Krawiec

Międzynarodowa organizacja kupców, posiadająca swoje siedziby na terenie wszystkich trzech wielkich frakcji. Każdy shinobi pragnący zakupić jakikolwiek ekwipunek, musi odwiedzić jedną z nich.

Krawiec

Postprzez ShinjuRegashi » 8 sty 2014, 16:46 post_id: #81

Zbroja jaka jest, każdy widzi. Jednak warto odnieść się do różnych pojemników, typu plecaki i torby. Niech nikomu do głowy nie wpadnie by do torby medycznej wkładać katanę, albo do kabury halabardę. Mimo systemu wagowego też trzeba zachować realizm!
Ochraniacz
Można go nosić w naprawdę przeróżnych miejscach. Podstawowym, do którego został stworzony to czoło, jednak shinobi zakładają go nawet na szyje, ramiona, pas. Jest dosyć wielofunkcyjny. Dla osób ślepych, albo próbujących zakryć KG może służyć jako opaska na oko. Również można komuś zawiązać buzie, czy też prowizorycznie zatamować krwawienie. Posiada metalową płytkę na której jest znak wioski z której osoba pochodzi. Ochroni nas przed słabymi uderzeniami, jednak bardzo łatwo jest ją zarysować. Osoby odchodzące z wioski często przekreślają znak umieszczony na płytce. Materiał może być różny, na przykład coś w stylu czapki, lecz najczęściej jest to szarfa-opaska.
Uwagi:
- Wytrzymałość płytki to 85
- Wytrzymałość materiału to 5
- Nie obniża udźwigu
Koszt: Na start dostajemy jeden za darmo, po zniszczeniu możemy odebrać również za darmo w sklepie.
Podstawowy ubiór
Czy to pomarańczowy dres, czy to różowa sukieneczka. Każdy raczej nosi coś zwykłego na sobie. Gracz z nim zaczyna i jego wygląd zależy głównie od jego zachcianek. Nie ma on jednak żadnych specjalnych właściwości. W skład wchodzą również podstawowe niebieskie chodaki ninja
Uwagi:
- Maksymalnie dwie kieszenie, każda mieści 10 udźwigu
- Wytrzymałość to 5
- Wytrzymałość butów to 15
- Nie obniża udźwigu
Koszt: Na start dostajemy za darmo, jego zmiana czy też kupienie nowego jest darmowa.Mundur
Ubiór bardziej formalny niż do walki, jednak niektórzy mogą go polubić. W skład wchodzi górna część garderoby, pasek, dolna część garderoby i buty.
Uwagi:
- Trzy kieszenie, każda mieści 10 udźwigu
- Wytrzymałość 10
- Obniża udźwig o 10
Koszt: 400yPełny kostium
Jest to jednokolorowy pełny ubiór. Jest dosyć obcisły, dlatego idealnie nadaje się dla taiuserów. Mogą swobodnie przekraczać ogrome prędkości nie przejmując się fruwającą za nimi peleryną czy innymi elementami ubioru. Kostium swobodnie oddycha i przepuszcza powietrze
Uwagi:
- Brak kieszeni
- Wytrzymałość to 15
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 350yKamizelka/Ochronna kurtka
Jest to dosyć podstawowa część ubioru, każdy chunnin powinien taką posiadać. Chroni przed słabymi atakami tylko na tułów i osłabia ich siłę. W żadnym wypadku nie chroni rąk, czy też nóg! Można ją spokojnie założyć na inny ubiór jak na przykład kostium.
Uwagi:
- Dwie kieszenie, każda mieści 10 udźwigu
- Wytrzymałość to 30
- Obniża udźwig o 15
Koszt: 800y

