizacje: Soshi/Gen/Jiku/Dou
  • Ekwipunek: Radio, Kamizelka Ochronna, Rozwijana tarcza, Sakkat, 2x Pigułka skrzepniętej krwi, Pigułka żołnierska, 10x Shuriken, Wysuwane ostrze, Zwój Wodnych Potworów, Kunai z notką do Hiraishin [Kaizaki Uchiha]
  • Wygląd i ubiór: Patrz Avatar
  • Lokacja opaski: Koło Pasa
  • Dodatkowe statystyki: Chakra: +50% T1: +15Pe +300pch
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 18 paź 2014, 12:08 post_id: #12065

Walka się zaczęła
0s
Shinji rusza do przodu z prędkością 6,72m/s i odpala Byakugana
Renji w tym czasie zabiera się za złożenie pieczęci - 0,8s
0,8s
Shinji przebiegł już 5,4m, a więc ponad połowę dystansu
Renji kończy składać pieczęć
1s
Shinji przebiegł 6,72m, po zostało mu jeszcze 3,28 metra
Nad głową Shinjiego powstała chmurka piasku, która zaczyna sypać piachem na 3 metry w każdą stronę, co powoduje spadek percepcji(do wzroku) zarówno dla Hyuugi jak i dla Sabaku(jednak dla tego drugiego tylko wtedy gdy będzie patrzył w kierunku tego deszczu)
Spadek do percepcji jest równy 12,6, jednak należy uwzględnić, że od tego później musicie jeszcze odjąć połowę z powodu ciemności jaka tutaj panuje. Czyli Shinji ma percepcję do wzroku na poziomie 13,7, zaś Renji na poziomie 2,4(a więc kompletnie nie widzi co dzieje się w tym piasku)
1,4s
Shinji biegł jednak dalej i dotarł do przeciwnika z zamiarem wykonania ataku. Wykonuje on typowy atak dla klanu Hyuuga, a więc Shukuuken. Atak z silą 36 i szybkością 30 wpada na Renjiego.
Na całe szczęście posiada on piaskową obronę, która działa niezależnie od niego. Posiada ona wytrzymałość i szybkość na poziomie 50, a więc już po pierwszym wykonanym ataku Hyuuga wie, że przy pomocy zwykłych ataków z otwartej dłoni nie przebije się.

Stoicie od siebie jakiś metr, zaś piasek, który znajduje się między wami nie utrudnia wam widzenia, choć ten padający dookoła was już owszem. Renji praktycznie nie widział jak przeciwnik do niego doskoczył i przywalił w jego technikę, gdyż cała ta akcja była dla niego rozmazana, usłyszał jednak głuchy dźwięk uderzania otwartą dłonią w piaskową obronę.
Co teraz zrobią nasi walczący wojownicy? Czy Hyuuga wymyśli jak przebić się przez piasek Sabaku? Czy Renji zdecyduje jak pokonać swojego przeciwnika, samemu praktycznie nic nie widząc?

Kolejka: Odwrotna niż poprzednia
Liczyć chakrę!
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Tytuł: Plebs
  • Keihatsu Tensuu:
  • Gakujutsu Tensuu: 0
  • Yeny: 999
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 99
  • Szybkość: 100
  • Zręczność: 100
  • Wytrzymałość: 100
  • Percepcja: 100
  • Siła woli: 100
  • Charakter: 100
  • Kontrola czakry: 100
  • Punkty czakry: 4999
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Mod
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 18 paź 2014, 17:30 post_id: #12078

Technika, której użył chłopak była nie do końca przemyślana ponadto zużyła dużo Chakry której i tak nie wiele posiadał. Przez lekkomyślnie użycie piasku sam pogorszył sobie widoczność przez co praktycznie...nie wróć, nie praktycznie on naprawdę nic nie widział. Ponadto jego przeciwnik chyba miał lepszy wzrok od niego, bądź atakował na ślepo. Naszczęście matka dobrze go broniła. Mimo zaskoczenia które pojawiło się na jego twarzy, gdy okazało się że jego wzrok jej gorszy niż mu się wydawało to po usłyszeniu uderzenia o piasek natychmiast się uśmiechną. Było nieźle jak narazie przeciwnik się nie przebił i jeśli to wszystko na co go stać to Sabaku może czuć się bezpieczny. No przyjacielu mam nadzieję że to nie wszystko na co cię stać! krzykną Renji krzyżując ręce na piersi. Nie miał ochoty ani sił aby walczyć. Dlatego przyjął prostą strategię postanowił przyjmować uderzenia aż rywal się nie zmęczy albo gdy popełni błąd który sprawi że piaskowy shinobi będzie miał okazję wygrać. Także stał z zamkniętymi oczami w duchu licząc że uda mu się coś osiągnąć. Musiał przemyśleć sytuację i wymyślić dalszy plan, jeśli ten się odsłoni to w jaki sposób mógłby zakończyć walkę, najlepiej jednym uderzeniem.

Spoiler:

//1060-550-150 = 360pch
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ekwipunek: Radio, Kamizelka Ochronna, Rozwijana tarcza, Sakkat, 2x Pigułka skrzepniętej krwi, Pigułka żołnierska, 10x Shuriken, Wysuwane ostrze, Zwój Wodnych Potworów, Kunai z notką do Hiraishin [Kaizaki Uchiha]
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Shinji » 19 paź 2014, 16:06 post_id: #12149

kurwa, co to za numery? lekko zdegustowany biegłem dalej po przez padający....piasek? co to za koleś? co to za sztuczki? DO tego mój atak odbił się od...od czego? widziałem tylko mygnięcie jakieś substancji która wyprzedziła mój atak. Dzięki Byakuganowi widziałem że opiera się to w jakiś stopniu na Chakrze(?). A więc kolega ma jaką niezależną od niego obronę. bo jak inaczej można to wyjaśnić? Pieczęć składana raczej wywołała piasek... chyba że to jakaś połączona technika... nadal mam za mało informacji poza dwiema. Zarówno ja jak i rywal widzimy mało co, na szczęście dla mnie ja nadal widzę układ chakry rywala co pomaga mi w jego lokalizacji. Dodatkowo wiem że zwykły atak nie zadziała, a więc co? zmiana planów.
Wykonuję mały odskok w bok i odpalam inną klanową technikę. Hakke Kuusho. Za nim uda mi się ją wykonać powinienem być już parę kroków obok rywala, a mianowicie mam zamiar znaleźć się za nim, i w miare możliwości wydostać się z piasku. Oczywiście nie chce oddalić się od rywala na odl, większą niż dwa metr może dwa. Jeśli zauważę że odległość do terenu poza piaskiem jest większa to olewam ten plan i wale z działka powietrznego. od razu po odpaleniu Hakke kuusho wzamaciam go inną techniką, a mianowicie Hakke Hasangeki. techniki te mogę wykonać praktycznie w tym samym czasie co powinno spowodować połączenie ich mocy i namieszać w obronie rywala.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