Każda frakcja posiada inną kamizelkę
Sojusz Zjednoczonych Sił Shinobi
Całkiem zwykła zielona kamizelka. Z tyłu ma czerwony znak wioski wiru.Pustelnicy
Ta kamizelka jest bardziej w odcieniu granatowego i na ramieniu ma znak wioski ukrytej mgły.Wyznawcy Shinju
Brązowa z przypięciami na ramionach.
Strój medycznego ninja.
Biały kostium który rzuca się w oczy. Od razu wiadomo kim jest osoba go nosząca i to właśnie do niej trzeba się udać o pomoc w przypadku zranienia. W trakcie ataku na wioskę są łatwo dostrzegani. Nie jest zbytnio wytrzymały, ale za to można przechowywać w nim dużo rzeczy.
Uwagi:
- Ma pięć kieszeni, każda mieści 7 udźwigu
- Wytrzymałość to 10
- Obniża udźwig o 10
Koszt: 350yStalowa zbroja
Chroni cały tułów, ramiona dzięki naramiennikom i głowę dzięki hełmowi. Ta zbroja jest na pewno lżejsza od samurajskiej, jednak za to jej wytrzymałość jest mniejsza. Dodatkowo łatwo jest bardziej podatna na ataki katon.
Uwagi:
- Katon zadaje 1,5 razy więcej obrażeń tej zbroi
- Wytrzymałość to 55
- Wytrzymałość materiału pod spodem to 5, chyba, że mamy coś innego.
- Obniża udźwig o 45
Koszt: 1800y
Zbroja samurajska
Są to same płyty zbroi z hełmem. Jest to jeden z najtrwalszych dostępnych uzbrojeń. Dobrze chroni tułów, ramiona, nadgarstki i plecy. Nogi z przodu i ręce od spodu są odsłonięte, tak samo część klatki piersiowej. Większość jednak technik zostaje amortyzowane na całą zbroje, a nie luki, jednak skrytobójca potrafi je dobrze wykorzystać. Hełm nie posiada maski tlenowej ani rogów.
Uwagi:
- Wytrzymałość płyt to 90
- Wytrzymałość czarnego materiału pod spodem to 5, chyba, że mamy coś innego.
- Obniża udźwig o 100
Koszt: 3000y
Kocie uszy
Gdy ludzie je noszą koty shinobi myślą, że jesteś jednym z nich. Są to zwykłe sztuczne kocie uszy na opasce, która nie jest widoczna będąc umieszczona we włosach. Możesz się porozumiewać z nimi normalnie i będą cię brały za sojusznika. Nie zdziw się gdy któryś kot podsunie ci puszkę z rybkami byście je razem spałaszowali.
Uwagi:
- Ich wytrzymałość to 40, jednak nie chronią przed obrażeniami.
- Koty shinobi biorą nas za swoich.
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 200yRozwijana tarcza
Umocowana na przedramieniu ułatwia strasznie życie. Gdy jest złożona raczej nie rzuca się tak w oczy, jednak wystarczy odpowiednio zacisnąć pięść lub przycisnąć przycisk by się rozwinęła. Bez problemu odbijają się od niej kunie i podobne jemu bronie. Tarcza choć wytrzymała nie ciąży aż tak bardzo na ręce. Może nawet zatrzymać miecz.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 120
- Czas otwierania się to pół sekundy po wciśnięciu lub odpowiednim zaciśnięciu ręki, każde 50 zręczności zmniejsza ten czas o 0,2 sek
- Obniża udźwig o 20
Koszt: 500y
Plecak
Raczej wszyscy wiemy o czym mowa. Pojemnik na plecy z materiału, który zakłada się przez ręce. Ma zamek błyskawiczny i można pomieścić w nim całkiem dużo rzeczy. Ciężko też z niego wyjmować przedmioty gdy mamy go na plecach, zwłaszcza gdy mamy dużo różnych przedmiotó1).
Uwag:
- Wytrzymałość to 25
- Mieści 75 udźwigu
- Obniża udźwig o 5
Koszt: 150yHełm ochronny
Chroni głównie przed obrażeniami w głowę, albo od lecących obiektów z góry. Jest koloru żółtego, więc rzuca się w oczy. Lepiej jest mieć taki niż nic na głowie. Robotnicy mogą cię uznać za swojego.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 30
- Obniża udźwig o 10
Koszt: 400y
Medyczna Torba
Zazwyczaj nosi się ją na dole pleców, dzięki czemu jest do niej swobodny dostęp. Zawsze można sięgnąć po rzeczy potrzebne do walki czy też pomocy innym ludziom. Miejsce idealne do przechowywania rzeczy medyków.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 25
- Mieści 45 udźwigu
- Obniża udźwig o 3
Koszt: 100y
Torba biodrowa
Jest mniejsza i przywieszona z boku, na biodrze. Posiada w środku przegródki, które pozwalają na rozdzielenie przedmiotów.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 20
- Mieści 40 udźwigu
- Obniża udźwig o 2
Koszt: 80y
Kabura
Przywiązana do nogi materiałem bądź bandażem. Jedno z pierwszych miejsc do których sięgamy po broń. Dosyć tradycyjne miejsce do przechowywania ekwipunku.
Uwagi:
- Wytrzymałośc to 25
- Mieści 25 udźwigu
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 50y
Maska