PCH 1220- 50-50(za Byaku, jest to koszt za 10s, ale opłacam go teraz)=1120
Shinji

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: -8/12
  • Keihatsu Tensuu: 11/158,5
  • Yeny: 2805
  • Liczba śmierci: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 20
  • Udźwig: 250-106,5=143,5
  • Szybkość: 50
  • Zręczność: 40
  • Wytrzymałość: 20
  • Siła woli: 20
  • Charakter: 20
  • Punkty czakry: 1220
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin -C(455)
  • Atut: Żółty błysk
  • Wioska:
  • Klan: Hyuga
  • Wzrost i waga: 173cm,65kg
  • Specjalizacje: Taijutsu, Jikukan, Ninjutsu, Doujutsu
  • Ekwipunek: Paczka shuriken [15szt.]; Plecak rękawiczki, ochraniacze dłoni, maska, torba biodrowa a w niej kunai [10szt.], granat świetlny [2 szt], lodowa bomba [2 szt] oraz eksplodujące notki [5 szt] radio
  • Wygląd i ubiór: zazwyczaj ma na sobie czarną maskę i kaptur, także nie widać jego twarzy, w ciemnych miejscach widać tylko "ciemność" pod kapturem
  • Lokacja opaski: schowana w kieszeni
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 19 paź 2014, 20:05 post_id: #12168

Lecimy!
1,4s
Shinji ma zamiar okrążyć przeciwnika by pojawić się za jego plecami, jednocześnie ładuje technikę.
Renji czeka na lukę w obronie przeciwnika, bądź na idealny moment do ataku, jednocześnie licząc na swoją piaskową obronę, która została mu ofiarowana przez matkę już w momencie jego narodzin.
1,8s
Hakke Kuusho wymierzone prosto w plecy stojącego z założonymi rękoma Renjiego. Tak samo jak poprzednio, tak i teraz zadziałała tutaj obrona, aczkolwiek część siły odrzutu dała radę się przebić, powodując, że nieco piasku wylądowało na Sabaku, zaś on sam został delikatnie popchnięty(warto doliczyć do tego fakt, że praktycznie nic on nie widzi, wiec był to raczej niespodziewany atak)
2,05s
Teraz wymierzony zostaje kolejny atak, tym razem jest to technika Hakke Hasangeki, a więc silniejsza wersja tej poprzedniej.
Wytrzymałość Suna no Tate to 50,4, więc ze spokojem przyjmuje ona pierwotne uderzenie, które miało służyć jako ogłuszenie, jednak odrzut był już na tyle duży, że przebił się przez piasek i spowodował wyrzucenie Renjiego na jakieś 5 metrów do przodu(czyli kierunku przeciwnym do Hyuugi), gdzie jego Suna no Tate złapało go w coś na kształt wielkiej łapy.
Spowodowało to jednak zamroczenie Sabaku na 0,7s oraz minusami -30% do SW i percepcji(a wiec kompletnie nie ma co polegać na wzroku) i -20% do zręczności i KC.
2,2s
To właśnie w tym momencie Renji jest chwycony przez swój piasek, zaś Hyuuga może dalej planować swoją ofensywę.

Tutaj znów akcja stop, bowiem obaj z walczących mają czas na reakcję. O ile Renji ma dość duże problemy z opanowaniem zamroczenia oraz odczuwa wyraźne zmęczenie wynikające ze zużywania chakry, o tyle Hyuuga zna już sposób na przebicie się przez piaskową obronę swojego przeciwnika.

Kolajka: Odwrotna
Spoiler:
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Shinji » 20 paź 2014, 00:26 post_id: #12199

HA! a jednak nie jesteś taki twardy jak się wydaje byłem bardzo zadowolony z powodzenia planu, co prawda nie udało mi się odpalić obu technik na raz, ale i tak wynik jakoś mnie ustawił na przyszłość. No więc co mi zostało? koleś poszybował jak kamień rzucony w las... a więc pewnie odczuje też upadek....ruszyłęm biegiem do rywala łądująć ponownie technikę Hakke Hasangeki
cooo?! w pewnej chwili ujrzałem jak rywala chwyta piasek amortyzując jego upadek. Mimo to powinien odczuć solidnie uderzenie a więc wiem już jak pokonać tą jego zbroje, co prawda nie wiele widzę ale nadal stać mnie na uderzenie moją techniką, zwłaszcza że ma one spore pole rażenia. Nawet z takimi problemami jak mam powinienem trafić w rywala. W odległości 1.5m aktywuję swoją technikę(jako że jej szybkość jest znacząca, to piasek nie powinien zdążyć się od nowa postawić) i mam nadzieję zakończyć walkę zanim komuś stanie się krzywda. Oczywiście ne chce zrobić rywalowi krzywy, tylko go oszołomić tak żeby nie był w stanie walczyć. Do tego liczę że zdążę zanim rywal się pozbiera i skupi ponownie na używaniu swojej przeklętej przez Hyuga obrony ( cześć Kuma). Powinno to zakończyć sprawę, a jeśli nie..to się zdenerwuję i zrobię ten sam ruch ponownie.

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

PCH 1120-200-350=570
Kondycja 233-4( za wie techniki Hakke, nie wiem czy sie liczą ale co tam)=229
Shinji

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: -8/12
  • Keihatsu Tensuu: 11/158,5
  • Yeny: 2805
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: 250-106,5=143,5
  • Szybkość: 50
  • Punkty czakry: 1220
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: genin -C(455)
  • Atut: Żółty błysk
  • Wioska:
  • Klan: Hyuga
  • Wzrost i waga: 173cm,65kg
  • Specjalizacje: Taijutsu, Jikukan, Ninjutsu, Doujutsu
  • Ekwipunek: Paczka shuriken [15szt.]; Plecak rękawiczki, ochraniacze dłoni, maska, torba biodrowa a w niej kunai [10szt.], granat świetlny [2 szt], lodowa bomba [2 szt] oraz eksplodujące notki [5 szt] radio
  • Wygląd i ubiór: zazwyczaj ma na sobie czarną maskę i kaptur, także nie widać jego twarzy, w ciemnych miejscach widać tylko "ciemność" pod kapturem
  • Lokacja opaski: schowana w kieszeni
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Kegare » 20 paź 2014, 15:52 post_id: #12211

Piękny biały smok przyleciał na ziemie zwane „Mroczny Gaj” miejsce to było strasznie dziwne, wręcz przerażające, ale tylko dla tych, którzy nie byli tu stałymi bywalcami lub po prostu nigdy tu nie byli. Znałem te ziemie jak własną kieszeń, więc spokojnie zleciałem sobie na dół i powędrowałem na gigantycznym smoku do przodu. Po pewnym czasie drogi przypatrując się urządzeniem namiarowym zauważyłem dwóch walczących dzieciaczków, walka zejdzie im pewnie jeszcze troszkę, więc zostawię to co mam zostawić i lecę sobie przecież nie będę im się tu na chama wciskał lub przeszkadzał w walce, dlatego przybiłem liścik shurikenem do drzewa. I odleciałem sobie w stronę kolejnych osób.
Uwaga, uwaga wszyscy wyznawcy są proszeni o natychmiastowe udanie się na arenę w celu przeprowadzenia testów. Oraz sprawdzenia szybkiej reakcji podczas próby ataków. Każdy kto nie stawi się na arenę zostanie podejrzany o próbę zdrady bądź nie wypełnianie rozkazów.

NMM
Kegare

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 31/31
  • Keihatsu Tensuu: 0/315
  • Yeny: 505
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 40
  • Udźwig: 187/375
  • Wytrzymałość: 40
  • Charakter: 40
  • Kontrola czakry: 50
  • Punkty czakry: 1560
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Data urodzin: 10r p. n. e
  • Ranga: T.Jounin (B-)
  • Atut: Urodzony Gen-user
  • Przydomek: Kruk
  • Wzrost i waga: 189cm, 85kg
  • Specjalizacje: Genjutsu/Soshijutsu/Kenjutsu/FuuinJutsu/Doujutsu
  • Ekwipunek: Ekwipunek: Radio, Urządzenie namiarowe, Plecak, Torba biodrowa, Pas, Ukryte ostrze, Maska z filtrem założona na twarz.. 4 bomby dymne, 3 bomby świetlne, Radio rękawice z wysuwanymi ostrzami,Kamizelka, 2 bomby pieprzowe z chilli, 1 butelka sake.
  • Wygląd i ubiór: Tak jak na avatarze
  • Lokacja opaski: Na prawym ramieniu.
  • Dodatkowe statystyki: Kubikiribocho - + 20 zręczki +15 Sw 3 poziom Sharingana ścieżka Shisuiego. (aktwacja: +45percepcji/
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 21 paź 2014, 14:46 post_id: #12321

Nie wiedział jak to się stało. Renji stał sobie licząc że kolejne ataki nic mu nie zrobią, że jego piaskowa tarcza go ochroni ale niestety to nie podziałało. Został odrzucony choć nie do końca wiedział jak. No cóż jednocześnie w momencie gdy leciał uświadomił sobie że właśnie przegrał. Dlatego jak tylko wylądował na piasku który łapał go za wszelką cenę wykrzyknął. Wygrałeś przebiłeś się przez moją obronę! Jednocześnie wstawał z podniesionymi rękoma dając mu dowód że naprawdę się poddaje. Dalsza walka nie miała sensu, nie miał Chakry ani sił by toczyć bój z kimś na tyle silnym aby przebić się przez jego obronę. Musiał więcej trenować. Ale cóż skoro przegrał musiał wypełnić swoją obietnicę. Tak jak obiecałem wyprowadzę Cię, choć za mną po drodze powiesz mi dokładnie gdzie chcesz wyjść. powiedział ledwo idąc i w pewnym momencie coś białego rzuciło mu się w oczy. Kartka przybita do drzewa shurikenem. Szybko przeczytał o co chodzi i podał liścik Shinjiemu. Lepiej choć my szybko na arenę to może być coś ważnego. powiedział i mimo zmęczenia przyśpieszył kroku.
// Renji się poddaje ale mimo wszystko technika obronna cały czas działa
[z/t + Shinji > Arena]
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Toshikatsu MG » 21 paź 2014, 20:12 post_id: #12362

Po pierwszym przebiciu się przez obronę Shinji zdawał sobie sprawę z tego, że pomimo całkiem szybkiej piaskowej obrony, przeciwnik nie będzie w stanie odpowiednio zareagować, co bardzo szybko przełożyło się na próbę ponownego zaatakowania. Sabaku wiedząc, że przeciwnika praktycznie nie słyszy, a jedynie odgłos stóp w tej ciemności dotarł do jego uszu, postanowił się poddać. Posiadacz białego Doujutsu natychmiastowo wychwycił orzeczenie o oddaniu walki i natychmiastowo zaprzestał dalszej próby walki. Bardzo dobrze, teraz mogliście się skupić na jakiejś dziwnej karteczce i udać w swoją stronę.

Po tym pojedynku nie macie żadnych trwalszych obrażeń ani minusów do statystyk.

Wynagrodzenie:
Shinji: 6KT, wygrana z przeciwnikiem lepszym i powolne analizowanie co przebije się przez jego obronę
Renji: 2KT

Spoiler:
Toshikatsu MG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Liczba śmierci:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Layla » 22 paź 2014, 17:55 post_id: #12434

Shinji - Powolne analizowanie zdolności przeciwnika - 2 GT
Dziękuję wszystkim za głosowanie na mnie w konkursie na najlepszego mg!
Bardzo się cieszę z tego, że mnie doceniliście <3
Layla

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Tytuł: Senkyoushi
  • Keihatsu Tensuu:
  • Yeny: 500
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Punkty czakry: 1000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG/Mod
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Druga postać: Sayuri
  • Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 18 lis 2014, 16:47 post_id: #15023

Odchody drzew zaczęły spadać z nieba niczym krople deszczu, mało tego te odchody były bardziej nie do wytrzymania niż to pierwsze. Zacisnął zęby poczym ryknął [+18]
Spoiler:
darł się z obłąkańczym śmiechem poczym zastosował tą sama technikę kontroli nici co wcześnie aby móc chwycić się gałęzi i innych taki i podciągnąć pare metrów w górę jednocześnie złożył pieczęć i z jego ust wyleciała prawdziwa błyskawica uderzając w ziemie, zadając obrażenia obszarowe (nie zwrócił uwagi czy leśny menel też oberwie czy nie). Tak się kończyło przesadne denerwowanie kogoś tak nieobliczalnego jak Tekumo. No to was powinno nauczyć dobrych manier głupie szyszki stwierdził wesoło odpalając sobie papierosa. W sumie to trochę zmęczyła go ta zabawa ale cóż było przynajmniej zabawnie . Zaczął się opuszczać.