Tutaj w grę wchodzi każdy wygląd nie przypominający zwierzęcia, w odróżnieniu od ANBU, które noszą właśnie te wzorowane na faunie. Osoba przy kupnie wybiera wygląd. Również można wybrać ile oczu ma owa maska zasłaniać. Służy do tego by zachować anonimowość i by nasza facjata nie została tak łatwo zapamiętana. Wiele osób twierdzi, że chodzenie w masce nie przystaje dlatego mogą źle to odebrać.
Uwagi:
- Wytrzymałość 5
- Obniża udźwig o 2
Koszt: 200y
Sakkat
Zwykły kapelusz chroniący przed słońcem. Nie ochroni nas raczej przed niczym więcej, jednak dobrze wygląda. Idealny dla osób tajemniczych.
Uwagi:
- Wytrzymałość 15
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 80y
Okulary
Niektórzy niestety mają problemy ze wzrokiem i muszą nosić okulary. Dodają jednak one stylu i elegancji, dlatego te osoby zyskują na wdzięku. Są różne opcje, tak naprawdę wygląd okularów zależy tylko od kupującego. Istnieje też opcja kupienia zwykłych zerówek, które nie wpływają na percepcje.
Uwagi:
- Dla osób z wadą wzroku podnoszą percepcje do widzenia o 10 punktów. Gdy stracą okulary, albo zostaną zniszczone, czy też zabrane percepcja spada o 50% aż do czasu odzyskania czy też założenia nowych.
- Dla osób bez wady, gdy ubiorą okulary percepcja spada o 50%.
- Opcja zerówek nic nie daje oprócz wyglądu.
- Wytrzymałość to 40
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 100y
Pas
Kawałem materiału oplatający daną część ciała. Są różne jego wyglądy. Od zwykłego ze sprzączka do nawet czegoś w stylu fioletowej liny. Można taki pas sobie umieścić na plecach, w pasie, nawet wokoło ręki. Trzyma się tam miecz, czy też przyczepia różne inne rzeczy.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 40
- Obniża udźwig o 3
- Nie ma dokładnej ilości udźwigu który można na nim zmieścić, jednak proszę nie wtykać w niego 30 mieczy
Koszt: 50y
Rękawiczki
Zwykłe, bez palców, białe, czarne. Wyborów jest mnóstwo, tak samo jak celów. Mogą służyć by nie zostawiać odcisków palców, zmniejszać trochę ból przy atakowaniu pięściami. Również gdy nasza postać się czegoś brzydzi może użyć rękawiczek. Są użyteczne i to trzeba przyznać, dlatego warto mieć parę w zapasie. Dodatkowo można na nich umieścić ochraniacze.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 10
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 40y za sztukę (80y za parę)Ochraniacze dłoni
Umocowuje się je na rękawiczkach. Są to płytki umieszczane na zewnętrznej części dłoni. Można za ich pomocą zatrzymać lecący broń jeżeli jej siła nie jest wystarczająco silna. W ostatniej chwili można też się uratować na przykład przed zostania trafionym mieczem, albo chociaż zmniejszyć jego siłę.
Uwagi:
- Wytrzymałość: 40
- Obniża udźwig o 2
Koszt: 70y za sztukę (140y za parę)
Maska z materiału
Chroni część twarzy przed niechcianym wzrokiem. Warto zawsze mieć dwie w wypadku gdyby ktoś się chciał z nami założyć o ściągnięcie jednej. Można ukryć blizny, czy też inne znamiona, albo po prostu komuś może się tak podobać.
Uwagi:
- Wytrzymałość to 10
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 100
y
Gogle
Proste, może przesadnie duże okulary. Może niezbyt stylowe, jednak chronią nasze oczy przed różnego rodzaju obrażeniami. Co więcej, przydatne do walki w dymie czy pływania pod wodą. Owszem nasza widoczność będzie nadal taka sama (to nie tsujitegan), jednak nic się nie dostanie do samych oczu, a więc nie będą nas piekły.
Uwagi:
- Minusy do percepcji podczas walki w dymie/pod wodą mniejsze o 30-40% (zależy od sytuacji)
- Żaden fuuton nie spowoduje już minusów do percepcji
- Wytrzymałość to 60
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 250y
Okulary przeciwsłoneczne
Rzecz obowiązkowa. Bez tego nigdy nie będziemy w 100% zajebiści. Co więcej, oprócz wyglądu, mając te okulary możemy się nie obawiać o granaty świetlne. Jednak nie ma nic idealnego. Z powodu przyciemnianego obrazu nasza percepcja dla wzroku drastycznie spada.
Uwagi:
-Wszelkie granaty świetlne i różne wariacje tego przedmiotu na nas nie działają.
-10% do percepcji dla wzroku w słoneczny dzień
-30% percepcji dla wzroku w pochmurny dzień
-60% percepcji dla wzroku w rozgwieżdżoną noc.
-90% percepcji dla wzroku w ciemną noc.
-W przypadku posiadania sztucznych źródeł światła, minus ocenia mg.
- Wytrzymałość to 40
- Obniża udźwig o 1
Koszt: 50YKołczan
Pojemnik na strzały i bełty przywiązywany zazwyczaj do pleców. Są też opcje pozwalające spokojnie trzymać go nawet w pasie. Maksymalnie można mieć założone 2
Uwagi:
- Wytrzymałość to 50
- Obniża udźwig o 5
- Pojemność 15 udźwigu (30 strzał, 15 bełtów)
Koszt: 50y za sztukę
Avatar użytkownika
ShinjuRegashi