Spoiler:
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Mystes MOD » 18 lis 2014, 17:14 post_id: #15029

Spora część twojego planu poszła po twojej myśli, ale warto zaznaczyć że tylko spora. Upuściłeś kolegę, który był związany przez twoją nitkę i zawiesiłeś się na jakimś wystającym and tobą konarze szybko rozpoczynając ładowanie swojej techniki. Udało CI się ją przygotować i użyć co spowodowało spore zamieszanie wśród tłumu. Niestety na zamieszaniu się skończyło bo siła twojej techniki na, krótko sparaliżowała kilka stworków, a jednemu, który dostał bezpośrednio odpadło kilka kawałków szyszki. Czyli w sumie niewiele zdziałałeś. Leśny pan wciąż się bronił dziko rycząc, a ty zauważyłeś że coś jest nie tak z twoimi nitkami. Zerknąłeś w górę i okazało się że dwa z szyszkocosi zaczęły przegryzać elementy utrzymujące Cię na tej wysokości. Prawdopodobnie jeżeli tak to zostawisz to dość szybko okaże się że wylądujesz na ziemi pomiędzy resztą, a tego raczej byś nie chciał. Warto również wspomnieć o nieco donośniejszym piszcząco - chrupiącym odgłosie dochodzący gdzieś z głębi lasu, do którego masz złe przeczucia, a leśny pan ma je bardziej. - Ratuj! Zrób coś, cokolwiek! Nie chce umierać! - Krzyczał i błagalnie patrzył się na Ciebie.
W razie błędów przy dodawaniu KT itp. proszę na PW pisać.
Mystes MOD

Moderator Globalny
Moderator Globalny

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG/MOD
  • Atut: Tentacles
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Druga postać: Ellej
  • Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 18 lis 2014, 17:43 post_id: #15034

Dobra szyszkowe pomioty jeden pioruny zero. Także zaczęło się dziać kilka niefajnych rzeczy. Po pierwsze szyszki w dalszym ciągu istniały, po drugie chcą go zrzucić ale Tekumo sam się już wcześniej zaczął opuszczać, po trzecie buszmen wołał coś o umieraniu i po czwarte chyba szła tu mamuśka. Czy nie mogły to być chodzące butelki sake? Albo chociaż papierosy? pomyślał zaczynając składać pierwszą pieczęć. To już nie były żarty. Kokuzu podjął ostateczną decyzję. Jak się nie uda to zgarnia dziadka i w nogi. Zaznaczę jeszcze, że te małe gnojki na ziemi najzwyczajniej depcze. Formował pieczęci w lekko ponad 7sekund. I jego dłoń rozświetliła chakra raitonu. Jeśli tylko pojawia się coś dużego [duża szyszka?] to pędzi wprost na nią aby zaatakować. Siła techniki była sporo większą niż poprzednia, ale i jej wykonanie bardziej męczyło. Widząc jak wchodzi potwór krzyczy
Spoiler:
może i mało ciekawy był ten tekst lecz był zbyt zmęczony tą walką aby wymyślić coś lepszego. A Ty leśny menelu lepiej odwróć jej, jego uwagę miał ochotę pomóc dziadkowi ponieważ wymyślił pewien sprytny plan. Żeby to się tylko kurna udało pomyślał jeszcze w trakcie sprintu na bestię.

Spoiler:
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Mystes MOD » 18 lis 2014, 17:57 post_id: #15037

Zlazłeś z drzewa zanim szyszki zdążyły przeciąć twoje nitki. Stanąłeś na ziemi i głośno wyklinając rozkopałeś koleżków pełzających po ziemi. Nie byli z tego powodu jakoś szczególnie szczęśliwi, ale widocznie ich zaskoczyłeś bo odsunęły się na kilka chwil. Zauważyłeś że ten trafiony poszedł sobie gdzieś w las. Zacząłeś składać pieczęcie jeszcze zanim stanąłeś na ziemi co raczej zwiększyło twoje szanse na przeżycie. Już po chwili małe szyszkocosie za szturmowały na Ciebie, ale nie dałeś się im i zacząłeś je szybko przeganiać nogami. Zostały Ci trzy pieczęcie do końca kiedy to szyszka wielkości malucha wpadła na polankę i staranowała leśnego pana. Przebiegła z nim tak parę metrów po czym wbiła go w drzewo przebijając mu na wylot brzuch resztką jakiejś gałęzi, ale tego nie zauważyłeś. Widzisz tylko jak "mamuśka" zaczęła kolegom tam szarpać i jak się pan drze wniebogłosy. Małe chyba zauważyły przybycie tego większego stworzonka i szybko rozpierzchły się we wszystkie strony chcąc zrobić jej miejsce do masakrowania przebywających tu ludzi. Tobie akurat udało się dokończyć składanie pieczęci do chidori i elektryczna sfera zaczęła wesoło ćwierkać w twojej dłoni.
W razie błędów przy dodawaniu KT itp. proszę na PW pisać.
Mystes MOD

Moderator Globalny
Moderator Globalny

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu:
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: MG/MOD
  • Atut: Tentacles
  • Wioska:
  • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Druga postać: Ellej
  • Zwiń

Postprzez Yukiko » 3 sty 2015, 14:47 post_id: #18387

Od wydarzeń przy Drzewie Matce minęło trochę czasu. Stopa zdążyła się już zregenerować, a wszelaki ból ustał, dzięki czemu mogła kontynuować wędrówkę, nie musząc przy tym przejmować się o swój stan fizyczny. Mimo wszystko od tamtego momentu po jej głowie kłębiło się pytanie, gdzie podział się pan od psów. Ostatni raz widziała go przy guru, którą starał się chronić przed niezdarnym tłuścioszkiem, dzięki któremu sama zaznała trochę cierpienia. Później jakby znikł, rozpłynął się, ulotnił, jakby to nie ujmując, nie wędrował z nimi modląc się o lepsze jutro. Na całe szczęście miała jeszcze jednego towarzysza, w postaci shinobi, którego z niewiadomych przyczyn darzyła wielkim zaufaniem.

Szła na szarym końcu, u boku swojego nauczyciela. Zastanawiała się, dlaczego zdecydowała się iść obok niego, jeszcze w tak strategicznym miejscu całej grupy. Mogła iść w samym środku, nie martwiąc się o nic i skupiając na celu podróży, ale wtedy byłaby niesamowicie samotna, ponieważ nikogo nie znała, a modlitwa nie jest w stanie zapewnić jej towarzystwa, przez co mogłaby usnąć w drodze, bądź wrócić do domu ze względu na wszechogarniającą ją nudę. Mimo wszystko wybrała miejsce na tyłach, co oznaczało, że ona również w minimalnym stopniu była odpowiedzialna za ochronę innych. Ich bezpieczeństwo było również w jej rękach, dlatego czuła się dość niepewnie i niezręcznie. Nie zachowywała się, jak jej sensei. Patrzyła cały czas przed siebie, czasami oglądając się na bok, ale w celu znalezienia czegoś ciekawego, aniżeli upewnienia się, że jakiś wróg nie chowa się wśród drzew. Nie była w stanie dostrzec niczego ciekawego, ani nadzwyczajnego, dlatego przez chwilę zaczęła skupiać się na melodii, która śpiewana była przez grupkę dzieci, którzy mogli być jej rówieśnikami.