Administrator
Administrator
 
Posty: 1000384
Dołączył(a): 8 sty 2014, 01:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 0
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 100
 • Szybkość: 100
 • Zręczność: 100
 • Wytrzymałość: 100
 • Percepcja: 100
 • Siła woli: 100
 • Charakter: 100
 • Kontrola czakry: 100
 • Punkty czakry: 5000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Konto Fabularne
 • Wioska:
 • Klan:
 • Ekwipunek: -
 • Wygląd i ubiór: -
 • Lokacja opaski: -
 • Dodatkowe statystyki: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Kiraki » 12 cze 2014, 21:49 post_id: #1507

2x rękawiczki (80y)
2x ochraniacze na ręce (140y)
1x gogle (250y)
Milutki, kochany i uśmiechnięty

If liberty means anything at all it means the right to tell people what they do not want to hear.
Avatar użytkownika
Kiraki

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 375
Dołączył(a): 1 cze 2014, 18:06
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 4/4
 • Tytuł: Pilkunnussija
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 1,5/154
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 1995
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 91/250
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 26
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 20
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 66
 • Punkty czakry: 1110
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin D 390
 • Atut: Żółty Błysk
 • Wioska: SZSS
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: 172/59
 • Specjalizacje: Jikukan, Hirujutsu, Senjutsu, Fuuinjutsu
 • Ekwipunek: Paczka kunai, paczka shuriken, 2x paczka makibishi, 1x granat dymny, 1x stalowa linka, 2x rękawiczki, 2x ochraniacze na ręce, 1x gogle, 3x bandaż, radio, plecak
 • Lokacja opaski: Na czole
 • Dodatkowe statystyki: +20% PCh z Senjutsu +20% z miłości Wojtka +10% KC bo śnieg +10% percepcji bo elfie oczy -50 za 5 notek Hiraishin
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Kholgar » 13 cze 2014, 19:41 post_id: #1624

Post fabularny
Pas 50Y
500-50=450Y
Avatar użytkownika
Kholgar

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 378
Dołączył(a): 12 cze 2014, 15:56
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 5/5
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 4/211
 • Gakujutsu Tensuu: 4
 • Shinju: 100
 • Yeny: 8133
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 126/312,5
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 60
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 42
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 80
 • Punkty czakry: 1540
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin 434 D+
 • Atut: Duplikator
 • Wioska: Wyznawcy Shinju
 • Klan: Kanji
 • Żywioł czakry: Meiton
 • Wzrost i waga: 80kg; 185cm
 • Specjalizacje: Ninjutsu, Soshijutsu, Fuuinjutsu, HiJutsu
 • Ekwipunek: Kałamarz, pędzel, notes Gashi; Torba Medyczna + Kabura; Pas; Radio; Zwój zawierający pakt z pandami; 2 bandaże; Urządzenie namiarowe; Zwój Gashi; Rękawiczki;
 • Wygląd i ubiór: Zgodne z awatarem.
 • Lokacja opaski: Głowa
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Teruyo MG » 13 cze 2014, 21:52 post_id: #1654

Odjęte
Avatar użytkownika
Teruyo MG

 
Posty: 390
Dołączył(a): 3 cze 2014, 23:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Tytuł: Moderator Globalny
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Udźwig: -
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Moderator
 • Atut: -
 • Wioska:
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Riku » 21 cze 2014, 11:48 post_id: #2762

viewtopic.php?f=86&t=206&p=2761#p2761

Pas - 50Y
Kamizelka - 800Y

To nie jedyny sklep gdzie robię zakupy (jest także skup i alchemik).
Avatar użytkownika
Riku

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 119
Dołączył(a): 30 maja 2014, 16:29
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 10/10
 • Tytuł: Sekai Kuchikan
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 6/57
 • Gakujutsu Tensuu: 30
 • Shinju: 100
 • Yeny: 10806
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 115/250
 • Szybkość: 30
 • Zręczność: 50
 • Wytrzymałość: 30
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 90
 • Charakter: 30
 • Kontrola czakry: 60
 • Punkty czakry: 1970
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Data urodzin: 15 rok p.n.e
 • Ranga: Chuunin C+
 • Atut: Mistrz Czasu
 • Wioska:
 • Klan: Uchiha
 • Wzrost i waga: 175cm, 70kg
 • Specjalizacje: Jikukan, GenJutsu, SoshiJutsu, DouJutsu
 • Ekwipunek: Kamizelka, Kabura, Pas (like sasuke), Paczka kunai [5szt.](Kabura), Wybuchowe notki [10szt.](kabura), 2 pigułki żołnierzy, 3 pigułki z skrzepniętą krwią, Katana (przyczepiona do pasa), Wysuwane ostrze (zainstalowane w prawym rękawie), Rozwijana tarcza(lewa ręka).
 • Wygląd i ubiór: Facet o krótkich czarnych włosach i równie czarnych oczach. Ubrany w kamizelkę wyznawców, a w okół bioder przywiązany jest pas (czarna lina), do którego przyczepiona jest katana.
 • Dodatkowe statystyki: +45 do Percepcji z aktywnym 3T
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Aiano » 22 cze 2014, 22:51 post_id: #2965

viewtopic.php?f=103&t=240&p=2964#p2964

2x rękawiczki ( 70 y)

1975- 140= 1835 zostaje
Ogólny Strój Aiano
Spoiler:


Stare jak świat.
Spoiler:
Avatar użytkownika
Aiano

Oddziały specjalne
Oddziały specjalne
 
Posty: 950
Dołączył(a): 30 maja 2014, 17:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 10/10
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 48,5/348
 • Gakujutsu Tensuu: 8
 • Shinju: 100
 • Yeny: 3775
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 30
 • Udźwig: 250
 • Szybkość: 30
 • Zręczność: 65
 • Wytrzymałość: 30
 • Percepcja: 40
 • Siła woli: 30
 • Charakter: 30
 • Kontrola czakry: 70
 • Punkty czakry: 1710
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Data urodzin: 7r. p.n.e.
 • Ranga: Chuunin B- (775,42)
 • Atut: Bezogoniasty Demon
 • Wioska: SZSS
 • Klan: Kishi
 • Żywioł czakry: Shoton/Raiton
 • Wzrost i waga: 180cm/60kg
 • Specjalizacje: SoshiJutsu,Hirujutsu, Fuuinjutsu,HiJustu
 • Ekwipunek: Paczka kunai [10szt.]; Paczka shuriken [15szt.]; Torba Medyczna + Kabura Rękawiczki z ochraniaczem bez palcy. - Wytrzymałość: 40 - Obniża udźwig o 2 2x bandaże, 2x pigułki żołnierzy, 2x odtrutka,skalpel, Radio.Morfina. Środek. Dezynfekujący.
 • Wygląd i ubiór: Ubrana w kostium czarno-granatowy. Czarna góra z lekkim kołnierzykiem, na którym widnieje także opaska Wietrznego Grodu z długimi ramionami, od biustu aż do dołu koloru granatu osłania korpus dziewczyny. Spodnie sięgają aż do kostek .Na dłoniach widoczne czarnego koloru rękawiczki bez palcy z ochraniaczem.Na nogach buty koloru czarnego.
 • Lokacja opaski: na szyi
 • Dodatkowe statystyki: 1.Bonus do chakry +50% ( atut) 2.Bonus do chakry +20% (demon) 3.Bonus do siły 10% (demon) 4.Bonus do szybkości i wytrzymałości 8% (demon) Opanowanie demona poziom 2
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Junji » 23 cze 2014, 15:19 post_id: #3046

1 x rozwijana tarcza

1062 - 500 = 562 yen //może być inna kwota w zależności od tego który sklep zostanie rozpatrzony pierwszy.

Post: viewtopic.php?f=103&t=240&p=3043#p3043
Avatar użytkownika
Junji

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 236
Dołączył(a): 31 maja 2014, 18:24
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 9/9
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 8/236
 • Gakujutsu Tensuu: 5
 • Shinju: 100
 • Yeny: 2797
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 49/125
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 60
 • Wytrzymałość: 40
 • Percepcja: 40
 • Siła woli: 30
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 70
 • Punkty czakry: 1500
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Chuunin C (553)
 • Atut: Pracuś
 • Wioska: SZSS
 • Klan: Kakuzu
 • Wzrost i waga: 70kg/185cm
 • Specjalizacje: Soshijutsu, Hirujutsu, Fuuinjutsu, Taijutsu
 • Ekwipunek: Paczka kunai [5szt.]; Torba Medyczna + Kabura, Rozwijana tarcza, 1x Pigułka żolnierzy.
 • Wygląd i ubiór: KP
 • Lokacja opaski: Pas, pod płaszczem
 • Dodatkowe statystyki: Technika Infuin: Kai ładowana od 23.11
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Teruyo MG » 23 cze 2014, 23:56 post_id: #3171

Odjęte
Avatar użytkownika
Teruyo MG

 
Posty: 390
Dołączył(a): 3 cze 2014, 23:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Tytuł: Moderator Globalny
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Udźwig: -
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Moderator
 • Atut: -
 • Wioska:
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Lin Yao » 25 cze 2014, 13:36 post_id: #3430

Link do posta fabularnego

1x Pas
1x Kabura

Razem: 100Y

[Robię zakupy w kilku sklepach]
Avatar użytkownika
Lin Yao

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 38
Dołączył(a): 10 cze 2014, 08:42
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 11.5/14
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 145
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 114,5/250
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 20
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 20
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 35
 • Punkty czakry: 1110
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin (D)
 • Atut: Geniusz
 • Wioska:
 • Klan: brak danych
 • Wzrost i waga: 54 kg; 170 cm
 • Specjalizacje: Jikukan, Ninjutsu, Fuuinjutsu
 • Ekwipunek: Kabura (4x kunai; 1x shuriken; 5x wybuchowa notka); Plecak (6x kunai; 14x shuriken); Pas; Tanto
 • Wygląd i ubiór: w KP
 • Dodatkowe statystyki: +5W (bandaż na rękach)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Oguj TMG » 25 cze 2014, 13:38 post_id: #3432

odjęte
Avatar użytkownika
Oguj TMG

 
Posty: 147
Dołączył(a): 4 cze 2014, 16:42
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: MG
 • Wioska:
 • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Michio Sarutobi » 9 lip 2014, 15:49 post_id: #4345

link do postu fabularnego:http://shinjuregashi.net/viewtopic.php?f=103&t=240&p=4344#p4344
Maska z materiału: 100Y
Ochraniacze na dłonie: 140Y
Robie zakupy w kilku sklepach