Śpiewy chóralne nieco ją uspokajały, przez co nie czuła się aż tak obarczona odpowiedzialnością, jaka w jej mniemaniu ciążyła na jej barkach. Każda kolejna nutka sprawiała, że w głowie zaczęła układać sobie cel, jaki miało śpiewanie tak uroczystych hymnów. Początkowo myślała, że zadaniem ów czynności, był wychwalanie Shinju i Kaguyi, ukazanie ich wyższości i powagi, a przy tym zachowanie ceremonialnej atmosfery podczas wędrówki. Dopiero później zrozumiała, że ten piękny śpiew, miał przybliżyć ich do natury, która była dookoła. Do matki natury, która wśród swojego płodu, swoich dzieci pozwoliła schronić się przybłędom, podróżnikom, szukającym lepszych warunków do życia. Nie wymagała zbyt wiele. Chciała być jedynie pielęgnowana i szanowana, a w zamian dawała to, co miała najlepsze, a mianowicie żywność. Upewniła się w swoich domysłach, a raczej w swojej analizie, kiedy zamknęła oczy. Właśnie wtedy usłyszała szum liści, opadające krople deszczu oraz świst przelatującego powietrza, które razem tworzyły wspaniałe dopełnienie melodii, która już od kilku chwil docierała do jej uszu.

Otworzyła oczy, aby upewnić się, że nic jej nie zagraża. Chwilowe zatracenie się w dźwiękach i pięknie natury sprawiło, że straciła kilka metrów pielgrzymi. Nawet nie wiedziała, że przez ten moment szła, nie miała takiego odczucia. Mimo wszystko kontynuowała modlitwy, które miały przybliżyć ją do Księżniczki, a co z za tym idzie do rodziców, którzy czekali na nią w jej królestwie. Miała nadzieję ich tam spotkać, dlatego musiała się zagorzale modlić. Mimo to nie była w stanie skupić się na tyle, aby od czasu do czasu nie spojrzeć gdzieś na bok czy w niebo i zatracić się na chwile w jakiś dziwnych myślach. Niespodziewanie, spoglądając na roślinność po swojej prawicy, dostrzegła niewielkie białe zwierzę z wielkimi uszami. Był to królik, którego oczy były tak piękne, aż nie była w stanie oderwać wzroku. Zwolniła kroku, aby lepiej mu się przypatrzeć. Nie mogła oderwać wzroku od jego szafirowych ślepi, które swoim blaskiem hipnotyzowały ją i wołały do zabawy. Niestety jego brak jakiej kol wiek reakcji, poruszenie choćby jedną łapką sprawiło, że zaczęła nabierać podejrzeń i dlatego nie zrobiła ani jednego kroku w jego stronę. Padał deszcz, a mimo to zwierzę miało perfekcyjnie białe futro, co również nie miało żadnego logicznego sensu. Mimo kilku obaw, nie mogła się powstrzymać, aby patrzeć w jego oczęta. Z każdą chwilą pielgrzymi oddalali się od niej, a ona nawet nie zwróciła na to uwagi. Królik przypominał jej dziecięce czasy. Był taki niewinny i grzeczny, jak ona, ale niestety wszyscy się zmieniają, a jej upodobania co do zwierząt drastycznie uległy metamorfozie, przez co niewinnego czworonoga uznała za zbyt perfekcyjnego. Już miała go zignorować i powrócić do reszty wyznawców, kiedy jego oczęta zaczęły bić coraz większym blaskiem, aż w końcu oślepiać ją, przez co zachwiała się na swoich nogach, przymrużając oczy. Czuła jak upada, kiedy niespodziewanie jej plecy oparły się o coś twardego. Była to zbroja jej nauczyciela, który prawdopodobnie dostrzegł, jak jego uczennica zostaje daleko w tyle. Wcześniej zignorowała jego wszelakie troski, skupiając się na zwierzęciu, ale teraz była mu niezwykle wdzięczna z pomoc i opiekę. Myślała, że ten obraził się na nią, za jej zachowanie, al. Najwidoczniej był bardziej wyrozumiały niż jej się wydawało. Jego kolejne czyny zupełnie ją zaskoczyły. W trosce o kolejne takie niebezpieczne posunięcie, postanowił nosić ją na swoich plecach. Kiedy przykucnął, ta posłusznie wskoczyła, rękoma owijając się wokół jego szyi. Głowę położyła na jego ramieniu, zastanawiając się nad królikiem. Dopiero teraz miała okazję tak naprawdę przemyśleć to, co właśnie jej się wydarzyło, a wydawało się niezwykle dziwne.

- Mitsuko – wyszeptała do ucha nauczyciela, kiedy ten przyglądał się chwilę w miejsce, gdzie wcześniej widziała czworonoga. Sama nie miała siły, czuła się zmęczona całą tą sytuacją i ciągłą wędrówką, dlatego przez chwilę przymknęła oczy, aby po chwili usnąć.