Avatar użytkownika
Michio Sarutobi

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 575
Dołączył(a): 30 maja 2014, 20:12
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 14/14
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 2/253,5
 • Gakujutsu Tensuu: 1
 • Shinju: 100
 • Yeny: 1080
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 30
 • Udźwig: niesiony/maksymalny
 • Szybkość: 40
 • Zręczność: 40
 • Wytrzymałość: 30
 • Percepcja: 30
 • Siła woli: 20
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 60
 • Punkty czakry: 1355
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Data urodzin: 02.04.4 rok pne
 • Ranga: Genin -C 502
 • Atut: Sousakuryoku o Issai
 • Wioska: SZSS
 • Klan: Sarutobi
 • Wzrost i waga: 70 kg / 180 cm
 • Specjalizacje: Soshijutsu / Hirujutsu / Taijutsu
 • Ekwipunek: Katana 2x bandaże( na rękach), ochraniacze rękawice.
 • Lokacja opaski: Szyja
 • Dodatkowe statystyki: Nie wliczone: * Każda statystyka podniesiona o 5% * Każda statystyka podniesiona o 10% (Wymaga wcześniejszego podniesienia o 5%) * Chakra wzmocniona o 5% * Zwiększenie progu składania pieczęci o 1 * Wszystkie obrażenia przesuwają się o 0,15 w górę (do zabicia czy paraliżu normalnego człowieka potrzeba 3,0 większej siły, to tutaj siła ta musi być 3,15 raza większa)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
 • Link do KP
 • Pakiety: - Pakiet "Druga Szansa" - 08.01.2015 o godzinie 22:03 - Niewykorzystany - Pakiet "Częściowa zmiana postaci" - wykorzystany 11.09.2015 o godzinie 20:43

 • Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Teruyo MG » 12 lip 2014, 14:34 post_id: #4505

Odjęte
Avatar użytkownika
Teruyo MG

 
Posty: 390
Dołączył(a): 3 cze 2014, 23:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Tytuł: Moderator Globalny
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Udźwig: -
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Moderator
 • Atut: -
 • Wioska:
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Kaname » 21 lip 2014, 17:25 post_id: #5009

Link do posta fabularnego

Kupiłam:
1x pas = 50y
2x rękawiczka = 2 x 40 = 80y
1x kołczan = 50y

Razem: 180y
Avatar użytkownika
Kaname

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 347
Dołączył(a): 19 lip 2014, 12:54
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 2,5/2,5
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: -5,5/99
 • Gakujutsu Tensuu: 3
 • Shinju: 100
 • Yeny: 5040
 • Liczba śmierci: 1
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 10
 • Udźwig: 65,6/125
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 20
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 45
 • Charakter: 15
 • Kontrola czakry: 64
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin D (332)
 • Atut: Urodzony Hi-User
 • Wioska: Pustelnicy
 • Klan: Kokusho
 • Przydomek: Czerwony Kapturek
 • Wzrost i waga: 168cm i 54kg
 • Specjalizacje: 1.SoshiJutsu 2.GenJustu 3.FuuinJutsu 4.HiJutsu
 • Ekwipunek: -żywy, mały nietoperz (Si/Sz/W=15) -torba biodrowa (2 bandaże, środek dezynfekujący, 4 kunaie, 3 eksplodujące notki, 4 granaty dymne; 32,6/40 udźwigu) -kabura (10 shurikenów; 25/25 udźwigu) -żywy, mały, rudy kot -radio od Yoshiro
 • Wygląd i ubiór: Intensywnie czerwone włosy, równie czerwony płaszcz, nietoperz (takie zwierzątko) oraz mały, rudy kotek.
 • Lokacja opaski: Szyja
 • Dodatkowe statystyki: -20% do obrażeń od ognia, poparzeń, lawy itp. +18% do przelicznika siły, szybkości, celności technik HiJutsu -25% do kosztu technik HiJutsu
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Teruyo MG » 21 lip 2014, 22:46 post_id: #5048

Odjęte
Avatar użytkownika
Teruyo MG

 
Posty: 390
Dołączył(a): 3 cze 2014, 23:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Tytuł: Moderator Globalny
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Udźwig: -
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Moderator
 • Atut: -
 • Wioska:
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Saburo » 24 lip 2014, 12:50 post_id: #5346

odwiedziny fabularne
Kupuję: mundur, torba biodrowa
Zapłata: 400*0,7+80*0,7=336
Avatar użytkownika
Saburo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 59
Dołączył(a): 21 lip 2014, 22:49
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 1/14
 • Gakujutsu Tensuu: 2
 • Shinju: 100
 • Yeny: 298
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 10
 • Udźwig: 29/125
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 30
 • Wytrzymałość: 10
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 20
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 30
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin [D-] (235)
 • Atut: Biznesmen
 • Wioska: Pustelnicy
 • Klan: Gashi
 • Wzrost i waga: 144cm 39kg
 • Specjalizacje: NinJutsu, FuuinJutsu, TaiJutsu
 • Ekwipunek: 1 kunai; kabura; pędzel; kałamarz[4/100]; opaska; podstawowy ubiór, mundur[płaszcz], mały podstawowy zwój, torba biodrowa, pas Saburo, notatnik
 • Wygląd i ubiór: Patrzeć w KP, gdyż tutaj się nie mieści.
 • Lokacja opaski: lewe ramię
 • Dodatkowe statystyki: +10%zręczności +5%szybkości
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Teruyo MG » 25 lip 2014, 11:46 post_id: #5454

Odjęte
Avatar użytkownika
Teruyo MG

 
Posty: 390
Dołączył(a): 3 cze 2014, 23:02
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Tytuł: Moderator Globalny
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Udźwig: -
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Moderator
 • Atut: -
 • Wioska:
 • Klan: -
 • Wzrost i waga: -
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Yoshimitsu » 27 lip 2014, 11:03 post_id: #5665

Kupuje: Maska

500y - 200y = 300y

klik
Avatar użytkownika
Yoshimitsu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 lip 2014, 19:31
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 2/5
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 360
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 15
 • Szybkość: 15
 • Zręczność: 25
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 15
 • Charakter: 15
 • Kontrola czakry: 35
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin
 • Atut: Biznesmen
 • Wioska: Sojusz
 • Klan: Shirogane
 • Wzrost i waga: 182cm, 85kg
 • Specjalizacje: Jikukan, Ninjutsu, Fuuinjutsu, Dorujutsu
 • Ekwipunek: Paczka kunai, paczka shurikenów, plecak, Opaska shinobi, biała, porcelanowa maska.
 • Wygląd i ubiór: Młody, postawny chłopak. 182cm wzrostu, 85kg wagi. Ubrany w czarne buty, czarne spodnie, czarną, przylegającą koszulkę na którą zwykle wkłada kamizelkę. Na twarzy prawie zawszę ma założoną białą, porcelanową maskę ozdobioną żółtym emblematem. Na prawym ramieniu nosi opaskę SZSS.
 • Lokacja opaski: Na prawym ramieniu.
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Ichiro » 27 lip 2014, 19:11 post_id: #5717

Odjęte
Ichiro

 
Posty: 139
Dołączył(a): 6 cze 2014, 14:24
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Mistrz
 • Wioska:
 • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Yoshimitsu » 29 lip 2014, 10:25 post_id: #5857

Co do up, proszę wybaczyć, ale zaszła pewna pomyłka. Ze względu na atut biznesman powinno być 500 - 140 = 360 [30% zniżki na zakupy]. Uprzejmie proszę o edycje ;] Jestem nowy i zapominam ;p wybaczcie.
Avatar użytkownika
Yoshimitsu

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 18
Dołączył(a): 17 lip 2014, 19:31
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 2/5
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 360
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 15
 • Szybkość: 15
 • Zręczność: 25
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 20
 • Siła woli: 15
 • Charakter: 15
 • Kontrola czakry: 35
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin
 • Atut: Biznesmen
 • Wioska: Sojusz
 • Klan: Shirogane
 • Wzrost i waga: 182cm, 85kg
 • Specjalizacje: Jikukan, Ninjutsu, Fuuinjutsu, Dorujutsu
 • Ekwipunek: Paczka kunai, paczka shurikenów, plecak, Opaska shinobi, biała, porcelanowa maska.
 • Wygląd i ubiór: Młody, postawny chłopak. 182cm wzrostu, 85kg wagi. Ubrany w czarne buty, czarne spodnie, czarną, przylegającą koszulkę na którą zwykle wkłada kamizelkę. Na twarzy prawie zawszę ma założoną białą, porcelanową maskę ozdobioną żółtym emblematem. Na prawym ramieniu nosi opaskę SZSS.
 • Lokacja opaski: Na prawym ramieniu.
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Ichiro » 29 lip 2014, 10:33 post_id: #5858

Ok, poprawione.
Ichiro

 
Posty: 139
Dołączył(a): 6 cze 2014, 14:24
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Mistrz
 • Wioska:
 • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Shinjo » 1 sie 2014, 09:34 post_id: #6210

viewtopic.php?f=103&t=240&p=6209#p6209

Kamizelka: 800y
Moje fundusze: 825y
Zostanie: 25y
Avatar użytkownika
Shinjo

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 100
Dołączył(a): 4 cze 2014, 17:40
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 0/23
 • Gakujutsu Tensuu: 1
 • Shinju: 100
 • Yeny: 25
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 173.2
 • Szybkość: 20
 • Zręczność: 35
 • Wytrzymałość: 25
 • Percepcja: 25
 • Siła woli: 20
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 49
 • Punkty czakry: 1100
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin(D:288)
 • Atut: Kujon
 • Wioska: Wyznawcy Shinju
 • Klan: Brak
 • Wzrost i waga: 170cm|62kg
 • Specjalizacje: Ninjutsu, Soshijutsu, Jikukan
 • Ekwipunek: 1 paczkę Hirashin kunai(jest ich 10) Radio 1 paczka makibishi 8 notki wybuchowe Kabura Plecak Torba biodrowa Kamizelka(na torsie)
 • Wygląd i ubiór: Kamizelka na torsie, pod nią ciemna koszulka. Czarne spodnie. Maska z materiału na twarzy
 • Dodatkowe statystyki: +30 wytrzymałości-tors(kamizelka) Ranga: Genin D(331)
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń
 • Link do KP
 • Pakiety: Miał dodane KT ze zmiany wprowadzonej na początku stycznia

 • Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Ichiro » 2 sie 2014, 23:10 post_id: #6433