Trening indywidualny rangi D
Szła spokojnie przez ścieżkę udeptaną w wyjątkowo długiej trawie. Dookoła nie było żadnego człowieka, jedynie roślinność i owady, których kąsanie było niezwykle irytujące i co gorsza swędząca. Odchylając jedną z gałęzi starego drzewa, zauważyła niewielki domek, a raczej chatkę wykonanej z drewna. Ucieszyła się na jej widok, ponieważ bolały ją nogi, odkąd zgubiła się będąc na zbieraniu roślinności do swojej domowej, zielarskiej kolekcji. Z radości aż przyklasnęła i dość szybko podążyła, a raczej pobiegła w jej stronę. Kiedy dotarła na ganek, zauważyła kilka pajęczyn, przez co doszła do wniosku, że musiało być to miejsce opuszczone. Otworzyła drzwi. Miejsce było wyjątkowe. Wyglądało przepięknie, każdy element, nawet najmniejsza ozdoba wykonana była z drzewa. Mimo to w środku roznosił się niezwykły smród, którego nie była w stanie zidentyfikować, ale przyprawiał ją o odruchy wymiotne. Zakryła usta i nos swoją dłonią, a następnie zaczęła rozglądać się po wszystkich pomieszczeniach. Prócz zapierającego dech w piesiach wyglądu, nie było tam nic nadzwyczajnego. Mimo wszechobecnych pajęczyn, wszystko było dokładnie ułożone, jakby miało zaplanowane swoje miejsce, najwidoczniej architektura wnętrz była dziełem jakiegoś perfekcjonisty. Postanowiła wejść na piętro, gdzie spodziewała spotkać się coś bardziej niezwykłego, a co ważniejsze coś do położenia się i odpoczęcia. Kiedy zrobiła krok na ostatnim stopniu, obrzydliwa chmura odoru uderzyła prosto w jej nozdrza. Ledwo wytrzymywała wśród takiego zapachu, ale ciekawość wzięła górę. Były tam tylko jedne drzwi, na dodatek lekko uchylone, co jeszcze bardziej prosiło się o zajrzenie. Szybko skierowała się w ich stronę, chcą jak najszybciej zaspokoić swoją ciekawość i uciec z piętra smrodu i obrzydliwości. Nie zwlekała, nie zajrzała ukradkiem do pomieszczenia, a szeroko otworzyła drzwi. To co zobaczyła było okropne. Ledwo dawała przełknąć powrotem swoje własne wymioty, ale z pewnością umiejętność tą potęgował strach który ogarnął jej serce. W pokoju ujrzała dwóch mężczyzn, którzy zajadali się niczym innym, jak mięsem z nóg trzeciego mężczyzny, który nadal żywy, wykrwawiał się na okrągłym stole. Kanibale najwidoczniej byli na jakiejś ckliwej kolacji, ponieważ dokoła rozsypane było jakieś zielsko, a między nimi paliły się trzy świece. Jedyne czego brakowało to romantyczna muzyka. Przez chwilę stała, jakby sparaliżowana, ale szybo wzięła nogi za pas. Kiedy biegła słyszała, jak krzesła upadają na ziemię, co świadczyło o tym, że właśnie rozpoczął się pościg. Szybko sięgnęła po igły, aby odwrócić się i rzucić prosto w swoich przeciwników, ale zorientowała się, że coś leci w jej stronę, a to za sprawą świstu powietrza, który wydawał się wyolbrzymiony. Szybko padła na podłogę i dostrzegła jak nad jej głową przelatują shurikeny. Zrozumiała, że ma do czynienia z innymi shinobi. Szybko w ich kierunku rzuciła igły. Jeden z nich oberwał i momentalnie uciekł w drugą stronę. Najwidoczniej był to ten słabszy, a może był to zwykły cywil. Chciała się podnieść, kiedy poczuła mocne kopnięcie w brzuch. Spadła ze schodów, lądując na samym końcu z wielkim bólem w plecach. Mimo to nadmiar adrenaliny pozwolił jej działać szybko. Nie czuła już strachu, najwidoczniej stała się inną osobą. Spojrzała swoją kamienną twarzą na swojego oponenta, który leciał w jej stronę. Nieco ją zaskoczyła, że potrafi latać. Na szczęście był na tyle niezdarny, aby obijać się o ściany, więc miała czas na wykonanie pieczęci. Już po chwili mężczyzna mógł zobaczyć, jak ten drugi wykrwawia się na śmierć. W czasie jego mentalnego cierpienia, uciekła przez frontowe drzwi, których wcześniej nie zdążyła zamknąć, znikając wśród roślinności.
Koniec treningu indywidualnego rangi D

W trakcie snu, sensie mógł poczuć, jak ręce jego uczennicy zaciskają się wokół jego szyi, a ona sama oddycha zbyt szybko jak na dwunastolatkę. W dodatku mógł dostrzec na głowie opartej o jego ramie krople potu, które mogły świadczyć o tym, ze był to jakiś koszmar, który musiała przezwyciężyć sama. Przebudziła się i zaczęła kaszleć. Najwidoczniej zachłysnęła się powietrzem w trakcie momentalnego złapania powietrza, zaraz po otworzeniu oczu.
Yukiko

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu: 6/79
  • Gakujutsu Tensuu: 4
  • Yeny: 2175
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 15
  • Szybkość: 25
  • Zręczność: 20
  • Wytrzymałość: 15
  • Percepcja: 20
  • Kontrola czakry: 35
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin
  • Atut: Medyk
  • Wioska:
  • Klan: Yamanaka
  • Wzrost i waga: 140/35
  • Specjalizacje: Hirujutsu Genjutsu Ninjutsu
  • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt.]; Paczka shuriken [15szt.]; Torba Medyczna,Kabura, Paczka Senbon, 2x Bandaż, Środek Dezynfekujący
  • Wygląd i ubiór: Jasna cera, białe włosy, Czarne oczy, Czarna długa sukienka, Kaptur założony na głowę + palto
  • Lokacja opaski: Tułów
  • Dodatkowe statystyki: + 10% charakteru(klan)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP
  • Pakiety: - Pakiet Startowy - 05.01.2015 o godzinie 16:48 - Wykorzystany

• Zwiń

Postprzez Yui » 26 maja 2015, 17:41 post_id: #27513

Ni stąd, ni z owad pojawiła się mała dziewczynka. Nikomu nie wadziła ani nawet nie zachowywała się w jakiś podejrzany sposób. Yui normalnie by ją zignorowała niewidząc nic dziwnego w jej obecności, od poszła się przejść ale Horuki oczywiście musiał ją zaczepić. Znając życie zaraz będą z tego kłopoty. pomyślała gdy chłopak zaczął zadawać pytania małej. Tak było zawsze odkąd poznała Horukiego. Wszystko było normalne do czasu gdy on nie zaczynał szukać jakiś problemów. Bo właśnie wtedy pojawiały się problemy. Raptem okazywało się, że ranny jest bandytą albo co innego. Dlatego też zaczęła przepatrywać okolice swoimi oczyma, bo kto jak kto ale Yui pierwsza potrafiła dostrzec coś co się nie zgadza jeżeli oczywiście coś ma się nie zgadzać. W końcu wciąż istniała nadzieja, że tym razem działania chłopaka nie wpakują ich w problemy. Niestety ta nadzieja była nikłym płomykiem na wietrzysku. Mocniej zawieje i płomyk zgaśnie, a na nich zacznie biec jakieś przerośniętne monstrum albo grupa rabusiów.
Post 2
Yui

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna:
  • Keihatsu Tensuu: 5/46
  • Yeny: 1025
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Siła: 15
  • Szybkość: 20
  • Percepcja: 15
  • Charakter: 15
  • Kontrola czakry: 40
  • Punkty czakry: 1090
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin -D
  • Atut: Bezogoniasty Demon
  • Wioska: Wyznawcy Shinju
  • Klan: Sabataya
  • Wzrost i waga: 173 cm | 41 kg
  • Specjalizacje: Soshijutsu | Hirujutsu | Fuuinjutsu | Doujutsu
  • Ekwipunek: Torba Medyczna; Kabura; 2x Kunai; 10x Shuriken; Pierścionek zaręczynowy [Dzięki nim każda misja robiona wyłącznie w parze przyniesie nie tylko miłe wspomnienia, lecz także przyrost KT (dodatkowe +1 KT za misję).]
  • Lokacja opaski: L. Ramię
  • Dodatkowe statystyki: + 20Percepcji [Doujutsu (Niewliczone)] + 50% PCh [Atut (Niewliczone)]
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Hairein » 20 lut 2016, 00:33 post_id: #35328