Odjęte
Ichiro

 
Posty: 139
Dołączył(a): 6 cze 2014, 14:24
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Mistrz
 • Wioska:
 • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Ryuu Hyuuga » 5 sie 2014, 09:26 post_id: #6665

Kupuję:
-Kamizelkę ochronną - 800y
-Torba biodrowa - 80y
-Rękawiczki - 80y
-Ochraniacze dłoni - 140y
Razem: 1100y

1525 -1100=425y
Avatar użytkownika
Ryuu Hyuuga

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 196
Dołączył(a): 30 maja 2014, 16:33
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 4/4
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 5/78
 • Gakujutsu Tensuu: 6
 • Shinju: 100
 • Yeny: 975
 • Liczba śmierci: 0
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 20
 • Udźwig: 250-118,5=131,5
 • Szybkość: 30
 • Zręczność: 50
 • Wytrzymałość: 20
 • Percepcja: 30
 • Siła woli: 30
 • Charakter: 20
 • Kontrola czakry: 30
 • Punkty czakry: 1180
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: Genin | D(375)
 • Atut: IKC
 • Wioska: Pustelnicy
 • Klan: Hyuuga
 • Wzrost i waga: 175cm i 65kg
 • Specjalizacje: Ninjutsu/Taijutsu/Hirujutsu/Doujutsu
 • Ekwipunek: kamizelka ochronna, bandaże, rękawiczki, ochraniacze dłoni, plecak, paczka kunai, paczka shuriken
 • Wygląd i ubiór: KP
 • Lokacja opaski: Brak - Skradziona
 • Dodatkowe statystyki: Juken - Poziom 2: +5 wytrzymałości dłoni +10 siły i szybkości przy ciosach wykonywanych dłonią +15 zręczności przy atakach wykonywanych dłońmi Juzuken: -szybkość poruszania się wzrasta o 55% -siła każdego ciosu rośnie o 10% -zręczność w przypadku poruszania się i zadawania ciosów jest większa o 35% -Wysokość i odległość skoku rośnie do poziomu posiadania Ju jako jedynej specki +Kamizelka ochronna +30W[tors] +bandaże +5W[ręce] +rękawiczki+ochraniacze dłoni +50W[dłonie]
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Mei MOD » 5 sie 2014, 21:42 post_id: #6733

odjęte
Nie posiadam uprawnień MG.
Jestem tylko skromnym modem.

polecam:
wprowadzenie fabularne!
zanim zaczniesz grę!
wiedza w czasie gry!
Avatar użytkownika
Mei MOD

 
Posty: 114
Dołączył(a): 29 lip 2014, 23:03
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna:
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu:
 • Gakujutsu Tensuu: 0
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci:
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Punkty czakry: 1000
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: genin
 • Wioska:
 • Klan:
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń


Re: Krawiec

Postprzez Toshiro Kuro'shi » 24 sie 2014, 14:34 post_id: #8419

Poproszę parę zwykłych czarnych rękawiczek z ochraniaczami na dłoniach
40+70=110 za sztukę
Wiec koszt całkowity
220Y

Post fabularny
Daty pierwszego przywołania summonów:
-Shiro - 22 październik
-Kyōfu - 22 październik

-Tasukete - 1 listopad
-Soukon - 1 listopad
Avatar użytkownika
Toshiro Kuro'shi

Postacie nieaktywne
Postacie nieaktywne
 
Posty: 535
Dołączył(a): 30 maja 2014, 20:38
POSTĘP
Pokaż Zwiń
 • Sława ogólna: 36/36
 • Reputacja Paragona: 0
 • Reputacja Renegata: ...
 • Keihatsu Tensuu: 0,5/316,5
 • Gakujutsu Tensuu: 3
 • Shinju: 100
 • Yeny: 500
 • Liczba śmierci: 1
 • Zwiń
STATYSTYKI
Pokaż Zwiń
 • Siła: 50
 • Udźwig: 201/550
 • Szybkość: 50
 • Zręczność: 80
 • Wytrzymałość: 50
 • Percepcja: 50
 • Siła woli: 45
 • Charakter: 45
 • Kontrola czakry: 70
 • Punkty czakry: 1420
 • Zwiń
CECHY
Pokaż Zwiń
 • Ranga: T.Jounin(1057 B+)
 • Atut: Mistrz Czasu
 • Wioska: Sojusz Zjednoczonych Sił Shinobi
 • Klan: Brak
 • Przydomek: Pogromca Miażdżypaszczy
 • Wzrost i waga: 224cm i 105kg
 • Specjalizacje: Jikukan/ Ninjutsu/ Senjutsu/ Fuinjutsu/ Hirujutsu
 • Ekwipunek: Patrz w KP
 • Wygląd i ubiór: Patrz w KP
 • Lokacja opaski: Prawe ramie
 • Dodatkowe statystyki: +40%pch za senjutsu i Biju(niewliczone) +10% siły(niewliczone) +8% szybkości(niewliczone) +8% wytrzymałości(niewliczone) -60pch za 3 notki do Hirashina
Zwiń
UŻYTKOWNIK
Pokaż Zwiń

Następna strona

Powrót do Strona główna forum

Powrót do Faktoria Handlowa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gośćssrpg.pl