Kaiden przyszył się szpikulcem i nagle wszystko wróciło do normy. Jednakże nie spodziewał się, iż to samo dzieje się w realiach. Wszyscy zaczęli panikować bali się go, a to był feed dla jashinisty. Uwielbiał to przerażenie w oczach szacunek dla jego mocy ! Po przebudzeniu nawet nie zareagował na słowa kapłana Feitana chodź powinien go za to zabić jednakże liczyła się dla niego tylko śmierć. Chciał już tylko śmierci każdego z obecnych. Nie liczył się z niczym i z nikim. Kto się nadzieje na jego gniew ten gorzko tego pożałuje. Feitan nigdy nie nabierze szacunku do mocy kosiarza, ale on na to nigdy nie liczył. Śmiejąc się w niebo głosy naśmiewał się coraz bardziej z trójki oraz ich guru. Zbliżał się powoli koniec ich egzystencji. Chishio tylko coraz bardziej napawał się tym wszystkim. Krew w nim buzowała nawet ta, która powoli kapała z jego dziury w sercu. Jak to jego nieśmiertelność nawet krwotoki były mniejsze niż u normalnych ludzi, lecz kto kiedyś powiedział, że chuunin jest normalny ? Chyba nikt nigdy tak nie twierdził. Euforia trwała nadal, gdy zobaczył coś nieprawdopodobnego. Mianowicie usłyszał głos oraz zobaczył dwie pieczęcie guru. Nagle pojawił się tasiemiec, który leciał wprost na niego.
Moje ciało ? Hahahahahahahahahahahaha spróbuj. . . Jeśli potrafisz. - psychopatyczne cechy Kaidena właśnie dawały o sobie znać. Nawet teraz zaczynając akcje dalej był w wielkiej euforii. Tasiemiec, który się pojawił nie zrobił na nim wrażenia, wręcz odwrotnie. Więcej do siekanie, więcej do uśmiercania dłuższe rytuały, czyli wszystko co lubił. Nie miał czasu na na zastanawianie się nad obroną, ani też nad taktyką. Co prawda jego taktyka to jak zawsze proste nakurwianie wroga. Teraz nie było inaczej. Wyskoczył w górę nie bojąc się swojego przeciwnika i nie zważając na swojego kolegę po fachu. Wyskoczył maksymalnie w górę, a i z tej wysokości rzuca kosą w "grzbiet" tasiemca, który na niego szarżuje. Teraz po tym od razu przyciąga się inaczej niż zwykle. Nie kosa wraca na trzon, lecz trzon wraz z Kaidenem leci w stronę kosy, a raczej się przyciąga. Gdy dociera na jego grzebiet zostawia tam swoją kosę i wyciąga tą, którą sam zrobił. Jest to masakrycznie wielka kosa, która idealnie pasuje na wielkiego stwora. &nbsp;Wtedy używając z bukijutsu swoje kolosalnie silne cięcia naparza stwora, by tym ostatnim przeciąć go wpół, a następnie taplać się w jego krwi.

Spoiler:
[/CENTER]
Ostatnio edytowano 20 lut 2016, 00:44 przez Hairein, łącznie edytowano 1 raz
Hairein

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Keihatsu Tensuu: 59/364
  • Gakujutsu Tensuu: 13
  • Yeny: 16087
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: 118,5/375
  • Percepcja: 40
  • Siła woli: 47
  • Charakter: 33
  • Punkty czakry: 2000
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Data urodzin: 9 p.n.e
  • Ranga: Tokubetsu Jounin B (914)
  • Atut: Żółty Błysk
  • Wioska: Krąg Shinju
  • Żywioł czakry: Katon/Doton
  • Przydomek: Żółty Błysk
  • Wzrost i waga: 70kg/180cm
  • Specjalizacje: Jikukan/Soshijutsu/Fuuinjutsu/Ninjutsu/Doujutsu
  • Ekwipunek: Plecak, Kabura, Kunai (10 szt.) Shuriken (15 szt.)(92,5UG), Maska(5UG) 1x Radio 1x Słoik z palcami (3x palce - Pokepoli, Yukiteru, Ellej),Rozwijana tarcza 60-120w, 7 bomb dymnych(14UG), 2x granat świetlny(4UG), 1x granat dymny(3UG) Z tym że maska Haireina ma dwa otwory na oczy oraz jest w kolorze czarnym z białymi pasami, czyli kolory takie jak Hidan kiedy zmienia się w sługę.
  • Wygląd i ubiór: W Profilu i Avatar
  • Lokacja opaski: Szyja
  • Dodatkowe statystyki: - Pierścień ? san -"trzy" -lewy palec wskazujący: W[55] i SW[52] (po 5 statów nie uwzględnione) + 100pch [2100]
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
  • Link do KP
  • Druga postać: Kajden SMGW
  • Pakiety: Awans na Chuunina z pominięciem wymagań - 03.01 o godzinie 02:19 - Wykorzystany

• Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 30 lip 2016, 18:27 post_id: #36951

Facet zachowywał się jak zwyczajny ignorant. Z jednej strony był częścią wspólnoty i według nauczań byłem zoobowaiązany mu pomóc z drugiej miałem go powoli coraz bardziej dość i chciałem na oślep bo na oślep ale pędzić szukać tych ze wsparcia. Niestety westchnąłem ciężko i najszybciej jak potrafiłem ruszyłem ku studni by nabrać z niej wody przy okazji rzucając jeszcze jedno pytanie.
- Mówił pan, że jest pan opiekunem tego gaju to zastanawiam się czy potrafi pan określić położenie ludzi, którzy mieli pomóc pana córce gdyby coś jej groziło? Teraz im może grozić niebezpieczeństwo i nawet jeśli faktycznie popili to trzeba to sprawdzić dla pewności. - nie miałem stu procentowego przekonania czy ruszą go słowa o bohaterach, chcących pomóc jego córce, którzy teraz potrzebowali jego pomocy. Nie wiedziałem też czy wogóle potrafi coś takiego&nbsp; ale jedno było dla mnie pewne. Skoro mała już tu była to była bezpieczna, teraz powinienem zadbać o grupe wsparcia i wyeliminować ewentualne zagrożenie. Jednak gdy właśnie wyciągałem wiadro z wodą coś mi się przypomniało. Coś o co powinienem już dawno zapytać.
- Panie Kim, musze pana jeszcze o coś zapytać. Co właściwie doprowadziło pańską córke do takiego stanu? I czemu była tak daleko od domu bez swojego ochroniarza. - mówiąc o ochroniarzu spojrzałem na Buńka, wiedziałem że skubany umnie mówić i nie jest zwykłym niedźwiedziem. W sumie ciężko określić czy to dziwny mutant czy summon tego Kima.

post 11
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Pai Mei TMG » 30 lip 2016, 18:47 post_id: #36954

Mężczyzna jakby nie słysząc twojego pytania ruszył w stronę domu i przez dobre dwie, trzy minuty ze środka słychać było stuknięcia i pobrzękiwanie naczyń, jakby w pośpiechu czegoś szukał. Gdy wyłonił się znowu, na jego twarzy gościł wielki uśmiech.
- Znalazłem! - krzyknął, choć dziwny był fakt, że w swoim własnym domu, do tego tak małym, musiał czegoś szukać. - O co ty mnie... A, prawda! No jestem opiekunem tego lasu, myślę, że mogę ci pomóc. - odpowiedział i przystanął na chwilę podnosząc wzrok, jakby szukał czegoś na niebie. Zagwizdał, a po kilku sekundach na jego ramieniu przysiadł dzięcioł. Mężczyzna poklepał go po łebku i nachylił się, jakby chciał mu coś powiedzieć na ucho.
- Ptaszku, popytaj swoich braci i siostry czy nie widzieli gdzieś tu kilku zagubionych wędrowców. - powiedział do ptaka, a ten zerwał się i odleciał.
Podszedł do studni, przy której leżała jego córka, nabrał dłonią wody z wiadra i skropił jej twarz. Zioła, które przyniósł z chatki, wysypał sobie na dłoń i zacisnął w pięść. Kulkę, która w ten sposób powstała wcisnął dziewczynce w usta. Wyjął szmatę, namoczył ją w zimnej wodzie ze studni i położył jej na czoło.
- No, niedługo poczujesz się lepiej maleńka... - powiedział, choć w jego głosie nie dało się wyczuć czułości.
- Co się z nią stało? Sam chciałbym to wiedzieć, mam nadzieje, że kiedy się obudzi też mi to opowie. Wyszedłem rano nazbierać grzybów, a jak wróciłem już jej nie było. Moja mała dziewczynka...
Pai Mei TMG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 0
  • Reputacja Renegata: 0
  • Keihatsu Tensuu: 0
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Udźwig: 250
  • Szybkość: 20
  • Percepcja: 20
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
  • Ranga: Genin
  • Wioska: 0
  • Klan: 0
  • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Hitoshi Uchiha » 30 lip 2016, 19:08 post_id: #36955

Byłem niesamowicie zaskoczony gdy facet sprowadził sobie lecącego dzięcioła ale to mogła być zwykła sztuczka. Natomiast gdy zaczął mówić do ptaka byłem zaskoczony Zwariował? przeszło mi przez myśl. Jednak on wydawał się pewien swojego sposobu, więc cóż pozostało mi spróbować gdyż musiałem czekać na odpowoedź na drugie pytanie.
Gdy mi je udzielił nic się nie rozjaśniło. Jednak uśmiechnąłem się w duchu, że młoda jest już pod opieką i została udzielona jej odpowiednia pomoc . Przynajmniej takie miałem wrażenie. Jednak smucił mnie fakt, że moją nadzieją jest jakiś ptak, który i tak nie wiadomo kiedy wróci i czy wogóle wróci. Jednak lepsza była perspektywa wiary w to niż bezsensowne bieganie po lesie w poszukiwaniu moich braci i sióstr.
Rozejrzałem się troche po okolicy poczym&nbsp; postanowiłem uciąć sobie pogadanke z tym typkiem skoro i tak czekam.
- Wie pan co, jakby się obudziła i wiedziałby pan już co się jej stało niech pan się ze mną jakoś skontaktuje. Postaram się pomóc. zaoferowałem lekko się uśmiechając Może po mnie nie widać za bardzo ale naprawde potrafie sobie poradzić z niektórymi problemami.
Uśmiech miał wyjść przekonująco ale obawiam się że raczej był sztuczny bo w oczach cały czas widać było u mnie zmartwienie. Strach przed utratą tamtych ludzi był potworny. Jakby cztery sztylety zbliżały się do mojego serca z każdej strony świata...

post 12
Theme
Spoiler:
Hitoshi Uchiha

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
  • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Postprzez Pai Mei TMG » 30 lip 2016, 19:22 post_id: #36961

Mężczyzna ponownie na dłuższą chwilę zniknął w domu, a gdy z niego wyszedł trzymał w ręku dziwny zakrzywiony nóż. Spojrzał na ciebie i uśmiechnął się.
- Nie martw się, znam się na leczeniu jak mało kto. - podszedł do dziewczynki i naciął jej skórę na ręce, po czym podniósł ją i złapał kilka kropel jej krwi. - Jest taka stara technika, przekazywana w moim rodzie z ojca na syna. Powinna jej pomóc.
Rozsmarował krew w dłoniach i wykonał kilka pieczęci. W tym momencie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki dziewczynka otworzyła oczy. Spojrzała na swojego ojca, jakby przerażona, a po chwili zemdlała.
- Biedactwo ma taką gorączkę, że nic tu nie poradzę. Teraz może pomóc tylko czas.
Podszedł do wiadra i obmył w nim dłonie po czym znowu zniknął w chatce. Po chwili wrócił, niosąc dwa kubki. Jeden z nich postawił na ziemi obok ciebie, a z drugiego się napił, przycupnąwszy obok córki. Cmoknął na niedźwiedzia, a ten przyczłapał i ułożył się za mężczyzną, tak by ten mógł się o niego oprzeć.
- Przepraszam, ale żyjemy tu jak pustelnicy. - powiedział, wskazując na kubek stojący przed tobą - Nie mogę ci zaproponować nic poza ziołową herbatką. Podrapał się po kilkudniowym zaroście i zamyślił się na moment, po czym bezceremonialnie siorbnął z kubka. - Nie martw się młodzieńcze, życie jest zbyt krótkie. Twoim towarzyszom na pewno nic nie jest, he he.
Upił jeszcze łyk i kaszlnął, po czym splunął, posyłając gęstą flegmę na ziemię.
- Opowiedz mi lepiej, gdzie znalazłeś moją córkę? Czy mówiła wtedy cokolwiek?
Pai Mei TMG

POSTĘP
Pokaż Zwiń
  • Sława ogólna: 0
  • Reputacja Renegata: 0
  • Keihatsu Tensuu: 0
  • Zwiń